Jeśli nie z Wisłą to z kim

Jeśli nie z Wisłą, to z kim?

Kibice Kolejorza mogą zadawać sobie pytanie, że z kim, jak z kim, ale z Wisłą Kraków ich drużyna musi po prostu wygrać. Zwłaszcza, jeśli spojrzą na rozkład ligowej tabeli i ostatnią formę Białej Gwiazdy. Lech co prawda spisuje się w PKO BP Ekstraklasie poniżej oczekiwań, ale jak w takim razie komentować postawę krakowskiej drużyny?

Lech sięgnie po trzy punkty w meczu z Wisłą?

Wielu fachowców zastanawia się, co w tym sezonie osiągnie Lech Poznań. Kolejorz po fantastycznym początku w Lidze Europy i co tu dużo ukrywać, nie najlepszej grze w PKO BP Ekstraklasie, teraz może w pełni skoncentrować się na ligowych rozgrywkach. Teoretycznie, powinno wyjść mu to na dobre. Czy tak jednak będzie?

Część odpowiedzi na nurtujące kibiców pytanie powinniśmy poznać podczas najbliższego meczu z Wisłą Kraków. Na stronie energykod.pl kibice spoza Polski, jak np. mieszkańcy Wielkiej Brytanii mogą stawiać zakłady na mecz Lech – Wisła, a trzeba przyznać, że na “Wyspach” jest sporo kibiców niebiesko-białej lokomotywy. Lech jest faworytem tego meczu i nie ma się czemu dziwić.

Choć Kolejorz jest po porażce w Lidze Europy z Glasgow Rangers i remisie z kiepską Stalą Mielec, to Wisła znajduje się w jeszcze gorszym położeniu. Krakowianie nie wygrali bowiem w lidze od sześciu spotkań(!). Plusem Białej Gwiazdy jest fakt, że w ostatnich czterech meczach, w każdym ze spotkań zdobywali bramkę. Wydaje się, że to jednak za mało by przy Bułgarskiej pokonać Kolejorza. Wskazują też na to kursy, wystawione przez bukmacherów. Na stronie Fortuna kod promocyjny można znaleźć aktualne stawki na ten mecz. Co ciekawe, oprócz zwycięstwa Kolejorza, bukmacherzy spodziewają się także bramki Mikaela Ishaka i powyżej 2,5 gola w całym meczu.

Lech zwycięstwem z Wisłą po nieudanym meczu w Mielcu, może rozpocząć marsz w górę tabeli. Tak ważny marsz w kontekście udziału w przyszłorocznych europejskich pucharach. Kibice zadają sobie pytanie, jak nie teraz to kiedy?