Bardzo udany weekend młodzieży, rezerw i DWL

W weekend w dniach 7-8 września odbyły się kolejne jesienne kolejki sezonu 2013/2014 w wielu ligach młodzieżowych oraz seniorskich na szczeblu okręgowym. Minione dni były bardzo udane dla młodzieży Kolejorza, ale także dla zespołu DWL i rezerw.


Podopieczni Patryka Kniata po zeszłotygodniowej porażce teraz pokonali Unię Swarzędz 1:0 i z 16 punktami na swoim koncie zostali samodzielnym liderem III-ligi. W weekend równie dobrze poszło KKS Wiarze Lecha. DWL wygrała na wyjeździe z LKS Kicin 2:0 i z kompletem punktów jest liderem w A-klasie wraz z Concordią Murowana Goślina. Teraz DWL czeka mecz w OPP. Ten już w środę w Rożnowie, a potem w weekend bój w lidze z FC Poznań.

Natomiast w Wielkopolskiej Lidze Juniorów Młodszych (grupa 2) Kolejorz I miał grać w weekend z Błękitnymi Wronki, lecz to spotkanie zostało przełożone na 25 września. Mimo to, Lech I Poznań zachował prowadzenie w tabeli. Z kolei w Wielkopolskiej Lidze Juniorów Młodszych (grupa 1) Lech II Poznań pokonał na wyjeździe Centrę Ostrów Wielkopolski aż 7:1 i z dwunastoma punktami lideruje wraz z Wartą I Poznań.

W weekend triumfował także Lech Poznań z grupy 1 WLJS. Kolejorz II pokonał Promień Opalenica 3:1 i w tabeli o dwa oczka przegrywa z MSP Szamotuły oraz Wartą I Poznań. Przypominamy, że terminarze młodzieży Lecha oraz wszystkie aktualne tabele znajdują się w odpowiednich działach na tej witrynie. Linki do niżej poniżej.

> Ligowy terminarz młodzieży, rezerw Lecha Poznań i DWL
> Ligowe tabele Lecha (rezerwy), Lecha (CLJ, WLJS), Lecha (WLJM) i DWL

Źródło: inf. własna
Autor: Marcin Hamasiak

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


3 komentarze

  1. ArekCesar pisze:

    Tak trzymać.

  2. Sadami pisze:

    Pozytywne wyniki.

  3. Lucas z powiatu gostyńskiego pisze:

    W wielkopolskiej lidze juniorów starszych jest druzyna KS Sokół Chwałkowo a nie tak jak tam pisze Unia Chwałkowo