Wiosna będzie nasza + 66 zdjęć z meczu

W meczu 27. kolejki piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy sezonu 2013/2014, Lech Poznań pokonał w obecności ponad 22 tysięcy widzów na trybunach Lechię Gdańsk 2:1 (1:0). Kolejorz był dziś szalenie nieskuteczny, ale swój cel wykonał i został wiceliderem tabeli. Z kolei lechiści będący tylko tłem dla gospodarzy mogą się cieszyć, że nie wyjechali z Bułgarskiej z bagażem kilku goli.

66 zdjęć z sobotniego meczu:

Aby widzieć wprowadzane zmiany należy odświeżać witrynę ręcznie

17:02 – Witamy z Bułgarskiej! Na kolejnym w tym sezonie przedmeczowym i meczowym raporcie na żywo prosto z Bułgarskiej! Witamy mając nadzieję na 5 wygraną z rzędu u siebie i awans na 2. miejsce!

17:04 – Przed chwilą spacer po murawie odbyli nasi piłkarze.

17:05 – Muza Aviciego przywitała nas dzisiaj na stadionie. Zapowiada się ciekawie 🙂

17:05 – Na stadionie są już pierwsi kibice obu drużyn. Lechiści wchodzą coraz szybciej.

17:08 – „Lechia Gdańsk kurwa szajs” z trybun, bowiem na murawę wyszli gracze gości.

17:10 – Poniżej skład Lecha. Szymek za Daylona.

17:13 – Na naszym mikroblogu w śmietniku kibica pojawiła się aktualna fotka murawy.

17:14 – W dzisiejszych meczach Lech z CLJS wygrał z Polonią Leszno 4:0, a rezerwy pokonały Noteciankę Pakość na wyjeździe 3:2. Teraz czas na zwycięstwo pierwszej drużyny.

17:17 – Kibiców powitał właśnie spiker przypominając o jubileuszowym meczu z okazji 92. rocznicy powstania Lecha.

17:23 – Od rana słońce się przebijało, ale tym razem jednak go nie ma. Są chmurny z których jednak nie powinno padać. Temp ok. 17 stopni w tej chwili i w środku stadionu bezwietrznie. Wiosna! idealne warunki do gry.

17:25 – W pierwszym sobotnim meczu Jaga – Korona 1:1.

17:31 – Lechia w sektorze już w kilkaset osób. Na razie spokój i bez fan.

17:35 – Pierwsze fany pojawiają się za to w Kotle.

17:37 – Na telebimach lecą dziś materiały klubowej telewizji przygotowane z okazji 92-lecia Kolejorza.

17:40 – Przypomnijmy, że Lech ma na swoim koncie 7 domowych triumfów nad Lechią z rzędu i nie przegrał z tym rywalem w Poznaniu od 48 lat. Każda passa się kiedyś kończy, ale lepiej nie dziś…

17:41 – Na dole Kotła nieopodal podestu zawisła dziś fana Cracovii – „Andrychów”.

17:43 – Jest jeszcze jedna fana zgodowa z Arką i Arki – „Kuźnica”. Generalnie fany są dziś inaczej porozwieszane niż choćby ostatnio.

17:45 – Pierwsza fany są też w sektorze Lechii.

17:45 – Elementy potrzebne do rozgrzewki obu drużyn są już porozkładane. Na razie na murawę wyszli bramkarze gości.

17:47 – Lecha też już są.

17:48 – Na razie stadion prawie pusty, ale ma dziś być ponad 20 tysięcy ludzi w tym pełen Kocioł i sektor gości.

17:50 – Kolejorz już na rozgrzewce. Czekamy na Lechię.

17:54 – Kawałki z Definicji Kibol II znów lecą z głośników.

17:57 – Taki remix wszystkich kawałków leci. Dobre to.

17:58 – Fotki trybun damy tradycyjnie w przerwie meczu albo w I połowie jeszcze. Środkowy panel na górze. Jak będą fotki, to automatycznie się pojawi.

18:00 – Lechia w sektorze już właściwie w komplecie. Siedzą na krzesełkach.

18:00 – Kocioł pełen w jakiś 70 procentach. Inne trybuny zapełniają się bardzo wolno. Znów wielu przyjdzie na ostatnią chwilę.

18:01 – Lechia wyszła na rozgrzewkę dopiero teraz. Została powitana odpowiednio.

18:07 – Czarne chmury nadciągają…. niestety może popadać trochę.

18:10 – Zrywa się też lekki wiatr…

18:12 – Jeszcze niecałe 20 minut do meczu. Kocioł prawie pełen, sektor gości także. Inne trybuny na razie przeciętnie.

18:18 – Festiwal wzajemnych „pozdrowień” na stadionie.

18:21 – Bardzo liczny występ PG trwa na murawie.

18:21 – Na murawie są też chłopcy z flagami Lecha z dawnymi herbami.

18:22 – Sektor gości oczywiście pełen, ale wizualnie prezentuje się przeciętnie.

18:24 – „Lechia Gdańsk kurwa szajs” – niesie się po całym stadionie.

18:27 – Głośno dzisiaj na stadionie. Zapowiada się świetnie pod każdym względem.

18:28 – Zaczęło lać na stadionie. Mecz odbędzie się w deszczu.

18:30 – Petarda dzisiaj będzie. Jest MOC na stadionie. Oba zespoły też już są na murawie.

18:30 – Odgłosy lokomotywy rozpoczęły mecz. Z głośników oczywiście.

18:48 – Panel z fotkami trybun już jest.

19:22 – Punktualnie o 19:22 kibice raz jeszcze odśpiewali hymn Lecha. W 1922 roku powstał bowiem Kolejorz.

20:01 – Lechia właśnie zaprezentowała „biało-zieloną” sektorówkę.

20:03 – Jest piro. Lechia odpaliła pod sektorówką. Są stroboskopy i race.

2 min. – Pierwszy rzut wolny dla Lechii, ale gracz gości faulował Gostomskiego.
4 min. – Strzał lechisty z daleka obok słupka.
5 min. – Strzał Gergo z lewej nogi także niecelny.
10 min. – Lech zaczął przejmować inicjatywę.
15 min. – Tempo meczu szybkie, lecz brakuje sytuacji.

20 min. – Niewiele dzieje się na murawie. Lech rzadko strzela, choć prowadzi grę.
22 min. – Lech dużo gra środkiem, a akurat tam Lechia mocno zagęszcza i nie pozwala na zbyt wiele.
25 min. – Szymek podaje ze skrzydła na środek do Teo, a ten uderzając lewą nogą minimalnie chybił.
30 min. – Trójkowa akcja Lecha po błędzie. Płasko i po długim rogu strzelał Hama, lecz nie trafił.

32 min. – 1:o! Szymek przedarł się lewą stroną i uderzył jak Messi. Piękny gol!
34 min. – Znów ładna akcja lewą stroną, jednak strzał fatalny.
38 min. – Bomba Gergo prosto w bramkarza! byłby piękny gol.
45 min. – Do przerwy 1:0 dla Lecha. Lechia praktycznie w ogóle nie atakowała, natomiast Kolejorz ze spokojem prowadził swoją grę i zasłużenie prowadzi.

48 min. – Drugą połowę śmielej zaczęli goście.
49 min. – Hama do Teo i ten znów chybił. Znów zabrakło centymetrów…
49 min. – Akcja Lechii i broni Gostomski.
51 min. – Lech znów jest nieskuteczny. Powinno być już wyższe prowadzenie.
55 min. – Lechia coraz mocniej gubi się gubi przy akcjach, a sama liczy tylko na kontry.
60 min. – Kolejorz mocno przeważa, jednak brakuje jemu drugiej bramki dla uspokojenia meczu.

62 min. – 2:0! Rzut rożny, trochę zamieszania i Teo na raty zdobywa gola.
66 min. – Główka Hamy po rożnym obok słupka.
70 min. – Lech dąży do zdobycia trzeciego gola.
75 min. – Mecz został przerwany na chwilę ze względu na piro Lechii.

82 min. – Strzał Grzelczaka trafia w słupek.
84 min. – Dwie akcja Lecha i za każdym razem zabrakło wykończenia.
87 min. – Kolejna zmarnowana sytuacja Lecha. Skuteczność jest fatalna.
90 min. – Bąk w ostatniej chwili zatrzymał Claasena.
90+4 min. – 2:1. Błąd Lecha przy wyprowadzaniu akcji i gol Tuszyńskiego.
90+7 min. – Koniec. Lech wygrał, choć za nisko.

KKS Lech Poznań – KS Lechia Gdańsk 2:1 (1:0)

Bramki: 32.Pawłowski 62.Teodorczyk – 90+4.Tuszyński

Żółte kartki: Linetty, Douglas – Dawidowicz

Sędzia: Tomasz Musiał (Kraków)

Widzów: 22497 (1250 kibiców Lechii)

KKS Lech: Gostomski – Możdżeń, Wołąkiewicz, Kamiński, Douglas – Trałka, Linetty (72.Claasen) – Lovrencsics (90.Formella), Hamalainen, Pawłowski (90.Kędziora) – Teodorczyk.

Rezerwowi: Kotorowski, Arboleda, Arajuuri, Kędziora, Claasen, Injać, Formella.

KS Lechia: Bąk – Oualembo (64.Stolarski), Janicki, Bieniuk, Leković – Pietrowski (46.Sadajev), Dawidowicz, Vranjes – Makuszewski, Tuszyński, Wiśniewski (71.Grzelczak).

Rezerwowi: Rosa, Stolarski, Zyska, Garbacik, Grzelczak, Frankowski, Sadajev.

2. Pszczółka pisze:

tylko zwycięstwo!!Kolejorz tylko zwycięstwo!!!

3. ArekCesar pisze:

Mam nadzieję, że wygramy. Obstawiam 1:0 po ciężkim meczu.

4. wielkikks pisze:

Przydałoby się dzisiaj zapunktować i wskoczyć na drugie miejsce. Nic nie pozostaje tylko krzyknąć do boju i jedziemy ! 🙂

5. 07 pisze:

Chcemy zwycięstwa Kolejorz , chcemy zwycięstwa!!!Jazda z ku…mi Kolejorz jazda z ku…mi. Dziś tylko 3 punkty!

6. kufel4 pisze:

Muszą być 3 pkt. Hej Lech

7. MZKS pisze:

Przyjaciele z Gdyni wieżą w zwycięstwo 😉 tylko 3 punkty!

8. tomasz1973 pisze:

Tylko zwycięstwo!!! Kolejorz tylko zwycięstwo. Wskoczyć na 2 miejsce i przynajmniej tego nie oddać do końca. A w między czasie z przyczajenia zaatakować fotel lidera.

9. gruh pisze:

Coś czuję, że dzisiaj kluczem tak jak w ostatnich meczach będzie nasza obrona. Jeśli nie będzie jakiejś katastrofy ani głupiego błedu negatywnego bohatera ( jak z Pogonią czy widzewem Wołąkiewicz, Arboleda) to obstawiam niski wynik i zwycięstwo Lecha jedną bramką: 1:0 lub 2:1.

10. tomasz1973 pisze:

W 18 meczowej są i Pawłowski i Ajauri. Znalazło się też miejsce dla Arboledy, a nie ma dla Bednarka.Powiem Wam szczerze, ze mnie to trochę wqrwia. Nie mam nic do Manuela, cenię go za to co zrobił dla Lecha, ale w obliczu 100% odejścia i ostatnie dyspozycji, nie powinien już zabierać miejsca młodemu. Dla Bednarka sam fakt bycia w 18 jest zapewne dużą nobilitacją do jeszcze lepszej gry, a czym jest dla Mańka ?

11. FanZRawicza pisze:

lusi wiesz coś o składzie na dzisiaj?:)

12. Mouze pisze:

20 tys ludzi na stadionie, 90 rocznica klubu, możliwość awansu na 2 miejsce. Nic tylko walczyć i zwyciężyć,i to w dobrym, przekonującym stylu.

13. Mouze pisze:

* 92 rocznica oczywiście.

14. darkoski pisze:

Czekam na debiut Ała-juuriego, co do Mańka i Bednarka to ręce opadają ale taki plan ma trener Rumak.

15. romek pisze:

4:0 dla Lecha lub wyżej to będzie pogrom betonów

16. MP pisze:

Na meczu Warty był obecny Czesław Michniewicz oraz Rafał Ulatowski z tego co wiem to nie tylko na tym bo na Lecha się też wybierają czyżby pchają się do pracy?

17. fan pisze:

@MP
    Ta miernota Ulatowski? Chyba żartujesz.

18. majkel76 pisze:

co za ławka rezerwowych!!! gratulacje Panie Rumak, …sam Pan sobie wybijasz z ręki jakiekolwiek argumenty w razie zmian w tym meczu! mamy „zniszczyć” Lechię , …a kto przepraszam ma odwrócić losy meczu jeśli coś pójdzie nie tak? i skoro na ławce są wszyscy zdrowi to co robi Kamiński w pierwszym składzie?

19. gruh pisze:

@majkel76 – a kogo byś wstawił za Kamińskiego?

20. KaziuKKS pisze:

Pierwszy skład spoko, chyba najbardziej optymalny w obecnej sytuacji natomiast ława 🙂
    Kotorowski – firana
    Arboleda – co była na murawie to zawalił mecz
    Arajuuri – po kontuzji, ciężko ocenić
    Kędziora – nie zrobił postępu, ostatnio jak grał to juniorskie błędy
    Claasen – nie takiego zawodnika szukaliśmy, w grze i wyglądzie przypomina 40 latka
    Injać – solidny biorąc pod uwagę ludzi na ławce
    Formella – jak wszedł za Classena zagrał gorzej niż on

21. KaziuKKS pisze:

*Arboleda – co był na murawie to zawalił mecz (nie chciałem nikogo urazić)

22. Anonim pisze:

KaziuKKS

W pełni się z Tobą zgadzam 😉

23. Ferion pisze:

Dziś w meczu kluczową rolę odegra pogoda. Zanosi się na ulewny deszcze, możliwa jest nawet burza. W tej sytuacji o ładnej grze możemy zapomnieć.

24. kibic007 pisze:

Wygramy 2:0 ;). Czas skończyć kompromitacje.
    @ Ferion przy naszej murawie to już będzie mieszanka wybuchowa.

25. kibic007 pisze:

Chyba jeszcze dość mocny wiatr wieje.

26. 07 pisze:

W tv właśnie podali, że wszyscy zawodnicy z kontraktami poza Kownackim i Kasprem mogą odejść po sezonie… jeśli oferta będzie satysfakcjonująca dla nich i dla klubu, więc będą zapierd….

27. PyrusZRawivz pisze:

Niestety nie mogę byc dziś na Bułgarskiej ale kibicuje z Breslau!!! KOLEJORZ tylko zwyciestwo!!!!!

28. 4o pisze:

Kara dla Linettego zbyt pochopna… To może być ważny moment dla meczu.

29. kibic007 pisze:

Dlaczego lewą?

30. Anfil pisze:

Podobno Rutkowscy chcą 4 miejsca po sezonia zasadniczym i meczu z Legia u siebie o mistrzostwo nikt juz sie nie bije !!!

31. kibic007 pisze:

Pawłowski BRAWO! Pięknie! Jeju jak ładnie! 🙂

32. 4o pisze:

Ale brama!

33. kibic007 pisze:

Dobra połowa, Lechia otwarta. Jak się nie skupimy głównie na obronie rezultatu, to wygramy wyżej.

34. czuk91 pisze:

Nie wiem, może to ja ale mam wrażenie, że Teo dzisiaj gra na odpiernicz-się. Biega jak panna, macha rękoma, „strzela fochy” i snuje się po boisku generalnie. Zero agresji, startu do piłki, wszystko na takim lekkim podbiegu. Ktoś to zauważył?

35. aliz pisze:

dobry mecz – Lechia niedokładna i wycofujaca sie, a nasi się rozkręcają – zobaczymy za 15 min. oby tak dalej.
    Bramka Szymka rewelacyjna i tak ma być!!!

36. kolo pisze:

Czuk91 – masz rację. Dokładnie tak jak w meczu z TSP…

37. aliz pisze:

majkel76 – w pierwszej połowie nie ma co sie czepiać Kamyka – nie widziałam żeby popełnił jakiś bład, a kilka wejść ofensywnych, rozegrnie „od tyłu” pewne – oby tak dalej.

38. 97 pisze:

@Anfil – naprawdę? A może nie chcą grać w grupie mistrzowskiej ….. przestań pisać bzdury.

39. aliz pisze:

O ja pier… najazd tęczowych na meczu!!! analitycy, Żewłakow, Ulatowski – czyzby trzesiawka ich ogarniała powoli????

40. fan pisze:

Ja pier.. Teo!! Już trzecia zmarnowana okazja. Ileż można??

41. kibic007 pisze:

Kolejna taka debilna kartka Douglasa w tym sezonie.

42. Anfil pisze:

Linetty do zmiany !!!

43. kibic007 pisze:

Teo! Wreszcie chłopie! Wreszcie! Świetnie rozegrany SFG! Brawo!

44. kibic007 pisze:

Taki nur Sadajewa i Musiał gwiżdże faul. Obniżył wymagania… Inna sprawa, że przestawia mocno Wołąkiewicza.

45. Spiker pisze:

Anfil – Chcesz? Masz :3

46. fan pisze:

Ja naprawdę nie jestem przeciwko racom, ale to już przesada. Dosłownie nic nie widać, podobno to przyjezdni je odpalili.

47. aliz pisze:

co za ścierwa odpaliły te race????!!!!!!!!!!!!

48. KKSLECH.com pisze:

Dziewczyno jesteś na kibicowskiej stronie. Trochę kultury.

49. Jarecki pisze:

Ooooo jesteś Aliz !!!!! To dobrze :-)))) . Smutno bez Ciebie było 🙂

50. kibic007 pisze:

Szymon gracz meczu. Oby tak dalej.

51. dawniej"p" pisze:

oglądam mecz na c+. wkórwił mnie przed chwilą m.murawski nazywając naszego Kolejorza -kolejarzem

52. kibic007 pisze:

Kamyk brawo. Dobrze, że Arajuuri wraca…

53. dawniej"p" pisze:

na szczescie mamy trzy pkt

54. undertheskin pisze:

Ta bramka na 2:1 taka z dupy. Zwycięstwo cieszy. Jesteśmy na drugim miejscu. Teraz rozkręcamy się i pokazujemy tęczowym gdzie mamy ich futbol na wysokim poziomie PR.

55. kibic007 pisze:

Zupełnie niepotrzebna nerwówka pod koniec. Mecz pod kontrolą, mieliśmy swoje sytuacje i mogliśmy wygrać wyżej. Teraz pozostaje czekać na Piast. Może za tydzień po meczu z Legią, będzie świetna sytuacja dla nas w tabeli. Dobra robota dziś wykonana.

56. fan pisze:

A już liczyłem, że skończymy z czystym kontem. Trochę szkoda.

57. Łysy pisze:

Ważne 3 pkt. zostają w Poznaniu, to najważniejsze!!!

58. czuk91 pisze:

Pod koniec meczu myślałem, jak fajnie że w końcu zagrają na 0 z tyłu… i jeb, Kamyk. Dobry mecz w szybkim tempie, teraz pojechać tęczowych i będzie super!

59. S1978 pisze:

Dobry mecz.Szymek do przodu jak i cały zespół! W końcu bez odpuszczania chociaż strata bramki nie potrzebna .Kolejorz oby tak za tydzień !!!Gratulacje dla kiboli !!!

60. aliz pisze:

@Jarecki – właśnie od dzisiaj jestem – no cóż zdrowie na pierwszym miejscu – jest ok 😀 😀
    Grunt to 3 pkty a za tydzień z tęczowymi!!!
    A dziś ten mecz do pooglądania bez bólu – BRAWO!!!

@dawniej”p”
    dlatego ja oglądam meczna nC+ tylko przy wyłaczonym głosie – inaczej sie nie da

61. KOLEJORZ76 pisze:

Brawo Brawo Brawo dla piłkarzy i trenera Rumaka.

62. Shizerr pisze:

Super, brawo. Chociaż mogliśmy wygrać wyżej, ale w końcu wygrywamy drugi raz z rzędu. Najlepszy obrazek meczu: jak zachowywali się po zmianie Gergo i Szymek. Przytulili się z Rumakiem. Widać że jest atmosfera. To buduje!

63. Majkelos pisze:

Gratulacje Panowie!!!!
    Dobry mecz oby tak dalej.

64. KKS pisze:

Powiem tak-MAN OF THE MATCH Szymon Pawlowski! Teo jak to on stwarza sytuacje, ale nad skutecznoscia musi duzo jeszcze pracowac. Licze na bardzo dobry mecz ze wschodnia kurewka za tydzien i lokomotwa rozpedza sie powoli z kolejke na kolejke… KAZDY Z NAS TO WIE CO W ZYCIU LICZY SIE TYLKO POZNANSKI LECH NIEBIESKO-BIALY HERB W ZYLACH SZLACHETNA KREW!!!

65. Anfil pisze:

Dzisiaj dało sie na to patrzeć bravo !!!

66. morswin pisze:

Dzięki za zwycięstwo i walkę. Mecz co do zasady pod kontrolą.
    Teo – na trening strzelecki; jedna jeszcze co najmniej powinna być w sieci . Albo dwie 🙂

67. kajtekkks pisze:

momentami zaje gra naszych,wielki – dla gergo grał na prawej a wyglądał jakby grał na kacu i moim zdaniem Gostomski mógł lepiej sparować piłkę przy bramce dla lechi

68. fan pisze:

Ale bramki padały (choć w nieco innej kolejności) niemal w identyczny sposób co z Podbeskidziem – tuż po pierwszym pół godziny meczu, drugim i trzecim.

69. majkel76 pisze:

Kamiński – zgodnie z przewidywaniami, zajebista asysta – Arbolede po czyms takim wszyscy „wieszali” a teraz cisza, od początku rundy słabiutko, a Arajuuri cały mecz na ławce, jeśli Teo będzie tak skuteczny z za tydzień to raczej ze wschodu nie będziemy wracać z uśmiechem na twarzy, …i jeszcze nasi stoperzy 🙁

70. Giacore pisze:

Dobry mecz Lecha. Szkoda strasznie bramki straconej w końcówce. Ja w tym meczu byłem pewien wygranej już od 35 minuty kiedy Lech praktycznie zajechał Lechię. Pawłowski zagrał bardzo dobry mecz na lewej stronie i tam niech gra. Za dzisiejszy mecz szczególnie chciałbym pochwalić Karola, z każdym meczem wchodzi o jeden stopień wyżej i gra coraz lepiej. Dzisiaj dałbym mu z chęcią max ocenę jednak głupia żółta kartka i trzeba go o ocenę spuścić. Jednak jak ważnym jest dla nas zawodnikiem już teraz pokazało jego zejście. Zejście słuszne. Zbyt duże ryzyko czerwa. No i Mateusz dzisiaj także poszalał daje dużo w ofensywie i w def też źle nie było.

Co mnie najbardziej po tym meczu martwi?
    Ogromny zjazd Musiała. To co facet dzisiaj wyprawiał to był skandal. Nie gwizda gdy zawodnik jest faulowany w wyskoku zaraz gwizda lekkie muśnięcie. Strasznie ale to strasznie słaby mecz Musiała dzisiaj.

71. Bolek pisze:

Oglądając mecz ciężko powiedzieć coś dobrego o Lechii. Lech ich mega przytłoczył i gdański szajs powinien cieszyć się, że tylko dwie bramki stracili.

72. Dula pisze:

majkel76 następny płaczek po zwycięskim meczu nigdy tego nie zrozumiem. Ta bramka nie zabrała nam pkt.

73. ikok pisze:

Proponowalbym nie szalec tak z naglowkami. Ale brawo za dzisiejszy mecz!!! Wiara w zwyciestwo przede wszystkim!!!

74. Glos pisze:

Niezly mecz, duze zaangazowanie. Lechia sie starala ale ma za slaby sklad. My jednak jeszcze zbyt duzo tracimy glupich pilek w srodku i przy wyprowadzaniu. To w kontekscie meczu z 7egia nie jest dobra zapowiedzia. Linetty chwilami swietny by za chwile zawalic na calego, widac ze mlody jeszcze. Dlatego musi miec w parze kogos doswiadczonego, kto go bedzie asekurowal. Malo widoczny dzis byl hamaleinen. Nasz „Mercedes” jak zwykle jedna bramka na 5 szans, no ale walczy, choc poczatek meczu mial „chodznego”. Wydaje sie ze Kownacki na teczowych bylby lepszy, mimo mlodego wieku.

75. 07! pisze:

Dziś widziałem zalążek dobrej gry. Tak jak zagrał Lech momentami mogło się podobać. Niestety nie wszystko jeszcze jest cacy, ale dziś o mankamentach nie będę pisał. Cieszy: 1- powrót do formy Pawłowskiego i Kamińskiego.
    2- coraz lepsze stałe fragmenty gry w naszym wykonaniu.
    3- pressing
    Lechia zagrała dziś odważniej niż np. Podbeskidzie. Mecz mógł się podobać. Był szybki. Kolejorz z meczu na mecz rośnie ostatnio , a to dobrze wróży przed kolejnym meczem w stolycy. Nie zdziwię się jak o wygranej zdecyduje stały fragment gry. W Wa-wie tylko zwycięstwo!!!

76. Gregorius pisze:

Wreszcie pewne zwycięstwo. Takiego Lecha chcę oglądać, nieustępliwego i walczącego o każdą piłkę. Brawo! Teraz dobrze byłoby z takim zacięciem zagrać w stolycy.

77. ArekCesar pisze:

Właśnie wracam, w pompie mam bramkę lechii, najważniejsze są 3 punkty. Teraz czekamy na mecz życia Piasta.

78. Giacore pisze:

Drużyna jest razem. Pokazała to w utarczkach. Wystarczy zobaczy ilu zawodników było zawsze w takiej sytuacji z Lecha. Zawsze przybywała cała horda.

79. Adrian pisze:

Trzy punkty, to nie jest kwestia szczęścia. Szczęście można mieć w totka!!!.(chyba)
    Determinacja i zaangażowanie zawodników miało kluczowe znaczenie.
    Nam KIBICOM LECHA trudno obejrzeć mecz bez emocji.
    Zwalniamy trenerów, je…my zawodników.
    Dzisiaj sprawili mi przyjemność.(mam świadomość że to Polska liga).
    KOLEJORZ!!!

80. pyra fan kks z breslau pisze:

kamyk wogole gra jak pipa wstawic paulusa na szmate sorka w ogole gra hujowo

81. legolas pisze:

Ja jak oglądam mecze to często odpalam radio i słucham komentatorów z Merkurego.

82. pyra fan kks z breslau pisze:

ale mecze LESZKA SUPER

83. kolo pisze:

Giacore – Bez przesady, może nie wybitne sędziowanie, ale zdecydowanie dobre, faule słuszne, kartki równiez, cieszmy się, że są tacy sędziowie w tej lidze.

84. tylkoLech pisze:

Gratulacje dla drużyny i trenera! Jeśli jeszcze Teo poprawi skuteczność, będzie pięknie.

85. KKS pisze:

ArekCesar
    Oby Zdzichu Krecina zakrecil w debiucie teczowymi i bedzie dobrze:) A tak serio szykuje nam sie prawdziwy hit w nastepnej kolejce i licze na zwyciestwo przy klozetowej!

86. Piasek pisze:

Pięknie Lechu! Szkoda straconej bramki w końcówce, ale 3pkt najważniejsze. Od razu świetny humor na resztę weekendu 🙂

87. JMBfan(koniec koszmaru) pisze:

Ja ma prośbę do redakcji.
    Przy najbliższej wizycie w klubie zagadajcie z kimś kto ubiera naszych na mecz.
    Getry. Strasznie kłuje mnie w oczy skrzydełka lokomotulywy skierowane do środka…
    Panowie piłkarze. Prawa skarpeta na prawa nogę a lewa na lewa 🙂

88. Alcatraz pisze:

Bardzo dobry mech i bardzo dobry mecz w wykonaniu Lecha.

Tylko ci nasi stoperzy…

89. PAWEL pisze:

jest dobrze.
    martwi mnie najbardziej,że Hubert nie radzi sobie przy silnych napastnikach,Kamyk pewnie też.wiedzą już o tym w Warszawie.trzeba coś z tym koniecznie do meczu za tydzień zrobić.
    no i Teo lewa noga !

90. Fabler pisze:

Co do Teo to bym go aż tak nie krytykował. Komentatorzy naliczyli mu 5 okazji do strzelenia gola a tak naprawdę to dobrych okazji to miał 2-3. Pierwsza to ta z 25 min gdy próbował uderzenia swoją słabszą nogą, 49 minuta i gol Teo. Widać że próbuje uderzać słabszą nogą i mu to nie idzie i zapewne zdaje sobie z tego sprawę, ale próbuje i to jest najważniejsze. W tej 25 minucie jakby przełożył piłkę na prawą nogę to zapewne doskoczyłby do niego obrońca i tyle z tej akcji by było a tak podjął ryzyko no i pudło. To czym się niepokoje to środkowi obrońcy a raczej ich postura. Widać było że jak Czeczen atakował to Wołąkiewicz nie dawał sobie często rady. Na szczęście wybitnych zawodów to on nie zagrał. Kamyk popisał się kolejny raz swoją głupotą.