Lechowa młodzież – tydzień 7

W miniony weekend lepiej niż rezerwom Lecha Poznań, które przegrały już trzecie spotkanie z rzędu, spadły na 14. miejsce w II-lidze i mocno zbliżyły się do strefy spadkowej poszło innym najstarszym młodzieżowym drużynom. Dwa juniorskie zespoły Kolejorza wygrały dzięki czemu umocniły się na prowadzeniu w swoich ligach. Ponownie rozczarowali juniorzy starsi.Podopieczni Huberta Wędzonki w CLJ przegrali w piątek we Wronkach z Pogonią Szczecin 0:2. Po tej porażce Lech Poznań zajmuje 7. miejsce po 8 kolejach. Juniorzy starsi do lidera CLJ U-18 warszawskiej Legii tracą obecnie 4 oczka. W sobotę czeka ich mecz z sąsiadującą w tabeli Arką w Gdyni.

Cały czas tempa nie zwalniają za to juniorzy młodsi w grupie B CLJ U-17. Tym razem gracze Bartosza Bochińskiego wygrali na wyjeździe z będącą w strefie spadkowej Arką Gdynia SI wynikiem 2:0. Po 7 kolejkach Lech Poznań do lat 17 z bilansem 6-0-1 lideruje wyprzedzając Arkę Gdynia o 4 punkty. W sobotę młodych lechitów czeka mecz z Akademią Reissa na jej terenie.

Identyczny bilans 6-0-1 w grupie B CLJ do lat 15 mają trampkarze starsi. Zawodnicy duetu Kardela & Łągiewka jeszcze przed weekendem rozbili CWZS Bydgoszcz 8:0. W tabeli Lech Poznań U-15 wyprzedza FASE Szczecin o 4 punkty. W ostatnich 7 kolejkach jesieni Kolejorz aż 6 razy zagra na wyjazdach. W najbliższy weekend czeka go pojedynek z Lechią w Gdańsku.

Kolejny raport z rezultatami młodzieży Lecha Poznań opublikujemy w przyszły poniedziałek. Aktualnych tabel oraz terminarzy szukajcie w odpowiednich działach na tej witrynie, czyli „Tabele” i „Terminarz Młodzieży”. Linki są podane również poniżej.Ostatnie mecze młodzieży:

II-liga: GKS Katowice – Lech II Poznań 2:0
CLJ U-18: Lech Poznań – Pogoń Szczecin 0:2
CLJ U-17: Arka Gdynia SI – Lech Poznań 0:2
CLJ U-15: Lech Poznań – CWZS Bydgoszcz 8:0

Kolejne mecze młodzieży:

II-liga: Lech II Poznań – Stal Stalowa Wola (niedziela, 6 października, godz. 12:00)
CLJ U-18: Arka Gdynia – Lech Poznań (sobota, 5 października, godz. 13:00)
CLJ U-17: AP Reissa Poznań – Lech Poznań (sobota, 5 października, godz. 15:00)
CLJ U-15: Lechia Gdańsk – Lech Poznań (sobota, 5 października, godz. 12:00)

> Ligowy terminarz młodzieży Lecha Poznań
> Ligowe tabele Lecha Poznań

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <