Przyzwoity weekend młodzieży

W ostatni weekend kolejne mecze w swoich ligach rozegrały 3 z 4 najstarszych młodzieżowych drużyn Lecha Poznań. 2 ekipy wygrały, 1 zespół ponownie zawiódł spisując już cały sezon 2018/2019 na straty. O pechu mogą mówić rezerwy, które nie rywalizowały przez burzę i zalane boisko we Wronkach.Mecz Lecha II Poznań z Wierzycą Pelplin został przełożony na 5 czerwca ze względu na zalane boisko obiektu we Wronkach po burzy, która przeszła nad stadionem. Przełożenie spotkania oznacza, że rezerwy czeka bardzo intensywny koniec rozgrywek na początku czerwca. Mimo 1 meczu mniej Lech II Poznań nadal jest liderem grupy 2 III-ligi. W ten weekend pojedzie na stadion Świtu Skolwin.

W CLJ kolejny raz zawiedli podopieczni Bartosza Bochińskiego. Tym razem Lech Poznań przegrał u siebie z Arką Gdynia 0:1 i spadł na 10. miejsce w tabeli. Juniorów starszych do końca sezonu 2018/2019 czekają trudne potyczki odpowiednio z czwartą Cracovią na wyjeździe oraz z trzecim aktualnie Zagłębiem Lubin u siebie.

W ten weekend nie zawiódł Lech Poznań z grupy B CLJ U-17, który pokonał w derbach Wartę Poznań 3:1. Kolejorz jest drugi mając tyle samo oczek co Lechia Gdańsk z którą lechici zagrają już jutro. Później w sobotę również na wyjeździe zawodników Wędzonki czeka starcie w Gdyni z Arką. Szczególnie środowy mecz w Gdańsku może zdecydować o tym, czy Kolejorz załapie się do 1/2 CLJ U-17 czy nie.

Nadal na 3. pozycji w grupie B CLJ do lat 15 są trampkarze starsi Kolejorza. W ten weekend Lech Poznań wygrał z Arką Gdynia 1:0. Już dawno temu 1. lokatę w grupie i awans do półfinału zapewniła sobie Pogoń Szczecin. Tym samym młodzi lechici w końcówce sezonu 2018/2019 o nic już nie walczą.

Kolejny raport z rezultatami młodzieży Lecha Poznań opublikujemy w przyszły poniedziałek. Aktualnych tabel i terminarzy szukajcie w odpowiednich działach na tej witrynie, czyli „Tabele” i „Terminarz Młodzieży”. Linki są podane również poniżej.Ostatnie mecze młodzieży:

CLJ U-18: Lech Poznań – Arka Gdynia 0:1
CLJ U-17: Lech Poznań – Warta Poznań 3:1
CLJ U-15: Lech Poznań – Arka Gdynia 1:0

Kolejne mecze młodzieży:

III-liga: Świt Skolwin – Lech II Poznań (sobota, 25 maja, godz. 17:00)
CLJ U-18: Cracovia Kraków – Lech Poznań (niedziela, 26 maja, godz. 13:00)
CLJ U-17: Lechia Gdańsk – Lech Poznań (środa, 22 maja, godz. 12:00)
CLJ U-17: Arka Gdynia – Lech Poznań (sobota, 25 maja, godz. 17:30)
CLJ U-15: Lechia Gdańsk – Lech Poznań (sobota, 25 maja, godz. 16:00)

> Ligowy terminarz młodzieży Lecha Poznań
> Ligowe tabele Lecha Poznań

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <