Cykl „Bliżej klubu” – Ostatni dzień na wysłanie pytań do zarządu. We wtorek jeszcze klubowe spotkanie dla kibiców

W połowie zeszłego roku na KKSLECH.com ruszył nowy, stały i unikalny cykl dzięki któremu każdy użytkownik tego serwisu oraz kibic Lecha Poznań będzie jeszcze bliżej swojego klubu. Już w tym tygodniu krótko przed inauguracją Ekstraklasy zostanie opublikowany kolejny odcinek z udziałem tym razem zarządu Kolejorza, który podczas kolejnego, poniedziałkowego spotkania znów odpowie na wszystkie Wasze pytania.


Często w komentarzach czy w „Śmietniku Kibica” wielu z Was ma wiele pytań dotyczących różnych tematów do zarządu, piłkarzy czy innych pracowników klubu z różnych działów. Od połowy 2016 roku każdy użytkownik KKSLECH.com za naszym pośrednictwem może zadawać nawet 5 pytań wybranemu zawodnikowi, Karolowi Klimczakowi czy Piotrowi Rutkowskiemu.

W cyklu „Bliżej klubu” chcemy, żeby pracownicy Lecha Poznań odpowiadali też na niewygodne dla siebie pytania. Latem 2016 na pytania odpowiedział szef działu skautingu, a także zarząd Lecha Poznań, który poruszył wiele tematów odpowiadając na prawdziwą bombę pytań dotyczących wszystkich spraw. W listopadzie przepytany został z kolei Jan Bednarek, w grudniu Tomasz Kędziora, zimą na wszystkie pytania ponownie odpowiedział zarząd, natomiast wiosną Paweł Tomczyk.

Już niebawem na KKSLECH.com w kolejnym odcinku cyklu „Bliżej klubu” na wszystkie pytania kibiców Lecha Poznań dotyczących różnych tematów i spraw związanych z klubem ponownie odpowiedzą Piotr Rutkowski oraz Karol Klimczak. Wszystkich internautów KKSLECH.com, którzy mają ciekawe pytania do władz Kolejorza zachęcamy do wysłania ich do nas na adres: blizejklubu@kkslech.com. Dziś jest ostatni dzień w którym czekamy na pytania.

Cykl „Bliżej klubu” jest skierowany przede wszystkim do użytkowników KKSLECH.com po to, aby byli właśnie bliżej Lecha Poznań. Za naszym pośrednictwem jest kolejna szansa spytania zarządu Kolejorza o dosłownie wszystko. Na Wasze pytania pod adresem: blizejklubu@kkslech.com czekamy tylko do północy. Najciekawsze oczywiście zostaną wybrane i przedstawione władzom Kolejorza podczas poniedziałkowego spotkania.

Każdy kibic Lecha Poznań ma również możliwość osobistego spotkania się z zarządem czy porozmawiania w cztery oczy. We wtorek, 11 lipca, o godzinie 18:00 klub w sali konferencyjnej Inea Stadionu organizuje otwarte spotkanie dla wszystkich kibiców. Pierwszeństwo w przyjmowaniu zgłoszeń przysługuje posiadaczom aktualnych karnetów, jednak zapisy są otwarte dla wszystkich.

Chęć uczestnictwa we wtorkowym, otwartym spotkaniu z zarządem należy zgłosić na ten adres: lilianna.szymczak@lechpoznan.pl. Od poniedziałku, 10 lipca będzie obowiązywać tylko kolejność zgłoszeń. Karnetowcy chcący uczestniczyć w klubowym spotkaniu z władzami Kolejorza są proszeni o przesłanie w zgłoszeniu mailowym numeru ACN Karty Kibica.


Dotychczasowe materiały zrealizowane w ramach cyklu „Bliżej Klubu”:

Paweł Tomczyk. Piłkarz, który nie chce przejść drogi Bednarka, fanatyk Lecha z Kotła i szybkościowiec czekający na prawdziwą szansę – Wychowanek Kolejorza wychowany na osiedlu Kopernika w Poznaniu w rozmowie z KKSLECH.com opowiada m.in. o miłości do klubu, pirotechnice, fanatyzmie, marzeniach związanych z Lechem czy sportowych celach na przyszłość.

Karol Klimczak i Piotr Rutkowski kolejny raz odpowiedzieli na pytania internautów KKSLECH.com – Zarząd odpowiedział na ponad 40 pytań wysłanych do nas wcześniej przez kibiców Lecha Poznań. Władze odpowiedziały na rozmaite pytania dotyczące m.in. obecnych i przyszłych transferów, celów na wiosnę 2017, zdradziły plan obchodów 95-lecia, poruszyły temat strategii czy wychowanków.

Tomasz Kędziora jakiego nigdy nie znaliście. Chłopak wychowany na muzyce Peji pomału dążący do spełnienia marzeń – Jeden z kapitanów Kolejorza w rozmowie z KKSLECH.com opowiada m.in. gdzie i jak spędza wolny czas, o czym marzy, jakie ma plany na przyszłość, o Euro U-21 w Polsce czy o kibicowskich oprawach z użyciem pirotechniki.

Jan Bednarek jakiego dotąd nie znaliście. Piłkarz będący także kibicem, który twardo stąpa po ziemi – Wychowanek Kolejorza w rozmowie z KKSLECH.com opowiada m.in. o sobie, o swoich początkach w Lechu, kibicowaniu mu od małego, najmilszych momentach w Poznaniu czy o niedalekiej przyszłości.

Karol Klimczak i Piotr Rutkowski odpowiedzieli na pytania internautów KKSLECH.com – Zarząd odpowiedział na blisko 40 pytań wysłanych do nas wcześniej przez kibiców Lecha Poznań. Władze odpowiedziały na rozmaite pytania dotyczące m.in. finansów, budżetu, stadionu, drużyny, kar dla piłkarzy, trenera czy inwestora.

Dział skautingu Lecha Poznań. Poznajcie go od środka – Szef skautów Kolejorza, Tomasz Wichniarek zdradza informacje na temat bardzo ważnego działu w tym kierunki obserwacji, sposoby obserwacji piłkarzy czy przedstawia osoby w nim pracujące.

Prezentacja multimedialna, spacer, mecz z trybun. Tak Lech wita potencjalne nowe nabytki – W unikalnym artykule szef skautingu zdradza kulisy, jak wygląda przywitanie potencjalnego nowego piłkarza w Poznaniu i co ogląda zawodnik zanim przyleci na Bułgarską.

Nieudane transfery Muhameda Keity i Denisa Thomalli zapoczątkowały zmianę strategii Lecha Poznań – Szef działu skautingu Lecha Poznań, Tomasz Wichniarek opowiada o zmianach w sposobie obserwacji zawodników. Klub coraz większą uwagę przykuwa do charakteru piłkarzy i ich codziennego życia.

Zarząd o kryzysie: „Za mocne pompowanie się na FC Basel. Skorża stracił szatnię” – Piotr Rutkowski i Karol Klimczak tłumaczą przyczyny kryzysu Lecha Poznań jesienią 2016 roku zdradzając co według nich było powodem zapaści drużyny.

Napastnik nie jest priorytetem. Rutkowski: „Potrzeba więcej goli i asyst pomocników” – Wiceprezes Lecha Poznań, Piotr Rutkowski zdradza transferowe cele Lecha Poznań na lato 2016 zdradzając, że nowy napastnik nie przyjdzie do klubu.

Lech prosi o więcej zaufania do młodzieży – Zarząd Kolejorza prosi o więcej zaufania i wsparcia dla wychowanków Lecha Poznań wyrażając swoje niezadowolenie z tego, jak Marcin Kamiński został potraktowany przez kibiców podczas ostatniego meczu sezonu 2015/2016.

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarzy 27

 1. Jam napisał(a):

  Wolę wyciągać wnioski z obserwacji ich dokonań, aniżeli słuchać okrągłych słówek. Mając oczywiście na uwadze, że i tak co najciekawsze nie może wydostać się z zaciszy gabinetów. Pracujcie tak jak ostatnio, a o nic nie będę się przypieprzał.

 2. MZac napisał(a):

  Czy właściciel jest otwarty na inwestora zewnetrznego, którego zaangażowanie finansowe mogłoby ułatwić przeskoczenie o poziom wyżej a europejskiej piłce? To pewnie oznaczałoby podzielenie się władzą w klubie…
  Jeżeli tak – jakiego rzędu musiałyby to byc pieniądze by usiedli do stołu z takim inwestorem zewnętrznym?

  • Piotrhek napisał(a):

   Dziekuję za pytanie. Jak się przygotuję to odpowiem. Widzę, że łatwizna będzie tym razem.

  • anonimus napisał(a):

   Po co Ci inwestor zewnętrzny??? masz dobrze to chcesz mieć gorzej??? Taki przyjdzie wyciśnie ile się da i pójdzie golić innych..

  • Bolek_stary napisał(a):

   Już był taki jeden co później u tęczowych koniem trojanskim go nazwali. Wander czy może Dzandzel – jakoś tak

 3. milekamps napisał(a):

  Już powiedzial Piotrek że nie będzie inwestora zewnętrznego.a czemu to się domyślam :-)ale z drugiej strony po co.mocni jesteśmy sami i jeszcze wszystkim pokażemy.ile razy już to było

 4. Panda1922 napisał(a):

  KKS LECH POZNAŃ jest bardzo ważnym i aktywnym członkiem polskiego światka piłki nożnej i wydaje mi się ze odgrywa albo przynajmniej powinien odgrywać w nim istotną role.
  Czy zamierzacie jako lobby , wraz z innymi klubami , PZPNem , WZPNami , oraz polskimi bukmacherami wpłynąć jakoś na rząd w celu uczynienia ustawy hazardowej przychylnej dla polskiego sportu? Do dziś pamietam jak prezes STSu powiedział , ze jak my mogli na równych zasadach rywalizować z bukami internetowymi to na takiego Lecha mogliby wykładać 10-12mln za sezon samej podstawy.
  Dziękuje za odp.
  TYLKO I WYKACZNIE LP!!!

 5. KKS napisał(a):

  Wiara ogranijcie się – pytania na maila, nie tutaj.

 6. Piotrhek napisał(a):

  No ej, mi się podobało.

 7. Bart napisał(a):

  Jedno proste acz treściwe pytanie: co się stało? ;)

 8. El Companero napisał(a):

  można by zapytać o cele rezerw i JS bo co roku wygląda na to, ze sukces na boisku jest mało ważny a liczy się ogrywanie zawodników

 9. 07; napisał(a):

  Mam nadzieje, że pytania będziecie zadawać konkretne, a nie takie jak ostatnio. na większość znałem odpowiedz ja sam.

 10. tolep napisał(a):

  E, moje pytanie i tak by nie przeszło.

  „czy uważają panowie, że lepsza drogla do LM w przyszłym sezonie wiedzie przez wygranie MP i eliminacje, czy też przez wygranie LE?”

  ;)

 11. KKSLECH.com napisał(a):

  Mała uwaga do osób wysyłających pytania. Na wiele z nich zarząd już odpowiedział przed rundą wiosenną (na przykład na temat stadionu na Dębcu czy membrany). Odpowiedzi w linkach powyżej.

 12. KKSczyliJA napisał(a):

  ” Ile kosztowały wypożyczenia, i jakie są kwoty wykupu piłkarzy „

 13. piciu napisał(a):

  Moje pytanie: Jakie w opinii Zarzadu byly 3 najbardziej bledne decyzje od 2010 roku i wynikajace z nich wnioski/lekcje na przyszlosc?

  • tomekmec napisał(a):

   Bardzo dobre pytanie i obserwując politykę transferową tego lata wygląda, że wyciągnęli wnioski

 14. Pakssde86 napisał(a):

  Czy ewentualne wykupienie wypożyczonych zawodników to koszty na które Lech może sobie pozwolić? (Pytam ze wzgledu na wypożyczenia w Legii Necida i Kazashvilego, gdzie kwoty wykupu były rzędu kilku mln euro co wydaje się nielogiczne)

 15. Bydgoszczanin napisał(a):

  Czy i Kiedy Lecha bedzie stac na kilku zawodnikow zarabiajacych na poziomie Wikinga lub wiecej?

 16. 07 napisał(a):

  Zrobili kilka transferów, wiara w zachwycie i teraz pytania. Dlaczego pytań nie było po 02/05/17?

 17. andi napisał(a):

  Podajcie kadre Lecha zgloszona na II ture e LE, o polnocy minol termin. Nowa obowiazuje od dzisiaj.

 18. MARiO napisał(a):

  1.Jakie plany zarząd Lecha Poznań ma wobec rezerw po udanym sezonie 2016/2017 ;-)?? => Walka o awans do II ligi i wzmacnianie rezerw zawodnikami z kadry pierwszego zespołu, którzy mają mało minut ;-)?? czy może Dariusz Dudka (jak jedyny doświadczony) + reszta młodzież i wyniki mają znaczenia byle tylko utrzymać się w III lidze ;-) ??

  2. Czy zarząd Lecha Poznań planuje podpisywać kontrakty z zawodnikami na pół roku przed wygaśnięciem umów z ich obecnymi klubami ;-) ??

  3. Czy zarząd i Nenad Bjelica rozmawiają nt. nowej umowy ?? Jeżeli to kiedy można spodziewać się finalizacji tych rozmów ;-) ??

 19. 1 napisał(a):

  pytania do zarządu odnośnie pionu sportowego i ekonomicznego: Panowie, przed kim realnie odpowiada zarząd a szczególnie jego pion odpowiedzialny za sprawy sportowe? Dlaczego nikt nie wyciąga wobec zarządu konsekwencji za porażki sportowe? I decydujące pytanie: Kogo pomysłem było rewolucyjne jak na Lecha sprowadzenie 7 nowych zawodników i czy jeśli ten manewr okaże się klapą (oby nie!!!!!!!!!!!) to czy ten ktoś personalnie poda się do dymisji / zostanie zdymisjonowany? do pionu ekonomicznego: Czy firma Aforti to godny zaufania partner? Kto personalnie stoi za pozyskaniem tego sponsora i w razie fiaska mamy rozwiązanie alternatywne? Z góry dziękuję za szczere odpowiedzi. Pozdrawiam

 20. inowroclawianin napisał(a):

  Nie będę pytal bo zarzad zawsze udziela wymijajacych odpowiedzi. Wystarczą mi czyny by wyciagac wnioski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.