Spora mobilizacja w Niecieczy

Jutro o 13:00 Lech Poznań zawita na wieś i zagra na kameralnym stadioniku leżącym wśród pól uprawnych. W Niecieczy wszyscy ekscytują się przyjazdem Kolejorza już od dawna, gdyż dla Termalici jest to niezwykle ważne spotkanie.


Termalica powstała w tym samym roku co Lech Poznań, ale dopiero od kilku lat zaznacza swoją obecność na piłkarskiej mapie Polski. Gracze z Niecieczy w dwóch ostatnich sezonach plasowali się w czołówce I-ligi, a w ubiegłych rozgrywkach przegrali awans do Ekstraklasy w bardzo frajerski sposób. Teraz „Słonki” będą chciały jednak pokazać, że zasługują na Ekstraklasę i to m.in. dzięki spotkaniu z Lechem Poznań.

Słowacki trener tej drużyn, Dusan Radolsky zapowiedział już, że na najważniejszy mecz w historii Termalici wystawi najsilniejszy skład i będzie chciał wygrać. Ten sam cel mają także zawodnicy pucharowego rywala Kolejorza, którzy w ogromnej części mają doświadczenie ekstraklasowe i to nie byle jakie, bo wielu piłkarzy zaliczyło na najwyższym froncie w naszym kraju nawet ponad 150 występów.

Do najważniejszego starcia w ponad 91-letniej historii Termalici przygotowane są również władze klubu oraz kibice. Zarząd I-ligowca rozprowadził na niedzielę już ponad dwa tysiące biletów. Wejściówki na mecz z Kolejorzem kosztowały od 10 do 30 zł w zależności od trybuny. W tej chwili w kasach pozostało jeszcze 100 biletów, które mieszkańcy wsi Nieciecza oraz okolicznych wiosek znajdujących się nieopodal Tarnowa będą mogli nabyć jutro od 11:00.

Ponadto już dużo wcześniej działacze Termalici zorganizowali wiele konkursów w których kibice mogli wygrywać bilety. Natomiast na jutrzejszy mecz mocno spina się też niewielka grupa fanatyków z Niecieczy. Wszyscy chętni fani do dopingowania spotykają się już o godzinie 11:40. Sympatycy KS Nieciecza przygotowali również krótki filmik video zachęcający do przyjścia na tą niezwykle istotną potyczkę dla wszystkich mieszkańców regionu.

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


9 komentarzy

 1. Antek pisze:

  Poznański Chamie Klęknij Przed Niecieczańskim Panem

 2. Przem1259 pisze:

  Antek dziecko idź spać

 3. darkoski pisze:

  Na zaczepki w stylu Antoniego trzeba być przygotowanym.
  Ja liczę na sporą mobilizację w szeregach Kolejorza bo inaczej będzie gorąco w Lechu.
  Po co moderator puszcza tak durne posty jak ten Antka

 4. Przemo pisze:

  Niecieczanski pan hahaha

 5. baczi_kks pisze:

  @ Antek wieśnioku płole zaorołeś?

 6. pipol pisze:

  Dziki kapitalizm w POlsce spowodował, że jaśnie panowie, najczęściej jeszcze ze słomą w butach i PRLowskimi nawykami zaczęli prać pieniądze w sportowej pralce, w małych miasteczkach, na uboczu i stąd powstały takie twory jak Miliarder Pniewy, Kmita Zabierzów itd. We wsi Nieciecza są pieniądze i tu docierają za ich zapachem byli gracze ligowi. Lech powinien się sprężyć i wygrać mecz kilkoma bramkami, tym samym wybić z głowy Termalice marzenia o wielkiej piłce i utemperować takich Antków jak ten z pierwszego postu.

 7. AQQ pisze:

  Czy nasz Antoś ten z noweli PRUSA oprócz kombajnu Bizon widział kiedyś Bimbę.
  Bo słonia widział – tego betonowego.
  Szkoda mi tego podgrodzia no ale nigdy się przecież w historii tej Wichury nie zdarzyło żeby w dożynki LECH POZNAŃ przyjechał.
  Ciekawe ile sztachet zostanie wyrwanych, ile dziewczyn pójdzie z chłopakami w pole.
  PIŁKARZE LECHA KU UWADZE:
  Nie chodźcie z Termaliczkami do lasu i na maliny bo łatwiej wyrwać dziewczynę ze wsi niż wieś z dziewczyny.

 8. darkoski pisze:

  Widze, że pojawiło się tu kilku napinaczy meczowych.
  Pipol zapomniałeś o klubie z Wronek …..

 9. road pisze:

  co wejdę do jakiegoś newsa to to ktoś rzuci jakąś prowokacje a pozostali to chwytają. A zakładam że prowokatorzy nie sa ani kibicami Lecha jak i Termaliki.

  Nie chciałbym obrazić fanow z Niecieczy ale jak zobaczylem filmik to pierwsze skojarzenie było – Skrzydlate Świnie.

  a co do frajersko straconej szansy na Ekstrakalsę przez Termalikę…w mojej ocenie to nie było frajerstwo lecz ktoś na tym zarobił lub po prostu nie chcą w Niecieczy ekstraklasy (bo czy dostaliby licencje z tym stadionem? )