Regularne mecze wypożyczonych

Wykorzystując wolny czas średnio co 2 tygodnie w trakcie trwania rundy wiosennej 2016/2017 przyglądamy się postępom wypożyczonych lechitów. Aktualnie czasowo w innych klubach przebywa łącznie dziewięciu piłkarzy mających ważne kontrakty z Kolejorzem. Wszystkie drużyny w których występują rozpoczęły już wiosenne zmagania


Dariusz Formella (Arka Gdynia)

Dariusz Formella po powrocie do Arki rozegrał tej wiosny 7 meczów w tym 6 ligowych. W 4 wystąpił od 1 do 90 minuty. W tym czasie zdobył 2 gole w tym 1 w Pucharze Polski oraz zaliczył 2 asysty. Powrót do Gdyni jest dla 22-latka na razie bardzo udany. Gorzej jest z Arką, która ma małe szanse na awans do górnej ósemki.

Minuty: 485
Mecze: 7
Gole: 2
Asysty: 2
Kartki: 1

Kamil Jóźwiak (GKS Katowice)

GKS Katowice, którego celem jest awans do Ekstraklasy średnio rozpoczął wiosnę. W 3 pierwszych spotkaniach wiosny 2 razy zremisował i przegrał ważny mecz w Sosnowcu 0:1 przez co spadł na 3. miejsce. Kamil Jóźwiak jest w GKS-ie podstawowym bocznym pomocnikiem. Klub z Katowic w ten weekend nie grał przez powołania zawodników do reprezentacji. M.in. właśnie Kamila Jóźwiaka.

Minuty: 238
Mecze: 3
Gole: 1
Asysty: 0
Kartki: 0

Robert Gumny (Podbeskidzie Bielsko-Biała)

Młody obrońca dobrze rozpoczął przygodę w całym czas przeciętnym Podbeskidziu. W 3 wiosennych meczach grał na prawej obronie zbierając dobre oceny. W ten weekend ze względu na obowiązki reprezentacyjne nie wystąpi, natomiast jego Podbeskidzie nie umiało wygrać. W I-lidze jest dopiero na 11. miejscu.

Minuty: 270
Mecze: 3
Gole: 0
Asysty: 0
Kartki: 0

Szymon Drewniak (Górnik Łęczna)

Szymon Drewniak tego roku na razie nie może zaliczyć do udanych. Zimą doznał ciężkiej kontuzji kostki przez co tej wiosny jeszcze nie wystąpił. Nie wiadomo na razie, kiedy 24-latek wróci na boisko. Jego Górnik cały czas zamyka tabelę.

Minuty: 1770
Mecze: 20
Gole: 3
Asysty: 3
Kartki: 3

Jakub Serafin (Bytovia Bytów)

W tej rundzie tak jak w rundzie jesiennej Jakub Serafin jest podstawowym środkowym pomocnikiem Bytovii w której regularnie zaczyna każdy mecz od 1 minuty. I-ligowiec gra jednak słabo, dlatego niedawno w Bytowie zmienił się trener. Klub Serafina jest w tej chwili trzynasty na zapleczu Ekstraklasy.

Minuty: 1888
Mecze: 22
Gole: 3
Asysty: 0
Kartki: 4

Mateusz Lis (Podbeskidzie Bielsko-Biała/Raków Częstochowa)

20-latek został zimą wypożyczony do walczącego o awans do I-ligi Rakowa Częstochowa, by grać dużo więcej niż w Podbeskidziu jesienią. Lis 2 pierwszych wiosennych meczach przegrał rywalizację z byłym lechitą, Kamilem Czaplą. Raków oba wiosenne spotkania przegrał. W 2 kolejnych spotkaniach to Lis wystąpił między słupkami. Raków oba mecze wygrał, został wiceliderem II-ligi, a Lis wpuścił 2 bramki, które nie miały na nic wpływu.

Minuty: 540
Mecze: 6
Czyste konta: 1
Asysty: 0
Kartki: 0

Piotr Kurbiel (Pogoń Siedlce)

O ile Pogoń Siedlce daje sobie radę, bo zajmuje 9. miejsce w I-lidze mając zaledwie 4 oczka straty do 2. lokaty to Piotr Kurbiel tego sezonu nie może zaliczyć do udanych. Jesienią grał ogony, natomiast w tym roku jeszcze ani razu nie pojawił się na murawie.

Minuty: 436
Mecze: 17
Gole: 1
Asysty: 0
Kartki: 0

Krystian Sanocki (MKS Kluczbork/Kotwica Kołobrzeg)

Zimą Krystian Sanocki ostatni klub I-ligi zamienił na słabą w II-lidze Kotwicę Kołobrzeg, która wszystkie 4 wiosenne mecze przegrała. Tydzień temu Sanocki grający od początku wyleciał z boiska w 58 minucie za dwie żółte kartki. Kotwica zajmuje w tej chwili miejsce spadkowe.

Minuty: 673
Mecze: 14
Gole: 0
Asysty: 0
Kartki: 4

Tomasz Dejewski (Warta Poznań)

Były kapitan rezerw Lecha, Tomasz Dejewski był jesienią podstawowym stoperem Warty Poznań, lecz tej wiosny tak nie jest. Na 4 mecze zagrał w jednym spotkaniu w miniony weekend pojawiając się na boisku w 46 minucie. Jego zespół przegrał i jest coraz bliżej strefy spadkowej.

Minuty: 1665
Mecze: 20
Gole: 1
Asysty: 0
Kartki: 3

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <