27 zdjęć z meczu z Legią

W niedzielny wieczór na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej zespół Lecha Poznań mimo dobrej gry przez większość spotkania przegrał z Legią Warszawa 1:2 (0:1) i oddalił się od ligowej czołówki. Końcówka wczorajszego meczu mogłaby wyglądać zupełnie inaczej gdyby nie rzut karny przyznany zbyt pochopnie i w tradycyjnych okolicznościach na tym samym obiekcie.


W niedzielnym meczu z Legią Warszawa drużyna Lecha Poznań przerwała jedną ze złych pass. Kolejorz po 5 wyjazdach bez gola w końcu zdobył bramkę, a jej autorem został Christian Gytkjaer mający na swoim koncie już 12 ligowych trafień. Kolejorza wspierało wczoraj w stolicy ponad 1500 kibiców, którzy przy Łazienkowskiej przedstawili oprawę z użyciem pirotechniki. Zapraszamy do obejrzenia blisko 30 zdjęć autorstwa jednego z naszych serwisowych fotografów.

Autor zdjęć: Marcin Kołakowski

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <7 komentarzy

 1. gamer pisze:

  Oprawa fajnie wyszła, tylko nie wiem, co trzyma Lechita w ręce.

 2. Kozi pisze:

  Wlasnie taka dobra oprawa, ze nikt nie wie co trzyma I jaki to ma wydzwiek

 3. Jack pisze:

  Szmata zawsze będzie szmatą bez honoru na You Tube – CWKS Legia Warszawa – Nieznana historia, część I

 4. Kibic pisze:

  No i frekwencja SUPER ponad 1.500 koła w tym zgody licznie ŁKS ponad 300 z łodzi a wiecie ile bylo Arki ,Cracovii i Kszo ??

 5. 1922 pisze:

  Foty fajne tylko dlaczego tak mało?

  • Kołakowski Marcin pisze:

   Zdjęcia zostały przebrane aby nie powielać tych samych kadrów. Niestety pod bramką Legii działo się bardzo mało, a to później przekłada się na ilość kadrów 🙂 Dziękuje za opinie.