Lech będzie grał tak samo

W ostatnim meczu ligowym, piłkarze poznańskiego Lecha niemal we wszystkim przewyższali swojego rywala, który strzelał bramki po prostych błędach bramkarza i obrońców Kolejorza. Dodatkowo wrocławianie ograniczając się tylko do kontr, mocno utrudnili lechitom grę.

Niestety podobnie może wyglądać również dzisiejszy mecz Lecha Poznań z Cracovią w Krakowie. “Pasy” w tym sezonie nie zdobyły u siebie choćby punktu, zatem nawet jedno oczko satysfakcjonowałoby wieczorem podopiecznych Dariusza Pasieki. Zawodnicy Kolejorza będą musieli więc przedrzeć się przez gęsto zastawioną drugą linię oraz obronę, aby strzelić dziś bramkę i przede wszystkim zdobyć przy Kałuży komplet punktów..

Tymczasem trener “niebiesko-białych”, Jose Bakero mimo ostatniej porażki ze Śląskiem uważa jednak, że jego drużyna zagrała wtedy dobrze i tak samo będzie grać również dziś wieczorem. – “We Wrocławiu zagraliśmy bardzo dobrze. Jeżeli jednak przegrywasz 1:3, to zrobiłeś pewne rzeczy źle. We Wrocławiu straciliśmy absurdalne bramki i nie mieliśmy tam skuteczności.” – powiedział szkoleniowiec poznaniaków upatrujący przyczyny porażki właśnie w tych dwóch aspektach.

Hiszpański trener Lecha Poznań jest jednocześnie zadowolony z tempa gry swojej drużyny przez pełne 90 minut i to według niego było jednym z pozytywów w meczu ze Śląskiem Wrocław. – “Mieliśmy rytm, a drużyna grała blisko siebie. Ponadto zachowaliśmy intensywność w tym spotkaniu, dlatego jest bardzo dużo pozytywów.” – oznajmił Jose Maria Bakero Escudero liczący w sobotę na taką samą grę swoich piłkarzy, jak w ubiegłotygodniowym pojedynku.

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski

10 komentarzy

 1. Kosi pisze:

  tak samo, czyli bicie glowa w mur

 2. leniu_KKS pisze:

  bicie przy stanie 0:0, ale przy 1:0 dla Lecha beda musieli sie odkryc i dostac druga brame

 3. Pavvelinho pisze:

  Czyli milion usypiając podań. To miałoby większy sens w tedy gdyby te akcje było przeprowadzane o tempo lub dwa szybciej. A takie podawanie piłki żeby tylko nabijać liczbę podań to chyba nie o to chodzi.

 4. jer12 pisze:

  Lech przegrywa, źle gra, ale „Nasz” hiszpański trener jeszcze głupiej mówi. Takiego to mamy trenera, na zmianę się nie zanosi, bo p. Wojciechowski nikogo nie zwalnia ha ha ha – szkoda mi zawodników

 5. luis pisze:

  skład na dziś ma tylko jedną zmianę w porównaniu do tego ze Śląskiem
  zamiast Toneva gr Możdżeń

 6. Adrian. pisze:

  Czyli to oznacza, że Krivets będzie grał na skrzydle czy Możdżeń będzie biegał na flance?

 7. Adruan pisze:

  luis skad wiesz???

 8. Adrian. pisze:

  luis przecież wie prawie wszystko.

 9. luis pisze:

  Krivets lewa, a Semir prawa strona

 10. Xchalibór pisze:

  zagraliscie troche inaczej, ale wynik ok