Kolejny konkurs KKSLECH.com & STS. Do wygrania bilety na mecz z Belenenses

stsJesienią Lecha Poznań czeka wiele meczów, ale nie trzeba płacić za bilety, aby je oglądać. Wystarczyć mieć konto na Twitterze, śledzić profil KKSLECH.com i STS, a można wygrać darmowe bilety na domowe spotkania Kolejorza. Już dziś kolejna szansa!


Dzisiaj punktualnie o godzinie 20:00 na profilu KKSLECH.com na Twitterze zadamy szybkie pytanie na temat rywalizacji Mistrza Polski z Belenenses Lizbona. Tradycyjnie wygrają ci, którzy odpowiedzą trafnie i będą najszybsi. Na najbliższy pojedynek Lecha Poznań z Portugalczykami do zdobycia jest tradycyjnie 5 podwójnych zaproszeń ufundowanych przez strategicznego sponsora Mistrza Polski, firmę STS.

W konkursach obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy! Prosimy, aby udział w konkursach wzięli tylko ci kibice, którzy wiedzą, że na pewno będą mogli pojawić się na Bułgarskiej i mają z kim iść na mecz. Prosimy, żeby na siłę nie zgadywać odpowiedzi skoro nie ma się pojęcia na zadane przez nas pytanie i nie pisać/nie pytać po złym udzieleniu odpowiedzi, gdzie mój bilet? O kolejności zwycięzców decydujemy my.


Konkurs skierowany jest tylko dla kibiców Lecha Poznań i użytkowników KKSLECH.com posiadających konto na Twitterze. Tylko na TT należy udzielić odpowiedzi na zadane przez nas pytanie, które pojawi się na koncie @KKSLECHcom dziś punktualnie o godzinie 20:00. Tego typu konkursy są i będą przeprowadzane regularnie dzięki firmie STS. Przez całą jesień w konkursach KKSLECH.com & STS będzie można więc wygrywać wejściówki na domowe spotkania Lecha Poznań.

Pamiętajcie! Już o 20:00 konkurs! 5 podwójnych biletów na mecz Lech – Belenenses czeka!

ststt