Lechowa młodzież – tydzień 16

W miniony weekend do gry powróciły 3 najstarsze młodzieżowe drużyny Lecha Poznań, które rozpoczęły wiosenne zmagania w CLJ U-18, CLJ U-17 i w CLJ U-15. Kolejny raz przegrali już juniorzy starsi Kolejorza, którzy mają coraz mniejszą przewagę nad strefą spadkową.Podopieczni Huberta Wędzonki zanotowali 3 porażkę z rzędu. Tym razem Lech Poznań do lat 18 mimo prowadzenia do przerwy 1:0 uległ na wyjeździe Górnikowi Zabrze 1:2 tracąc 2 gola już w doliczonym czasie gry. Po tym zwycięstwie klub z Górnego Śląska został liderem, natomiast Kolejorz jest dziesiąty z raptem 3 oczkami przewagi nad strefą spadkową. W niedzielę w samo południe poznaniacy w arcyważnym meczu zagrają u siebie z Wisłą Kraków, która znajduje się w strefie spadkowej CLJ.

Lepiej poszło w ten weekend juniorom młodszym z grupy B CLJ do lat 17. Zawodnicy Bartosza Bochińskiego uporali się na wyjeździe z CWZS Bydgoszcz triumfując 2:1. W najbliższą sobotę o 14:00 czeka ich derbowy mecz z Wartą Poznań na terenie „Zielonych”. Jeszcze wyżej z CWZS na start wiosny 2020 wygrali trampkarze starsi z grupy B CLJ U-15. Ekipa prowadzona przez duet Kardela & Łągiewka wygrała w Bydgoszczy aż 4:1.

W sobotę Lech Poznań U-15 zagra o 12:00 z Pogonią Szczecin na swoim boisku. Kolejny raport z rezultatami młodzieży Lecha Poznań opublikujemy w przyszły poniedziałek. Aktualnych tabel oraz terminarzy szukajcie w odpowiednich działach na tej witrynie, czyli „Tabele” i „Terminarz Młodzieży”. Linki są podane również poniżej.Ostatnie mecze młodzieży:

II-liga: Legionovia Legionowo – Lech II Poznań 0:0
CLJ U-18: Górnik Zabrze – Lech Poznań 2:1
CLJ U-17: CWZS Bydgoszcz – Lech Pozna 1:2
CLJ U-15: CWZS Bydgoszcz – Lech Poznań 1:4

Kolejne mecze młodzieży:

II-liga: Lech II Poznań – Garbarnia Kraków (sobota, 14.03, godz. 12:00)
CLJ U-18: Lech Poznań – Wisła Kraków (niedziela, 15.03, godz. 12:00)
CLJ U-17: Warta Poznań – Lech Poznań (sobota, 14.03, godz. 14:00)
CLJ U-15: Lech Poznań – Pogoń Szczecin (sobota, 14.03, godz. 12:00)

> Ligowy terminarz młodzieży Lecha Poznań
> Ligowe tabele Lecha Poznań

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <Dodaj komentarz