Lechowa młodzież – tydzień 28

Miniony weekend w przypadku najstarszych juniorskich drużyn Lecha Poznań obfitował w bardzo wiele bramek. Niestety nie wszystkim młodzieżowym zespołom udało się wygrać swój mecz.Rezerwy:

Lech II Poznań w niedzielę pokonał u siebie dawno zdegradowanego i ostatniego Sokoła Ostróda 6:4. Na kolejkę przed końcem II-ligi 2021/2022 rezerwy Kolejorza są na barażowym 6. miejscu w ligowej tabeli mając oczko przewagi nad Radunią Stężyca. Mimo to, szanse gry rezerw w barażach nie są duże. Radunia w niedzielę nie zagra, otrzyma walkowera za mecz z GKS-em Bełchatów, natomiast podopieczni Artura Węski na wyjeździe zmierzą się z pierwszą Stalą Rzeszów.

CLJ U-18:

Znowu w CLJ nie popisali się juniorzy starsi. Lech Poznań przegrał ostatnie 3 mecze tracąc w nich aż 12 goli. Tym razem zawodnicy Huberta Wędzonki zebrali baty na wyjeździe od Wisły Kraków ulegając 2:4. Juniorzy starsi zajmują 8. miejsce w Centralnej Lidze Juniorów do lat 18, do końca sezonu zostały raptem 2 kolejki. W sobotę o 11:00 zespół Lecha U-18 zagra u siebie z przedostatnią Stalą Rzeszów.

CLJ U-17:

Juniorzy młodsi notujący bardzo słabą wiosnę już wcześniej stracili szanse na wyjście z grupy B CLJ U-17 do półfinału. W ten weekend gracze Bartosza Bochińskiego wrócili do rywalizacji po 2 tygodniach przerwy gromiąc u siebie beniaminka i ostatni zespół w tabeli Żaki Szczecin 5:0. Trzeci w grupie Lech Poznań do lat 17 w niedzielę o 12:00 powalczy na wyjeździe z Zawiszą Bydgoszcz.

CLJ U-15:

Zwycięstwo wiosną w grupie B CLJ U-15 zapewnili sobie w ten weekend piłkarze prowadzeni przez Damiana Sobótkę. Trampkarze starsi sprali na wyjeździe drugą Wartę Poznań 4:0 i na 3 kolejki przed końcem zmagań grupowych są pewni gry w 1/2 finału CLJ do lat 15. Lech Poznań w piątek o 14:00 powalczy na swoim boisku z Lotosem Gdańsk.

Kolejny raport z rezultatami młodzieży Lecha Poznań opublikujemy w przyszły poniedziałek. Aktualne tabele oraz wyniki rozgrywek 2021/2022 znajdują się w odpowiednich działach na tej witrynie, czyli „Tabele” i „Terminarz Młodzieży”. Linki są podane również poniżej.Ostatnie mecze młodzieży:

II-liga: Lech II Poznań – Sokół Ostróda 6:4
CLJ U-18: Wisła Kraków – Lech Poznań 4:2
CLJ U-17: Lech Poznań – Żaki Szczecin 5:0
CLJ U-15: Warta Poznań – Lech Poznań 0:4

Kolejne mecze młodzieży:

II-liga: Stal Rzeszów – Lech II Poznań (niedziela, 22 maja, godz. 12:30)
CLJ U-18: Lech Poznań – Stal Rzeszów (sobota, 21 maja, godz. 11:00)
CLJ U-17: Zawisza Bydgoszcz – Lech Poznań (niedziela, 22 maja, godz. 12:00)
CLJ U-15: Lech Poznań – Lotos Gdańsk (piątek, 20 maja, godz. 14:00)

> Ligowy terminarz rezerw Lecha Poznań
> Ligowy terminarz młodzieży Lecha Poznań
> Ligowe tabele Lecha Poznań

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

Dodaj komentarz