Koniec sprzedaży biletów na PP (akt. 3)

Wszystkich kibiców Kolejorza informujemy, iż zakończyła się sprzedaż biletów na finałowy mecz Pucharu Polski w sezonie 2010/2011, KKS Lech Poznań – KP Legia Warszawa, który odbędzie się we wtorek, 3 maja, o godzinie 18:30 na stadionie w Bydgoszczy.

Od czwartku, 21 kwietnia do soboty, 23 kwietnia miała miejsce sprzedaż zamknięta w sklepie Tifo wyłącznie dla kibiców, którzy w tym sezonie uczestniczyli w przynajmniej jednym meczu wyjazdowym Lecha i posiadają karnet lub dla fanów, którzy nie posiadają karnetu, a byli za to w tym sezonie na co najmniej pięciu meczach wyjazdowych.

Tymczasem we wtorek, 26 kwietnia trwała sprzedaż zamknięta w kasach pod stadionem Miejskim dla kibiców posiadających karnet: ?Wiosna 2011?. Natomiast w środę, 27 kwietnia, do godziny 20:00 wejściówkę na finał PP mógł kupić każdy inny chętny kibic Lecha Poznań. Dodajmy również, że Kolejorz otrzymał na finałowy pojedynek 6163 bilety.

W związku z wymogami ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych, kibice po kupnie biletu otrzymają Voucher, który uprawniać będzie do odbioru biletu imiennego. Przy zakupie Voucheru należało podać imię, nazwisko, numer PESEL oraz okazać dokument tożsamości wraz ze zdjęciem. Cena jednego biletu na finał PP wynosiła 50 zł.

Wymiana voucherów na bilet uprawniający do wejścia na mecz finału Pucharu Polski odbywać będzie się w sobotę, 30 kwietnia, w godzinach 10:00-18:00 oraz w poniedziałek, 2 maja, w godzinach 08:00-20:00, w kasach stadionu Miejskiego przy ul. Bułgarskiej 17. Kto w tym czasie nie wymieni vouchera na bilet, nie wejdzie na stadion.

Informujemy także, że fani Lecha Poznań zajmą na obiekcie Zawiszy w Bydgoszczy sektory od 19 do 26. Ci kibice, którzy wybiorą się na finał PP m.in. własnymi samochodami, będą mogli pozostawić swój pojazd na specjalnym parkingu przy ul. Zaświat położonym nieopodal stadionu.

Sympatycy Lecha Poznań, którzy chcą w Bydgoszczy zaparkować swój samochód w odpowiednim miejscu, powinni włożyć za przednią szybę kartkę formatu A4 z literą P. Wówczas zostaną pokierowani na właściwy parking.

Zaznaczmy również, że od 21 kwietnia do niedzieli, 24 kwietnia wejściówkę na sektory neutralne można było kupić na stronie www.kupbilet.pl. Ci, którzy nie zdążyli nabyć biletu przez internet, będą mieli szansę kupić bilet od środy, 27 kwietnia do piątku, 29 kwietnia w kasach stadionu Zawiszy Bydgoszcz.

Bramy stadionu im. Zdzisława Krzyszkowiaka będą otwarte 3 maja od godziny 15:00. Wejście na sektory przeznaczone dla kibiców neutralnych znajduje się za to od ul. Gdańskiej. Finałowe spotkanie o Puchar Polski w sezonie 2010/2011 będzie mogło ze względów bezpieczeństwa obejrzeć nieco ponad 16 tysięcy widzów.

Informacje na temat biletów na finał PP na bieżąco będą podawane przez nas w newsach, bądź też na Blipie.

>> Zobacz teren wokół stadionu Zawiszy Bydgoszcz

>> Zobacz zdjęcia stadionu Zawiszy Bydgoszcz

Źródło: inf. własna
Autor: Marcin Hamasiak

17 komentarzy

 1. Franky pisze:

  Mam nadzieje, ze jest to ostatni final na tak malym stadionie. Od nastepnego sezonu kazdy final powinien byc na Slaskim albo Narodowym

 2. Lechitai pisze:

  Z biletem na miejsca neutralne wejde na sektory Lecha?

 3. do lechitai pisze:

  chyba Cie poj…ło

 4. MArian pisze:

  ten Puchar jest nasz ten Puchar do Lecha Nalerzy

 5. wks pisze:

  na neutralnym będziesz jak na sekto Lecha warszawiak nikt nie lubi

 6. Tomekks pisze:

  i gdyby grały inne drużyny to narodowy albo śląski zapełniony był by maks.w 1/4

 7. Asnyk1972 pisze:

  bede o rano, zapraszam na wspolne piwkowanie!

 8. Asnyk72 pisze:

  bede o 4 rano, zapraszam na wspolne piwkowanie!

 9. OgnikStary pisze:

  Chwilę po 5 także ekipa z ognika jedziemy pany!

 10. tar pisze:

  RUSZCIE SIE DO KAS PO BILETY NA FINAL PP Z LEGIA, ZOSTALO 700 SZTUK I NIE MA ZADNYCH KOLEJEK! SPRZEDAZ TYLKO DZISIAJ!

 11. ole pisze:

  oto przykłak jak ze gównianego nasypowca można zrobić całkiem fajny stadionik. wokół stadionu też bardzo nowocześnie i sympatycznie, ale przekonacie się sami… hej Lech

 12. puchar polski pisze:

  ole kurwy na pole

 13. kibicka pisze:

  jak nie ma kolejek ?? przeciez sprzedaż jest od 15, 30 w kasach . jakie 700 ? miało być 1500 :) no ja mam nadzieję kupić, i nawet jak bedę siedział na neutralnym to sercem będę z Kolejorzem :))))

 14. ArekCesar pisze:

  Ja nie jadę chociaż chciałem. Po voucher do Poznania koszt min.3 dychy,bilet 5 dych i do tego przyjazd po bilet znowu 3 dychy. Razem 110zł + dojazd.
  Kurde nie można było zrobić sprzedaży otwartej we wszystkich punktach?

 15. kolo pisze:

  Arku trzeba było sie zorganizować. nie znasz nikogo z Poznania, kto by mół iść po bilet lub go odebrać? Ponoć zostało jeszcze 400 biletów.

 16. kolo pisze:

  nawet, jeśli nikogo nie znasz, to mogłeś poprosić tutaj kogoś z forum. Wiara by pomogła, bo wiara się trzyma razem. Nauka na przyszłość.

 17. Crasher pisze:

  biletów zostało ok 200 : D
  Kolejorz!