Marcin Kamiński: „Każdy z każdym potrafi wygrać”

Lech Poznań po zdobyciu dziewięciu punktów w siedem dni do świątecznej konfrontacji z kielecką Koroną w lany poniedziałek podejdzie w bardzo dobrych nastrojach.

> Party Poker < Kolejorz przed marcową passą ostatni raz wygrał trzy mecze z rzędu wiosną 2010 roku, a więc wtedy kiedy zdobywał Mistrzostwo Polski. Triumfy nad Śląskiem, Górnikiem i Cracovią mocno poprawiły humory lechitom, którzy nie zamierzają jednak poprzestawać na tej passie. - „Do meczu z Cracovią nie było jeszcze tak, byśmy mieli trzy wygrane z rzędu. Najczęściej odnosiliśmy dwa zwycięstwa, a później albo remisowaliśmy albo przegrywaliśmy. Ostatnio wreszcie udało nam się to przełamać.” – powiedział Marcin Kamiński będący zadowolony z niedawnej poprawy regularności zwycięstw.

Tymczasem Lechowi Poznań udało się ostatnio zdobyć dziewięć punktów nie tylko dzięki lepszej skuteczności ofensywnych graczy, ale także dzięki dobrej formie obrony oraz doskonałej dyspozycji Jasmina Buricia. Szczelna defensywa może się zresztą okazać kluczem do zwycięstwa również w poniedziałek, a według Marcina Kamińskiego niezłe tyły oznaczają spokojne ataki. – „Fajnie, że ostatnio straciliśmy tylko jednego gola. Jeśli wszystko będzie dobrze poukładane od tyłu, to z przodu będzie spokojniej, a ofensywni zawodnicy będą mogli robić swoje akcje.” – podkreślił młodzieżowy reprezentant Polski.

Natomiast przez niedawne wygrane lechici nawet do lidera tabeli nie tracą obecnie zbyt wiele punktów. – „Po trzech wygranych z rzędu do czołówki nie tracimy zbyt dużo. Wszystko na pewno pokaże liga i zobaczymy, co stanie się na koniec sezonu.” – przyznał „Kamlot” zdający sobie sprawę z trudności zbliżających się pojedynków, ale jednocześnie liczący na wsparcie i doping fanów Kolejorza w każdym kolejnym spotkaniu. – „Liga jest taka, że każdy potrafi z każdym wygrać, dlatego jest ciężko. Liczymy jednak na to, że kibice będą nam pomagać, będą z nami i będą w nas wierzyć. Miejmy nadzieję, że wszystko to co chcemy zrealizować, uda się.” – zakończył pełny nadziei defensor Kolejorza.

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

6 komentarzy

 1. Rahu pisze:

  Skoro kazdy z kazdym, to wygrajcie w poniedzialek!

 2. Andrew pisze:

  Ja nie moge sluchac takiego gadania, czyli przyznajesz, ze jestescie slabi i kazdy moze was sprac.

 3. 07 pisze:

  Licze na dobry mecz w Kielcach. Semir i Wojtkowiak niech zostaná w domu z koszyczkiem i zajáczkiem.

 4. ss tel. pisze:

  czekam na jakies komentarze luisa

 5. Dominez pisze:

  @ss tel.
  Tego prawdziwego oczywiście ;)
  Bo ostatnio było z tym różnie…

 6. tom pisze:

  Taki Gil ci wypakuje karnego i czerwień z kapelusza i możesz się zesrać na boisku a nie dasz rady.