Lech i Braga po treningach

Piłkarze Lecha Poznań jak i portugalskiego Sportingu Braga są już po ostatnich, przedmeczowych treningach. Oba toczyły się w dość niskiej temperaturze, która specjalnie nie przeszkadzała jednak ani lechitom, ani też niektórym zawodnikom wicemistrza Portugalii.

Mistrzowie Polski na swój jedyny dziś trening wyszli tuż po godzinie 16:30. Poznaniacy przez godzinę w świetle jupiterów ćwiczyli na bocznym boisku stadionu Miejskiego przy ul. Bułgarskiej, a wśród trenujących znalazł się też Dimitrije Injać. Reprezentant Serbii ma jednak spore problemy z mięśniem i w czwartek jego występ jest raczej wykluczony.

Tymczasem Portugalczycy na swoje zajęcia wyszli nieco po godzinie 18:30. Trening Bragi odbył się na głównej płycie obiektu Miejskiego, a obserwować przez 15 minut mogli go przedstawiciele mediów. W zajęciach prowadzonych przez szkoleniowców Sportingu uczestniczyło łącznie 19 piłkarzy wśród których nie zabrakło graczy nieco przestraszonych panującym w Polsce zimnem.

Natomiast mimo temperatury poniżej zera, treningi obu drużyn były dość intensywne. Portugalczycy skupili się głównie na panowaniu nad piłką, a lechici m.in. nad strzałami. Warto również zaznaczyć, iż na dzisiejszym treningu nie było Rafała Murawskiego, a z Pawłem Primelem ćwiczyło tylko dwóch bramkarzy przewidzianych na jutrzejszy mecz.

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

12 komentarzy

 1. wiaduktor pisze:

  w sumie to się nie dziwię Portugalczykom. Tak jak oni nie trawie zimy, a najlepiej zawsze mi się biegało w ciepłym letnim deszczu 😀 To były czasy… Teraz chętnie bym poklepał piłkę ale nie mam z kim :/

 2. kibic pisze:

  UWAGA !!!
  TRWA AKCJA !
  JUTRO NA MECZ LECH ? BRAGA WSZYSCY KIBICE KOLEJORZA ZABIERAJĄ ZE SOBĄ ODBLASKOWE KAMIZELKI (TAKIE JAKIE MAJA NP ROBOTNICY) KOLOR NAJLEPIEJ ŻÓŁTY.
  IM WIECEJ NAS BEDZIE, TYM EFEKT BEDZI ELEPSZY !!! KOLEJORZ

 3. alessio pisze:

  widac murawa na stadionie lepsza niz na treningowym, a o tej porze chyba powinno byc na odwrto

 4. Flis pisze:

  pewnie mi sie to zdaje, ale wyglada jakby boisko na treningowym bylo z betonu ;/

 5. kolo pisze:

  Wrzucamy tę informacje, by zachęcić wszystkich którzy udają się jutro na mecz, by wzięli ze sobą kamizelkę odblaskową. Ma być to riposta kibiców Lecha Poznań na karę jaką nałożyła na Klub UEFA (grzywna 20 tys. euro oraz ograniczenie pojemności stadionu do 29133 miejsc).
  UEFA miała także zastrzeżenia co do ilości ?porządkowych?. Wygląda na to, że mecz będzie wyjątkowo bezpieczny 🙂
  Prosimy, by tę informacje przekazać swoim znajomym, którzy wybierają się na jutrzejszy mecz i w miarę możliwości wzięli ich większą liczbę i użyczyli swojemu sąsiadowi na trybunie jeśli zajdzie taka potrzeba.
  Tak się bawi, tak się bawi LECH POZNAŃ!

 6. mól pisze:

  Życzę żeby to był mecz który znów przejdzie do historii LECHA.

 7. galczo pisze:

  Witam!! Mam do sprzedania jeden bilet na mecz Lech-Braga!! Moje GG 33918588.

 8. Seba pisze:

  To może niech te 10 tys brakujące wejdzie w kamizelkach jako ochrona?:) Tyle im chyba wystarczy?:)

 9. karo pisze:

  Świetna akcja:) Wszyscy w kamizelkach odblaskowych:)

 10. Lechu pisze:

  Ja już mam!!
  UWAGA !!!
  TRWA AKCJA !
  JUTRO NA MECZ LECH ? BRAGA WSZYSCY KIBICE KOLEJORZA ZABIERAJĄ ZE SOBĄ ODBLASKOWE KAMIZELKI (TAKIE JAKIE MAJA NP ROBOTNICY) KOLOR NAJLEPIEJ ŻÓŁTY.
  IM WIECEJ NAS BEDZIE, TYM EFEKT BEDZI ELEPSZY !!! KOLEJORZ

 11. roko pisze:

  mamy przerabane
  srodek pola to tez rozegranie pilki
  ak byl inajc czyu bandrowski sparingi byly wygrywane
  z litexem zagrali dwaj potencjalni obroncy i efekt widzielismy

 12. Igorzb pisze:

  Injac jest w 19 meczowej więc jest spora szansa że zagra