Program frekwencyjny – Lechici

Wiosną 2018 klub wystartował z nowym projektem o nazwie „Lechici”. Dzięki temu projektowi każdy kibic będzie mógł być jeszcze bliżej Lecha Poznań, budować frekwencję na Inea Stadionie i mieć wpływ na lepszą atmosferę wokół Kolejorza. Kibic biorący udział w akcji „Lechici” będzie otrzymał dodatkowe profity w postaci punktów na swoim koncie. Warunkiem jest uczestnictwo w domowych meczach „niebiesko-białych” w Ekstraklasie.


Żeby brać udział w akcji „Lechici” należy przede wszystkim zarejestrować się -> TUTAJ oraz powiązać swoje konto z kontem w systemie sprzedaży biletów. Punkty będzie można zbierać uczestnicząc w ligowych meczach Lecha Poznań przy Bułgarskiej czy robiąc zakupy w klubowych sklepach. Każdy kibic, który zaloguje się na swoje konto oprócz zgromadzonych punktów zobaczy też swoją obecną rangę. Ranga zależy od uczestnictwa w domowych spotkaniach Kolejorza. Im częściej dany kibic chodzi na mecze tym jego ranga będzie wyższa.

W programie „Lechici” dostępnych jest 5 rang – Żak, Młodzik, Trampkarz, Junior i Senior. Awans na każdą kolejną zależny jest od uczestnictwa w domowych meczach ligowych. Wyjątkiem są posiadacze karnetów, którzy automatycznie zyskują rangę Seniora, a także 2000 punktów bonusowych na start + wiele innych przywilejów i gwarantowanych nagród.

O jakich nagrodach czy przywilejach mowa? Przykłady są wyszczególnione poniżej, a komplet nagród można znaleźć klikając -> TUTAJ.

null

Jeżeli dany kibic Lecha Poznań regularnie przychodzi na Bułgarską, to tym bardziej warto, by jak najszybciej zarejestrował się, powiązał swoje konta, wziął udział w programie „Lechici”, budował wyższą frekwencję i dostawał ciekawe nagrody dzięki uczestnictwu w domowych meczach Kolejorza w Ekstraklasie. Warto pamiętać, że zebrane punkty na końcu każdej edycji nie przechodzą na następną edycję. Będzie można je jednak przeliczyć na zniżkę na karnet na kolejny sezon lub rundę lub na zakupy w klubowym sklepie.

Unikalny pogram „Lechici” został stworzony na potrzeby Lecha Poznań i będzie stale rozwijany. Jeszcze w trakcie rundy wiosennej 2018 zaplanowano kolejne ruchy poszerzające możliwości inicjatywy. Zaktualizowane o dostęp do programu zostaną aplikacje „Lech Poznań” oraz „Lech Poznań Bilety”.

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <