Lechowa młodzież – tydzień 13

W minionych dniach kolejne mecze w swoich ligach rozegrały cztery najstarsze młodzieżowe drużyny Lecha Poznań. Trzy juniorskie zespoły Kolejorza wygrały w tym juniorzy starsi, którzy wreszcie przerwali fatalną serię. Dobrą passę bez porażki kontynuują natomiast rezerwy wywożąc w sobotę 1 punkt z bardzo niewygodnego terenu.Lech II Poznań przerwał zwycięską passę Błękitnych w Stargardzie remisując na wyjeździe 2:2 mimo przegrywania 0:2. Podopieczni Rafała Ulatowskiego w ostatnich 3 spotkaniach zdobyli 7 punktów, są na 12. miejscu w II-lidze mając obecnie 5 oczek przewagi nad strefą spadkową. 16 listopada do Wronek zawita Olimpia Elbląg.

W CLJ w końcu przełamali się zawodnicy Huberta Wędzonki. Po 6 meczach bez zwycięstwa juniorzy starsi wygrali we Wronkach ze Śląskiem Wrocław 2:1 i awansowali na 8. miejsce w ligowej tabeli. Do końca rundy jesiennej pozostały 2 kolejki. Za tydzień w sobotę Kolejorza do lat 18 czeka wyjazd na boisko Mistrza Polski, Korony Kielce.

Z kolei w CLJ U-17 grupę B wygrali juniorzy młodsi Lecha Poznań. W ten weekend sprali na wyjeździe ostatniego Chemika Bydgoszcz aż 5:1. W ostatniej jesiennej kolejce piłkarzy Bartosza Bochińskiego czeka domowy mecz z Arką Gdynia SI, która zajmując przedostatnią lokatę w grupie także spadła już z ligi.

Mistrzami jesieni w grupie B, lecz CLJ do lat 15 są trampkarze starsi Kolejorza. Lech Poznań w ten weekend ograł w derbach Wartę Poznań 2:0. Podopieczni duetu Kardela & Łągiewka mają do rozegrania jeszcze zaległy mecz z UKS Lotos Gdański na wyjeździe (w środę), a później w sobotę czeka ich ostatni mecz tej jesieni z CWZS Bydgoszcz również na wyjeździe.

Kolejny raport z rezultatami młodzieży Lecha Poznań opublikujemy w przyszły poniedziałek. Aktualnych tabel oraz terminarzy szukajcie w odpowiednich działach na tej witrynie, czyli „Tabele” i „Terminarz Młodzieży”. Linki są podane również poniżej.Ostatnie mecze młodzieży:

II-liga: Błękitni Stargard – Lech II Poznań 2:2
CLJ U-18: Lech Poznań – Śląsk Wrocław 2:1
CLJ U-17: Chemik Bydgoszcz – Lech Poznań 1:5
CLJ U-15: Warta Poznań – Lech Poznań 0:2

Kolejne mecze młodzieży:

II-liga: Lech II Poznań – Olimpia Elbląg (sobota, 16 listopada, godz. 13:00)
CLJ U-18: Korona Kielce – Lech Poznań (sobota, 16 listopada, godz. 12:00)
CLJ U-17: Lech Poznań – Arka Gdynia SI (piątek, 15 listopada, godz. 15:00)
CLJ U-15: UKS Lotos Gdański – Lech Poznań (środa, 13 listopada, godz. 12:00)
CLJ U-15: CWZS Bydgoszcz – Lech Poznań (sobota, 16 listopada, godz. 12:00)

> Ligowy terminarz młodzieży Lecha Poznań
> Ligowe tabele Lecha Poznań

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <Dodaj komentarz