Tydzień bez burzy

W meczu 6. kolejki piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2017/2018, Lech Poznań wygrał na wyjeździe 3:1 (1:0). Mimo przeciętnej gry Kolejorz nie miał żadnych problemów z pokonaniem słabego i chamsko grającego rywala. Dzięki niedzielnej wygranej „niebiesko-biali” cały czas mocno naciskają na lidera.

1 min. – Zaczął Lech. Dośrodkowanie Kostevycha sprawiło obronie problemy.
5 min. – Tak ten mecz będzie raczej wyglądał. Lech w ataku pozycyjnym, gospodarze nastawieni na kontry.
6 min. – Przerwa w grze. Kostevych dostał dość mocno w głowę.
10 min. – Bardzo słabe 10 minut. Nic się nie dzieje.
13 min. – Majewski zamiast podawać wolał uderzać z ostrego kąta.

16 min. – Trałka dostał w nos i musi zejść z boiska. Wejdzie Tetteh.
22 min. – Słabo wyglądają akcje Lecha. Kolejorz atakuje głównie lewą stroną.
25 min. – Sędzia nie wie co się dzieje. Dostosował się do poziomu meczu.
26 min. – Dobra interwencja Putnockiego po dośrodkowaniu z wolnego.

32 min. – Nie da się tego komentować.
33 min. – Mucha wyłapał niezłe dośrodkowanie Makuszewskiego.
36 min. – Co Lech robił w trakcie tygodnia? Wygląda jakby cały tydzień odpoczywał.
38 min. – Zablokowany strzał Gytkjaera w ostatniej chwili.
40 min. – Mocne dośrodkowanie Kostevycha, które złym strzałem zamknął Makuszewski.
42 min. – Kiks Majewskiego i zablokowany strzał z dystansu Situma. Przynajmniej coś się dzieje.
44 min. – GOOOOOOL! W końcu! Akcja Gumnego, wejście w pole karne, wyłożenie piłki do Gytkjaera i mamy bramkę! 1:0!
45+3 min. – Lech nadal atakuje.
45+4 min. – Główka Śpiączki trafia w słupek.
45+5 min. – Mimo rozczarowującej gry Lecha prowadzenie jest w pełni zasłużone. Termalika gra chamsko, agresywnie i tylko kopie po nogach.

50 min. – Termalika gra po przerwie bardziej otwartą piłkę. Lech będzie miał więcej miejsca na połowie rywala.
51 min. – Niezły strzał Majewskiego z prostego podbicia obroniony przez Muchę.
52 min. – Gytkjaer musiał opuścić plac gry z powodu kontuzji.
53 min. – Majewski do Situma i… nie ma gola. Chorwat zepsuł setkę!

61 min. – GOOOL! 2:0. Makuszewski zagrał z prawej strony do Nickiego, jednak uprzedził go Putivtsev, który trafił do swojej bramki.
62 min. – Niecelne uderzenie Gutkovskisa z daleka.
64 min. – Nie da się już oglądać boiskowego chamstwa piłkarzy Termaliki. Szrot cały czas kopie po nogach. Kolejny piłkarz Lecha jest opatrywany.
68 min. – Aj! Zablokowany strzał Tetteha z około 20 metrów po wcześniejszej szybkiej akcji Makuszewskiego.
70 min. – Kolejny lechita leży z urazem. Czy sędzia naprawdę nie umie zapanować nad tą zbieraniną, która nie ma ochoty na grę w piłkę?!
71 min. – Doskonały rajd Makiego prawą stroną! Wyłożył piłkę Majewskiemu, który w nią nie trafił.

77 min. – Lech w pełni kontroluje ten mecz. Szkoda, że lechici są dość mocno skopani. Aż trzech zawodników zeszło z powodu kontuzji.
79 min. – Nicki 1 na 1 z Muchą. Oczywiście przegrał ten pojedynek.
82 min. – Nielsen do Majewskiego, który wbiegł z piłką w pole karne, ale nie trafił.
83 min. – Niewykorzystane szanse zemściły się… Termalika nic nie grała i właśnie strzela gola po rykoszecie. Zawalił Lasse Nielsen, który trafił do siatki Putnockiego.
86 min. – GOOOOOOOOL!!! 3:1! Koniec emocji. Wrzutka Barkrotha, główka Majewskiego, bramkarz bez szans, po meczu.
90 min. – Jeszcze 3 minuty.
90+3 min. – Koniec. W tym tygodniu burzy na szczęście nie będzie.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – KKS Lech Poznań 1:3 (0:1)

Bramki: 83.L.Nielsen – sam. – 44.Gytkjaer 61.Putivtsev – sam. 86.Majewski

Asysty: 1:0 – Gumny, 2:0 – Makuszewski, 3:1 – Barkroth

Żółte kartki: Gutkovskis, Słaby, Miković – Majewski, Makuszewski

Sędzia: Tomasz Musiał (Kraków)

Widzów: 4381

Bruk-Bet Termalica: Mucha – Fryc, Keckes (37.Stefanik), Putivtsev, Słaby (78.Wróbel) – Jovanović (62.Misak), Kupczak – Gutkovskis, Piątek, Miković – Śpiączka.

Rezerwowi: Trela, Wróbel, Maksimenko, Guba, Peda, Misak, Stefanik.

KKS Lech: Putnocky – Gumny, L.Nielsen, Dilaver, Kostevych – Trałka (21.Tetteh), Gajos – Makuszewski (76.Barkroth), Majewski, Situm – Gytkjaer (52.Nielsen).

Rezerwowi: Burić, Janicki, Jóźwiak, Radut, Tetteh, Barkroth, Nielsen.

Kapitanowie: Piątek – Gajos

Trenerzy: Rumak – Bjelica

Stan murawy: Bardzo dobry (równa płyta boiska)

Pogoda: +14°C, deszcz

234 komentarze

1. foxi85 pisze:

No 2 do 0 , druga połowa znacznie lepsza…

2. tomasz1973 pisze:

No i super, chyba już tego nie przepierzą! 3 pkt pojadą do Poznania.
    Oprócz dobrej wrzutki Makuszewskiego zwróćcie uwagę na mądrość Gumnego. Zagrał jak stary wyjadacz przerzucając górą nad 2 obrońcami Termaliki.

3. gamoń pisze:

Robert Gumny z piłką przy nodze jest dwa razy lepszy od Dilavera i trzy od Kędziory.

4. mól pisze:

Jeszcze jedną i do chaty!
    K O L E J O R Z!!!

5. tomasz1973 pisze:

Ku..wa Musiał może wreszcie czerwona, bo ich wszystkich tu połamią!

6. JR (od 1991 r.) pisze:

Kolejny bardzo dobry mecz Gumnego.

7. El Companero pisze:

ale chamski faula drwala na Gumnym, ewidentna czerwona miała być

8. Grimmy pisze:

Musiał mógłby bardziej temperować tych rzeźników z Niecieczy… Mam wrażenie, że taki był plan Rumaka na ten mecz, żeby zdemolować piłkarzy Lecha :/

9. tomasz1973 pisze:

Ja pier…dole, co za papiery ma na Nenada Kalesoniorz, że nadal jest na boisku?
    Nie daje nic od siebie, w I połowie jak miał podać, to strzelał z ostrego kąta, teraz jak dostał patelnię po tym, jak go prawie przez 30 min nie ma ( jedno dobre zagranie do Situma) to sie machnął.

10. seba pisze:

Wszystkie zmiany spowodowane kontuzjami, co za rzeźniki w tej Niecieczy! Widać jaki z Rumaka trener, jaki trener taka taktyka!

11. John pisze:

Jevtić wracaj jak najszybciej.

12. undertheskin pisze:

Nielsen spierdolił setkę. Why am i not suprised?

• Tytan pisze:

Ktory? Jeden z nich wlasnie wpakowal 🙂 På angielsku „i”(me, I) pisze sie z duzej litery btw.

• undertheskin pisze:

Dzięki, uznałem że to nie takie ważne „i” czy „I”. Ale masz rację. Po polsku pisze się „po angielsku”, nie „På angielsku”, bo wychodzi jakoś po skandynawsku 🙂

16. Tomasz 1973 tel. pisze:

Przed chwilą jebany Kalasoniarz mógł zakończyć mecz, a tak mamy emocje. Niepotrzebne emocje!!!

• Bydgoszczanin pisze:

Ty weź kurwa skończ z ty Majewskim hehe bo to juz.mega nudne a tak bardzo Cię szanuje ale to mega przeginasz 😉 zaden piłkarz Lech nie zaslugujemy żeby być wzywany od jebanych itd wyluzuj

Bydgoszczanin
      Ja Majewskiego nie trawie, ale spójrz na te komentarze, jeszcze takiego fioła nie mam, żeby jednocześnie pisać z laptopa i z telefonu. W trakcie meczu nawet na to nie spojrzałem, ale akurat moje to te z żółtym kolorem.

17. ArekCesar pisze:

Kurwa z niczego.

18. JERICHO pisze:

Niewykorzystane sytuacje itd.

19. L(B) pisze:

No i się teraz ku**a zacznie. Kiep z gwizdkiem nie potrafił zapanować nad trzodą z Niecieczy, która ładowała po kościach jak leci, żaden nie wyleciał z boiska, za to naszych trzech wycięli no to teraz wjeba*i bramkę i będziemy drżeć do ostatniej minuty o wynik…cała ekstraklapa w pigułce.

20. undertheskin pisze:

Brawo Majewski i jego, kurwa, skuteczność. Gdyby trafił chociaż raz to mielibyśmy spokój, a tak… To jest zawodnik do Śląska, nie do Lecha. Teraz będzie nerwówka.

21. jero12 pisze:

GOOOOOL 3

22. piotr06 pisze:

Ale rozjebany mecz:-)

23. Grimmy pisze:

No ładnie zareagowaliśmy na stratę gola. Me gusta!

24. Tomasz 1973 tel. pisze:

Nareszcie, ale będzie teraz gwiazdożył.

25. JERICHO pisze:

No no no, porzekadła wchodzą w tym meczu. Do 3 razy sztuka Radek, wreszcie, brawo.

30. Grimmy pisze:

Komentatorzy C+ w formie jak zawsze. Do trójki meczu chcą nominować Majewskiego (!) i Gajosa (!!!). Moja żona lepiej oceniłaby, kto zasługuje na gracza meczu…

31. mól pisze:

Pozamiatane, prysznic i do chaty!

32. ArekCesar pisze:

Kurwa, ale ten komentator pierdoli. Wygrana 3:1, a oni, że nie godnie zagrał jako drużyna, która walczy o mistrzostwo. Kpina.

• legolas pisze:

Żadna z drużyn w ekstraklasie nie gra w tym momencie godnie jak na walczącego o mistrza w takim razie

33. Pawelinho pisze:

Obowiązkowe trzy punkty dla Kolejorza.

34. Tomasz 1973 tel. pisze:

Super, są 3 pkt., a o to chodzi, teraz za tydzień powtórzyć to z Arką, a potem trenować, trenować, trenować i jeszcze raz trenować!

35. JERICHO pisze:

MOTM Gumny, kwestia prawego obrońcy powinna być wyjaśniona. Dilaver na ŚO lub DP. Tetteh zaliczył progres jeśli chodzi o przerzuty w porównaniu tego co „prezentował” w Płocku. Styl słaby, ale 3 punkty nasze.

• tolep pisze:

Gumny jest obrońąa tylko dlatego, ze mamy od jasnej cholery pomocników. Trzeba szukać nowego obrońcy na tę pozycję.

Gumny to odwrotność Bereszyńskiego, który u nas grał z przodu a okazało się, że lepiej nadaje się na obronę.

36. tolep pisze:

Prosba do etatowyh narzekaczy.

Wygralismy 3:1 więc nie ma co jojczyć. Usmiechnijmy się, jest OK.

37. Bambus pisze:

Mecz taki sobie wazne 3 punkty dobry guma przez to twierdze ze lepiej stawiac na pilkarzy ktorzy maja Lecha w sercu przez to nalegam na powrot Tomczyka widac roznice miedzy najemnikiem a kibicem bo kazdy z nas kibicow jakby mial okazje zagrac dla Lecha to by trawe gryzl Trala dla mnie rosnie na legendę klubu wiem ze zaraz mnie zjedziecie za to co powiedzial ale spójrzmy prawdzie w oczy facet wojownik zawsze daje 100% z siebie

38. kibic007 pisze:

Brawo Gumny!

39. Dragon pisze:

Kostevych,Gumny i Teteh najlepsi na boisku

40. El Companero pisze:

po takim meczu kalesony Majewskiego osiągną wysoką cenę na allegro…

Tym bardziej że „winter is coming”, chociaż nie, kto ogląda GoT ten wie, że już nadeszła :D. Mecz do zapomnienia. Trzy punkty i jedziemy dalej. Oby tylko forma rosła, bo na razie to siermięga futbolowa.

41. jero12 pisze:

Brawo, brawo o to chodziło wygrać mecz i do domu. Zaczynamy grać.
    I wszystkiego najlepszego, wymarzonego dla Trenera z okazji jego święta, urodzin.

42. Bart pisze:

Wkurzony jestem na Situma, w drugiej połowie powinien był podać do NBN który stał na piątce przed pustą bramką, a zamiast tego strzelił bez sensu nad poprzeczką.

43. JR (od 1991 r.) pisze:

W sumie takiego meczu chciałem. Bez napinki, w miarę skutecznie. Słonie zagrali piach, ale nie ma to znaczenia. W naszej grze wiele rzeczy nie wyglądało jak trzeba, ale liczy się wygrana.

44. deel pisze:

Teraz widać jak graliśmy parę lat temu i skąd się wzięły wtopy w pucharach. Termalika praktycznie nic nie potrafiła ugrać. NIelsen L. wyrasta na nowego Wilusza. Mecz bez szału, poprawny taktycznie (z wyjątkiem utraty gola, cała lewa strona gdzieś zniknęła), zwycięski. Dużo nam odbiera w ataku brak rozgrywającego. Majewski się do tego nie nadaje, Gajos długimi okresami poza grą. Zostają tylko skrzydła. Już nas rozpracowali taktycznie w lidze i tylko dzięki indywidualnym umiejętnościom skrzydłowych mamy wyniki. Jest to do poprawy i to pilnej.

• JR (od 1991 r.) pisze:

Tylko, że Wilusz spuścił w takich razach głowę, a Lasse wściekły na siebie walczył dalej. Poza tym obity został, a nie sam strzelił.

• deel pisze:

To prawda chociaż wściekłość u ŚO to nie jest dobra rzecz w czasie meczu, podobnie jak spuszczenie głowy. Bardziej miałem na myśli samobója – Wilusz też miał takiego pecha, że był nie w tym miejscu i czasie co trzeba.

• Soku pisze:

Jeśli mielibyśmy co tydzień strzelać trzy gole i wygrywać, nie mam nic przeciwko aby Lasse ładował samobója co spotkanie.

Niemniej jest to bardzo „elektryczny” zawodnik. Zbyt emocjonalny i dość wolny. Co do wygranych się zgodzę jednak dzisiaj gdyby nie szybka odpowiedź bramkowa to była by nerwówka i w niej Lasse mógłby walnąć jakiś błąd a to przy wrzutkach na ŚO jest bardzo prawdopodobne. Zwłaszcza, że miał sporo problemów w wygrywaniu główek.

45. xxx pisze:

To jest właśnie różnica między Gumą a Dilaverem na PO. Do Dilavera na stoperze to nie mam uwag.

Gumny jest sprytny i naprawdę dobry technicznie. Chłopak widzi sporo i gra bez kompleksów.

• Alcatraz pisze:

Trzeba w Gumnego inwestować, mógłby nawet od czasu do czasu grać na skrzydle.

46. mól pisze:

A Redakcja otrzymuje info. z instytutu meteorologii o pogodzie…??

47. xxx pisze:

@tomasz1973 podobnie jak Ty mam alergię na Majewskiego.

• inowroclawianin pisze:

I ja, a po takim meczu to juz w ogóle.

Gość wyraźnie jest slaby, a robi za gwiazdę, nie mogę się doczekać gdy do gry wróci Darko. On ma też przestoje, ale jest jakiś normalniejszy. Majewski mógł dziś mecz zakończyć szybciej, ale dobrze, że wreszcie trafił.

Majewski nie bierze odpowiedzialności za wynik, gra pod siebie. Jevtić nie zawsze jest w dyspozycji , ale te kilka akcji , często akcji rozstrzygających jest w stanie wykreować i sfinalizować.

48. mr_unknown pisze:

Było nieźle. Majewski od czasu do czasu coś pokaże, za to Gajos to nie panuje nad środkiem pola nawet w meczu z Termalicą. Gumny super, w ofensywie to jest już lepszy chyba od Kędziory.

49. Bart pisze:

Alergia to za mało powiedziane, ja wręcz z utęsknieniem czekam na moment aż Kalesoniarz zasiądzie na ławce!

50. GROSZKINS pisze:

Bravo można grać słabiej ,ale takie mecze się wygrywa.

51. bas pisze:

Brawo Kolejorz be szału na spokojnie po 3 punkty i do domu.Maja znów się wybronił bramką i w następnym meczu pewnie zagra, choć strasznie zwalnia grę. Maki z Gumą fajnie sobie pogrywają.

52. tolep pisze:

Coś dla alergików.

Radosław Majewski to jeden z nielicznych piłkarzy w tej lidze, który potrafi zagrać prostopadłą piłkę nie za lekko i nie za mocno.

—- Stanowski

Stanowski to jeden z wielu ludzi w naszym kraju, który udaje eksperta piłkarskiego, chociaż na piłce zna się tak samo jak kilka milionów innych kibiców w Polsce i ani odrobinę bardziej. Ja tych superaśnych piłek od Majewskiego w meczu z Termaliką nie widziałem, a Ty?

• Bart pisze:

I co z tego, że wyjdzie mu czasem podanie, skoro przez resztę meczu niemiłosiernie wkurwia, a w kluczowych momentach albo nie trafia do pustej bramki, albo bez sensu holuje piłkę zamiast podać lepiej ustawionym partnerom.

• JERICHO pisze:

Ta, jest też jednym z niewielu, który potrafi tak spartolić stuprocentowe sytuacje.
      Chociaż jest też Merebaszwili.

Może i potrafi ale tego nie robi.

• robson pisze:

Majewski jest w koleżeńskich relacjach z wieloma dziennikarzami i dlatego go forują (nawet kiedyś wepchnęli go Fornalikowi do kadry na mecz z Ukrainą). Polecam zajrzeć na jego noty na Weszło – po większości meczów ma notorycznie zawyżane, nawet gdy gra piach i w ogóle go nie widać na boisku.

A tam, ta jazda po Majewskim jest już nudna. I niezasłużona. Ja sam wyszedłem z Narodowego w ostatniej minucie regulaminowego czasu gdy spartolił, ale to nie sam Maja przegrał nam finał.

W Nieczieczy:
      13′ Minimalnie za głębokie podanie do Gytkjaera (albo Gytkjaer nie zdążył) na 100% sytuację

55′ Patelnia do Situma na 100% sytuację

Bramka na 3:0

Jeżeli Majewski nie dostanie średniej ocen w okolicach 4,5 (sam daję 5) to zacznę się zastanawiać nad kibicowską psychologią tłumu.

53. pyra fan kks z breslau pisze:

maja ma ładne kalesonki duzo wiatru tez potrafi zrobic taki na nasza lige chlopak

54. tylkoLech pisze:

Najważniejsze 3 punkty i za to brawo. Tydzień na plus, wierzę, że będzie coraz lepiej.

55. Rafal82 pisze:

Za tydzień trzeba wypunktowac Arkę i po przerwie na reprezentację zacznie się już mega poważne granie. …wierzę że ten zespół w końcu odpali i będzie z tej mąki chleb , chłopaki mają potencjał i jeśli pokażą charakter to będzie dobrze bo piłkarsko tę ligę wciągają nosem …to jest czas na pokazanie ze Bielica jest dobrym trenerem, jeśli będą wstanie zrobić serię zwycięstw to będzie pachniało Majstrem ..trzeba wykorzystać słabość legii…Kolejorz!!!!

56. Kibic pisze:

Czy wiadomo coś o kontuzji Trały? Co z jego nosem?

• Kibic pisze:

Właśnie pojawiło się info na oficjalnej stronie. Nos złamany!!! Jutro będzie wiadomo coś więcej.

Nos złamany, ale wywiadu pomeczowego na oficjalnej udzielił, więc źle nie jest na pewno.
      🙂

Nos Trały wciąga ligę. Ostatnio to modne powiedzenie ( i gówno znaczy).

57. Chris65 pisze:

Mecz zwycięski i 3pkt.w Poznaniu. Co do gry nadal przez większość meczu nie wygląda to optymistycznie. Sorry ale Majewski mimo strzelenia gola chwilami przeszkadzał, w grze. Slabiutko grał też Gajos i Kostewicz. Coś złego dzieje się z tym chłopakiem. Wydaje mi się że od poprzedniego sezonu mocno obniżył loty.

58. ArekCesar pisze:

Za tydzień już Arkę wciągnie nosem.

59. Slawek1978 pisze:

Dziękuję drużynie za 3 pkt reszta wymaga poprawy ale idzie to w dobrym kierunku …. tak myślę.

60. slash pisze:

Super fajnie. Pozdrawiam z Ustronia Morskiego. Idę na piwko. Hej Lech!

61. klaus pisze:

3 punkty po średniej grze z potencjalnym spadkowiczem.Mnie obecny Lech ciągle nie przekonuje.Cieszą 3 punkty

62. legat3 pisze:

Meczu nie ogladałem byłem w trasie czytałem tyllko live relacje więc zawodników nie oceniam najważniejsze zwycięstwo i 3pkt teraz powtorzyc to z arka i popracować w przerwie na reprezentacje a bedzie jeszcze lepiej! Głęboko w to wierze!Tylko Lech. Pozdro dla wszystkich.

63. Michu73 pisze:

Mecz pod kontrolą. Jedyny moment niepewności to po przypadkowej i bardzo szczęśliwej bramce dla Termaliki. Na szczęście szybko zamknęliśmy ten mecz 3 bramką. Matus w bramce i Dilaver na stoperze i jestem spokojny o obronę. Guma super. Abdul dał bardzo dobrą zmianę. No i Gytkiear robi różnicę. Dawno nie mieliśmy takiego napastnika. Wygrywając wysoko trudno pisać o minusach ale Maja pomimo strzelonej bramki mnie nie przekonuje. Będąc trenerem dałbym mu odpocząć. Muszę tez napisać zdanie o sędziowaniu. Musiał na „1”. Termalika powinna ten mecz skończyć w 8. Gość kompletnie nie panował nad tym co się dzieje na boisku. Ogólnie mam wrażenie, ze z sędziowaniem w naszej lidze coraz gorzej. Następna Arka! Tylko 3 punkty!

20 sierpnia 2017 o 17:09

może ktoś skomentuje brak obecności janickiego na stoperku ponieważ jestem nie w temacie ? pzdr. stawiam wynik 1:3 dla nas oczywiscie, situm gytkjer i samobój .

No i brawo Ty za przewidywania!
    Zacznij grać w totka, może „szóstka” nie wpadnie, ale „piątka” murowana.

• LPUkoper pisze:

Ja ustrzeliłem wczoraj hattricka :-))) trzy kupony-zwycięstwo,handicap i wynik!

67. aaafyrtel pisze:

ciekawe co jest nie tak z paznokciem gytkiera, takie urazy długo się goją niestety… a szybki bill to nieporozumienie… niech pawka wróci z zesłania natychmiast!!!

68. andi pisze:

Do konca okienka jest czas na zmianę??!! Na pewno nie będzie gożej. Albo jak już wypożyczenie to do Serafina. Będzie kumplem brata naszego wikinga.

69. aaafyrtel pisze:

tetteh niezły, dalekie podania jednak mu nadal nie wychodzą… gdyby pracował nad tym dwójkowo tetteh-skrzydłowy na treningach ileś tam razy na prawo, lewo, mogłoby to być z korzyścią dla eki

• Michu73 pisze:

Po takim dalekim, celnym podaniu Abdula poszła akcja skrzydłem i padła dla nas pierwsza bramka. Zagranie powtarzane wielokrotnie w trakcie meczu. Na pewno ćwiczone.

70. babol pisze:

Dupy to nie urywało, na tle tragicznej Niecieczy faktycznie mogło to się momentami podobać, ale bez przesady. Przykład ile sytuacji 100% zmarnowano woła o pomstę do nieba. Za tydzień z Arką to będzie prawdziwy sprawdzian. Podejrzewam, że Areczka drugi raz tak żałośnie w obronie już nie zagra jak z Pogonią. Będzie meczycho dwóch byłych już pucharowiczów. To będzie moim zdaniem wyznacznik gdzie teraz jesteśmy. Jeżeli Arka zagra podobnie jak w pucharach to Lech będzie musiał zagrać podobnie jak z Utrechtem, czyli zapowiada się jeden z lepszych meczów Lecha w lidze w ostatnich latach, oby tak było i bardzo w to wierzę mimo wielu zmian w naszym klubie.

71. roby pisze:

Tetteh moim zdaniem zagrał bardzo asekuracyjnie pewnie po ostatnich wydarzeniach,najważniejsze 3 punkty i co tu dużo pisać, takie mecze teraz już trzeba wygrywać do końca, szkoda że marco nie zagrał za jaskółkę (Nielsena)