Trener Lecha przed rewanżem z Fiorentiną

urban6Jutro o 21:05 Lech Poznań zagra u siebie z Fiorentiną, a dziś po godzinie 16:00 w siedzibie klubu odbyła się przedmeczowa konferencja prasowa z udziałem trenera Kolejorza, Jana Urbana. Oto co powiedział przed zbliżającym się spotkaniem.


Jan Urban (trener Lecha):”W ostatnim meczu zespół Fiorentiny oszczędzał wielu zawodników, którzy nie zagrali z Frosinone. Mam nadzieję, że moja drużyna pokaże się z dobrej strony. Cieszymy się, żę będziemy mogli grać przy takiej publiczności. Już we Florencji pokazaliśmy, że umiemy grać dobrą piłkę i potrafimy wygrywać. W pierwszym spotkaniu zwyciężyliśmy co było niespodzianką. Jeśli teraz byśmy wygrali także byłoby to niespodzianką. Gdyby nie było kibiców byłby to sparing, a tak będzie to kolejne doświadczenie dla moich piłkarzy z renomowanym rywalem z ligi w której gra się bardzo taktycznie.”

”Kiedy się czuje, że można coś w tej grupie ugrać nastawienie jest inne. Fiorentina to zespół do ogrania. Zawodnicy zbierają doświadczenie w tych rozgrywkach. Piłkarze, którzy wystąpią jutro i w kolejnych spotkaniach nabędą duży bagaż doświadczeń.. W naszym wypadku głowa funkcjonuje zupełnie inaczej. Jest wiele do wygrania, ale też wiele do przegrania.”

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com


>> Mistrzowski Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<
2 komentarze

  1. GROSZKINS pisze:

    Do boju chłopaki .

  2. kibicinowroclaw pisze:

    Z jednej strony jest to mecz o awans i Fiorentina już nie odpuści, co wskazuje na jeszcze trudniejszą przeprawę niż w poprzednim spotkaniu. Z drugiej nasi włączyli się na serio o awans, przekonali się że umieją wygrywać z takim rywalem i jeszcze mocniej uwierzą w siebie. Szykuje się zacięty mecz, na papierze faworyt jest oczywiście tylko jeden ale My wierzymy!