Ford obecny na rękawkach koszulek

W nowym sezonie 2011/2012 piłkarskiej Ekstraklasy nadal sponsorem premium Lecha Poznań będzie Ford Bemo Motors. Od lipca fani Kolejorza częściej będą zauważali jednak logo tej firmy podczas wyjazdowych i domowych meczów „niebiesko-białej” ekipy.

Na początku maja 2010 roku zainstalowano na stadionie Miejskim specjalne fotele, na których siedzą trenerzy oraz zawodnicy rezerwowi Kolejorza, jak i drużyn przyjezdnych. Każdy fotel jest niebiesko-biały i ma logo firmy Ford Bemo Motors. Tymczasem od lipca Ford będzie jeszcze bardziej widoczny. – „Od nowego sezonu logo firmy będzie obecne na lewym rękawku koszulki oraz na tablicy sędziowskiej. Już jest więc to bardzo widoczny element.” – mówi wiceprezes Lecha Poznań, Arkadiusz Kasprzak.

Dodajmy również, że pierwsza umowa Kolejorza z firmą Ford Bemo Motors została podpisana 12 stycznia 2007 roku, ale ta nowa znacznie różni się od tych wcześniejszych, gdyż są zawarte w niej nowe zapisy. – „Już po raz czwarty przedłużyliśmy umowę z naszym sponsorem premium, czyli z firmą Ford Bemo Motors. Za każdym razem umowa jest coraz większa i obejmuje większy zakres tematyczny.” – tłumaczy wiceprezes poznańskiego Lecha.

Arkadiusz Kasprzak zdradził już także na co będą mogli liczyć fani Kolejorza w nowym sezonie. – „Klub KKS Lech Poznań będzie czynił wszelkie starania, żeby odwzajemnić wartość finansową do wartości marketingowej. W obrębie całego sezonu przewidujemy losowanie samochodu osobowego dla kibiców, a ta sytuacja będzie miała miejsce do końca kwietnia 2012 roku.” – poinformował wiceprezes naszego klubu.

Tymczasem z podpisania nowej umowy z Lechem Poznań bardzo zadowolone jest kierownictwo firmy Ford Bemo Motors. – „Cieszymy się ogromnie z tej wieloletniej już współpracy. Mamy nadzieję, że ten nowy kontrakt przyniesie efekty dla klubu, dla nas, ale także dla widowiska sportowego i kibiców.” – przyznał na koniec Przemysław Pałamarz z Ford Bemo Motors.

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski

13 komentarzy

 1. Emiliano1991 pisze:

  Sponsorzy sponsorami, a pieniedzy na nowych zawodnikow nie ma. Nie rozumiem tego ;/

 2. Adriero pisze:

  a jak bd wygladały stroje na nowy sezon?

 3. chochoł pisze:

  nie ma pieniedzy, bo za operatora stadionu trzeba zaplacic

 4. Lechita pisze:

  Na nic nie ma pieniedzy juz od dawna, a reklama tylko na rekawkach swiadczy, ze zadna powazna firma w Lecha pieniedzy nie wlozy

 5. angelo pisze:

  Ford – co to znaczy dla nas nic to my nadal jesteśmy głównym sponsorem , który nie ma nic do powiedzenia czy to nie śmieszne , znawcy i klaka Rutka co wy na to .

 6. KubaKKS pisze:

  Zamiast S.Oliver na strojach powinno być „KIBOLE” :)

 7. emce pisze:

  Tu trzeba jedenego potężnego strategicznego sponsora co sypnie kasą lub kupi jakiegoś zawodnika lub przynajmniej” pomoże” a nie drobiazgi -15 sponsorów co nie pomogają finansowo tylko materialnie.Co Ford może dać Lechowi autokar? a Oliver koszulki i spodenki,a zakłady mięsne bułkę i kiełbaskę po treningu.Pod prysznic mydełko FA a PKP pociąg do Wronek za darmo i tak można wymieniać.No ale żyjemy w Polsce a piłkarsko jesteśmy przecież na dnie na wszystkich strzeblach od ligi zaczynając a na reprezentacji kończąc.Europa nam uciekła za daleko i ci najlepsi najbogatsi sponsorzy już dawno zainwestowali w inne ligi.My jesteśmy w takiej Europie,że Lech musi za treningi płacić a o meczach towarzyskich zapomnij bo za drogo i to na stadionie w swoim mieście.Wstyd.

 8. wielkikks pisze:

  „Tu trzeba jedenego potężnego strategicznego sponsora” już był taki jeden w Górniku i się zwija :)

 9. DanceForMe pisze:

  hehe zgadzam sie :))

 10. marta pisze:

  Kibole wydaja mase siana,ale sponsorzy tez i czesto z powodu prawdziwego fanatyzmu

 11. 07 pisze:

  W najblizszym regionie jest kilka ciekawych firm. Moze w swojej strategii postawiá one na futbol. Moze firma Solaris, Brigstone lub jakas inna. Szejków z Kataru czy Emiratów nie chce w Poznaniu nawet widziec, a swojá drogá to ostatnio na przejécia klubow i to znanych w Europie nastala moda. Bardzo nad tym ubolewam, bo zaczyna to odbiegac od sportu a coraz wiéksze znaczenie ma kasa i akcje klubu , a nie kibice i pilkarze…. Pilka nozna dla kibiców???? Czy aby na pewno????

 12. marta pisze:

  Mam nadzieje na majstra, ale to chyba tylko marzenia

 13. ArekCesar pisze:

  Marzenia są po to by się spełniały marto, czego Tobie i nam wszystkim życzę.