Zapowiedź: Lech II – Błękitni

W sobotę, 25 lipca, o godzinie 17:00 w meczu ostatniej 34. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2019/2020, Lech II Poznań zmierzy się na głównym boisku akademii z Błękitnymi Stargard. Utrzymanie rezerw na 3 froncie w naszym kraju jest o krok, dla pewności naszej drugiej drużynie jutro wystarczy nawet remis.Lech II Poznań po 3 kolejnych wygranych oraz cennym remisie w zeszłej kolejce jest w bardzo dobrej sytuacji. Rezerwy są na 11. miejscu mając 3 oczka przewagi nad strefą spadkową. Przy dobrych wynikach Kolejorz utrzyma się w II-lidze nawet mimo porażki, ale dla pewności warto będzie jutro choćby zremisować. Z kolei Błękitni Stargard będący na 15 spadkowej pozycji chcąc się utrzymać muszą we Wronkach zdobyć pełną pulę. Błękitni to duże rozczarowanie wiosennych zmagań. Drużyna ze Stargardu długo było w czołówce, zajmowała miejsca barażowe aż nagle wszystko się posypało. Ekipa w której grają byli lechici Aleksander Theus, Marcin Gawron, Michał Cywiński i Krystiana Sanocki przegrała 5 kolejnych meczów u siebie. Miała też 3 kolejne porażki w kolejkach 29-31, dlatego teraz znajduje się w bardzo nieprzyjemnej sytuacji.

Trener Lecha II Poznań, Rafał Ulatowski będzie mógł w sobotę skorzystać ze wszystkich najlepszych piłkarzy, bowiem żaden z graczy nie musi pauzować za kartki. Natomiast w Błękitnych Stargard prowadzonych przez byłego szkoleniowca Kolejorza, Adama Topolskiego zawieszony jest obrońca Bartosz Sitkowski.

Arbitrem sobotnich zawodów we Wronkach będzie Damian Gawęcki z Kielc. Jutro faworytem do zwycięstwa według bukmacherów będą goście Średni kurs na wygraną Błękitnych Stargard wynosi 2.50, na remis 3.50, a na zwycięstwo Lecha II Poznań 2.55. Sobotni mecz we Wronkach odbędzie się bez udziału publiczności. Transmisja z jutrzejszego spotkania rezerw Kolejorza będzie dostępna w LechTV na YouTube. Początek meczu 34. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2019/2020, KKS Lech II Poznań – Błękitni Stargard w sobotę, 25 lipca, o godzinie 17:00 na Stadionie Leśnym mieszczącym się przy ulicy Leśnej 15A we Wronach. Jesienią rezerwy Kolejorza zremisowały z Błękitnymi w Stargardzie wynikiem 2:2.Mecz: KKS Lech II Poznań – Błękitni Stargard
Rozgrywki: 34. kolejka II-ligi 2019/2020
Termin: Sobota, 25 lipca, godz. 17:00
Stadion: Leśny, ul. Leśna 15A, Wronki
Sędzia: Damian Gawęcki (Kielce)
Miejsce gospodarzy: 11
Miejsce gości: 15
Najlepszy strzelec gospodarzy: 12 – Szymczak
Najlepszy strzelec gości: 15 – Fadecki
Domowa forma gospodarzy: 8-5-3, 30:19
Wyjazdowa forma gości: 6-3-7, 23:23
Transmisja: LechTV na YouTube
Bukmacherzy 1 x 2: 2.55 – 3.50 – 2.50
Przewidywana frekwencja: (bez udziału publiczności)
Prognozowana pogoda: +25°C, pogodnie
Nasz typ na mecz: x

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <