Nowy Śmietnik Kibica

We wrześniu 2012 roku uruchomiliśmy nową rzecz stworzoną z myślą o naszych użytkownikach. To „Śmietnik Kibica” w którym od 8 września 2012 roku aż do 13 maja 2013 roku oddano w sumie 8678 wpisów. Stary śmietnik już się zapełnił, zatem 13.05.2013 został otwarty nowy i czysty śmietnik.


Tą rzeczą jest tzw. „Śmietnik Kibica” w którym od 8 września 2012 roku możecie pisać o wszystkim, o niczym i przede wszystkim nie na temat. Szczegóły poniżej.

Po co i do czego to komuś?

Śmietnik Kibica powstał z myślą o użytkownikach, którzy zamierzają poruszyć jakiś temat, a na stronie głównej KKSLECH.com nie ma takiego newsa, aby zrobić to w komentarzach. Śmietnik Kibica ma więc sprawić, aby użytkownicy w informacjach podawanych przez nas nie zbaczali z tematu newsów i swoimi komentarzami nie zaśmiecali informacji. Do dyskusji na inne tematy służy teraz Śmietnik Kibica.

O wszystkim, czyli nie na temat

W Śmietniku Kibica możecie pisać i prowadzić dyskusję o wszystkim, o niczym i nie na temat. Można np. pochwalić się wygranym kuponem w Totomixie, podzielić się śmiesznymi linkami czy poprosić o instrukcję wbicia gwoździa w ścianę. Jednym słowem Śmietnik Kibica jest dla wszystkich tych, którzy chcą pisać o pierdołach i niekoniecznie o futbolu.

Zero zasad

W Śmietniku Kibica nie obowiązuje większość punktów regulaminu komentowania newsów. Tym samym w Śmietniku Kibica można pisać właściwie wszystko i na dodatek wklejać linki. W Śmietniku Kibica moderatorzy na wszystko będą patrzeć z przymrużeniem oka. Dodatkowo niektórzy z nas również będą włączać się do dyskusji, czego nie robimy zwykle w normalnych newsach.

Jak tu trafić?

Normalnie. Link do Śmietnika Kibica jest usytuowany w lewym menu serwisu w kategorii „Dla Kibiców”. Ponadto od soboty, 8 września od godziny 12:00 link do Śmietnika Kibica będzie również znajdował się na dole każdego kolejnego newsa, który pojawi się na KKSLECH.com. Jednym słowem z trafieniem do Śmietnika Kibica nikt z użytkowników nie powinien mieć problemów.

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


>> Archiwum starego „Śmietnika Kibica” (08.09.2012 – 13.05.2013, 8678 wpisów) << >> Prywatny Twitter twórcy serwisu KKSLECH.com <<

komentarze 8 662

 1. ramirez pisze:

  nie mam pojęcia jakie podatki płaci Lech, bo dochodowy to nie jest przecież jedyny.

  należy pamiętać, że z tego dochodu wypłaca się zasłużoną dywidendę dla podmiotu, który jest właścicielem.

  jednym słowem transfer za milion euro (jeden!!!) jest absolutnie nieosiągalny.

 2. tomek27 pisze:

  ramirez
  Jeśli dobrze rozumuje , to w kasie klubu zostało, minus podatek, jakies 5-6mln zl ,a ty mówisz „to dla tych, którzy pytają czemu nie ma transferów gotówkowych w Ekstraklasie.” To jest około 1,5mln € ,to niby dlaczego nie ma tych transferow? Poza tym , gaze dla piłkarze będą porownywlane do zeszłego sezonu ,a doszedł sponsor na koszulkach ,nazwa stadionu i obniżono znaczaca sume za opłaty dla miasta za stadion ,czyli pewnie kolejne z 5mln zl ….

 3. tomek27 pisze:

  Ale już transfer za 400-500 tys € + gaza jakies 200tys € jak najbardziej albo dwóch z karta na reku ,z gaza po 250tys + jakiś podpis ze 150 tys €.

 4. ramirez pisze:

  kolego.

  a właściciel? przecież te 3-5 milionów złoty przecież sobie z pewnością wypłacił, co nie? przecież to jego prawo.

  jedna pensja na poziomie 50tyś/miesiecznie takiego wzmocnienia to już 50×12 = 600 tyś zł

 5. Kuba pisze:

  @tomek27

  Ale kupili juz Barrego, przedłuzyli kontrakt z Kamińskim – wiec pewnie 1/3 tej kasy juz sie „rozplyneła”…
  Do tego pewnie część na wypłate dywidendy dla aukcjonariuszy…
  A sponsor na koszulkach, Inea i obnizenie oplaty za stadion – zostaną uwzglednione w przyszłorocznym budżecie…

  a co do długów…
  my idziemy drogą jak Arsenal – klub sie bilansuje, nie ma długów… a że sukcesy mniejsze… zobaczcie na MU, Barce, Real… tam nikt nie patrzy na długi… ale… oni są nie do ruszenia…
  Podobnie robiła Wisła… i teraz kilka lat będa za to płacić…
  i podobnie robiła Malaga… i…

 6. ramirez pisze:

  działalność gospodarczą Rutkowscy prowadzą dla zysków i sobie je wypłacają. ja wiem, ze kibice myślą, że Rutkowscy nie powinni sobie wypłacić takiego miliona euro i zrobić transfer, ale tak nie ma. muszą coś jeść :)

 7. bydgoszczanin pisze:

  @ramire cytujesz dane z PS gdzie artykul dotyczyl wplywow za TV!!

 8. tomek27 pisze:

  Kuba
  Oni nie kupili Barrego ,tylko on przyszedł za darmo , Kaminski dostal podwyzke + kasa dla Szymona ,ale odszedł Djuka,Tonev i Reiss ,czyli pewnie dużo więcej na wyplaty nei wydadzą. A sa wpływy z Inei ,STS i miasta za stadion ,czyli tak jak piszesz jakies 1 mln € wpadlo do kieseni Rutka ,w przyszłym sezonie nawet bez LE wpadnie 1,5 – 2mln € ,w my jesteśmy w czarnej …

 9. MataKś pisze:

  tomek27 – oduczcie się że zawodnicy nie przychodzą za darmo!! Dostają kasę za podpis pod kontraktem, i to często nie małą.

 10. asdf pisze:

  Dokładnie jesteśmy w czarnej dupie. Mam nadzieje, że sie utrzymamy. Jakbym był właścicielem Lecha juz dawno kupiłbym Ville. 7 kosztował, to by sie znalazlo.

 11. tomek27 pisze:

  Mataks
  Tak jak napisałem wyżej, pewnie ze 150tys € za podpis ….

 12. Pavvelinho pisze:

  Hmm dlaczego nie wczytuje starszych wpisów w śmietniku przynajmniej u mnie tak jest?

  Na stronie PN znalazłem coś takiego

  http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Liga-Europejska/329472-awantura-pod-stadionem-kibice-lecha-dali-o-sobie-zna-wideo.html

  Na uwagę zasługuje wyraz „znowu”, który jest chyba nad interpretacją w przypadku kibiców Lecha.

 13. Dominez pisze:

  @Pavvelinho

  Ja też tak mam, ale to dlatego, że śmietnik znowu się zapełnia. Już jest prawie tyle samo wpisów, ile było w tym starym.

 14. Giacore pisze:

  Małe sprostowania.
  ManU ma długi, bo spłaca kredyt, który nowy właściciel zaciągnął na kupno ManU.
  Real i Barca praktycznie nie posiadają długów tylko kredyty, aby wykazywać – w księgach, żeby nie musieć wypłacać kaski socios.

 15. Pavvelinho pisze:

  http://s10.postimg.org/6ew870zx5/smietnik.png

  Nie pokazuje mi wcześniejszych komentarzy.

 16. Pavvelinho pisze:

  Dominez

  Czyli trzeba go opróżnić.

 17. Dominez pisze:

  No na to wychodzi ;)

 18. 4o pisze:

  Euro Beach Soccer League
  Holandia – Polska
  Teraz transmisja na żywo w Polsacie Sport.

 19. KKSczyliJA pisze:

  Czyli zostało jak dobrze nie patrzeć 20 wpisów, ciekawe kto będzie ostatni?

 20. Dominez pisze:

  @4o
  Przegraliśmy ten mecz już w pierwszej tercji…

 21. baczi_kks pisze:

  podeślijcie ktoś te kody do lig w Fantasy Liga.. muszę się do kogoś przyłączyć a najlepiej do Was, ludzi zwiazanych z Lechem i Wielkopolską:)

 22. tom62 pisze:

  Coś takiego. Dług i kredyt to wielka różnica. Ostatnio boję sie tutaj pisać, bo nie chcę równać do poziomu.