Trener Lecha przed meczem z Zagłębiem

urbanJutro o 20:30 Lech Poznań zagra w Pucharze Polski z Zagłębiem Lubin, a dziś po godzinie 15:55 w siedzibie klubu odbyła się przedmeczowa konferencja prasowa z trenerem Kolejorza, Jana Urbana. Oto co powiedział przed zbliżającym się spotkaniem.


Jan Urban (trener Lecha):„Rotowaliśmy składem i rotacje będą także w Lubinie. Rotacje w tej chwili są niesamowicie potrzebne. Spotkań jest zdecydowanie za dużo i trzeba tego bardzo pilnować. Oby kontuzji było jak najmniej i obyśmy mogli rotować jak najwięcej. Teraz są rotacje, ale kiedyś ich nie będzie. Przyjdzie taki moment, że będziemy grali tylko mikrocyklem tygodniowym i widzę, że każdy z zawodników daje z siebie wszystko, by potem cały czas grać.”

„Po ostatnich meczach musimy skorzystać z impulsu. Trzeba nakręcić się jeszcze mocniej. Jesteśmy Lechem Poznań i wszystkie rozgrywki są ważne w tym Puchar Polski. Nie oddamy żadnych rozgrywek. Zagramy tymi ludźmi jacy mogą zagrać i wierzymy, że będzie ok. Mamy sporą chrapkę na Puchar Polski, ale do Lubina pojedziemy dopiero jutro. Chcę, aby zawodnicy pobyli trochę więcej w domu i spędziłi noc u siebie.”

„Zagłębie Lubin nie robi zbyt wielu zmian w Pucharze Polski. Robią 2 czy 3 zmiany, ale skład w środę na pewno nie będzie odbiegał do tego, który gra w lidze. Dawid Kownacki, Marcin Robak i Piotr Kurbiel nie zagrają z Zagłębiem. Lepiej czuje się za to Darko Jevtić, który ma coraz mniejszy problem z barkiem. Poza nimi nikt inny nie jest kontuzjowany.”


Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com


>> Mistrzowski Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<
5 komentarzy

 1. poznaniak pisze:

  pozostaje mieć nadzieję że po dwóch dobrych meczach nie popadną w samozachwyt

 2. GROSZKINS pisze:

  Do boju Kolejorz.Wierzymy w zwycięstwo.

 3. Bolek pisze:

  Kurde, chciałbym zobaczyć Robaka w akcji pod skrzydłami Janka.

 4. Artek pisze:

  Janusz jak przychodził miał czysta kartę. Teraz już ma dużego plusa za wypowiedzi. Widać że gość jest konkretny.

 5. kibicinowroclaw pisze:

  Też to zauważyłem że Urban mówi fachowo i wie co robić.