Weekendowe wyniki młodzieży Lecha

W minioną sobotę, czyli 28 maja swoje mecze rozegrały młodzieżowe drużyny poznańskiego Lecha występujące na co dzień w Lidze Juniorów Starszych, Młodszych oraz w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy. Zawodnicy Karola Brodowskiego zakończyli już nawet sezon.

Na początek w Lidze Juniorów Starszych, Lech Poznań pokonał na wyjeździe Polonię Leszno 5:1. Tym samym na dwie kolejki przed końcem Kolejorz cztery oczka wyprzedza w tabeli poznańską Wartę. Jak na razie lechici zgromadzili na swoim koncie 76 punktów, natomiast „Zieloni” 72.

W sobotę nieźle powiodło się też Lechowi I z Ligi Juniorów Młodszych. Poznaniacy wygrali Polonią Leszno 2:0, ale w tabeli wciąż są oczko za Wartą, a do końca sezonu zostały już tylko dwa mecze. Tymczasem o nic grający już Lech II Poznań, bo zajmujący w tabeli trzecie miejsce popisał się niezłą skutecznością. Drugi skład rozbił bowiem Unię Swarzędz aż 10:0.

Na koniec w Młodej Ekstraklasie podopieczni Karola Brodowskiego w sobotę zaledwie zremisowali z ostatnią w tabeli kielecką Koroną 0:0 i zakończyli sezon na 10. miejscu. Szersze podsumowanie Kolejorza z Młodej Ekstraklasy można przeczytać w dziale „Podsumowania” lub w newsie znajdującym się kilka wiadomości niżej.

Źródło: inf. własna
Autor: Marcin Hamasiak

2 komentarze

  1. Markodi pisze:

    Niestety JM do MP sie juz nie zalapia. Warta nie da sie wyprzedzic. Pozdrawiam

  2. Poldi pisze:

    a ten mlodszy rocznik przypadkiem nie broni jakiegos tytulu w Mistrzostwach Polski? bo jak to juz nie obroni, bo sie w ogole do nich nie dostanie ;/