Trener Lecha przed Górnikiem

Jutro piłkarze poznańskiego Lecha zagrają w Zabrzu z Górnikiem, a dziś po godzinie 10:00 odbyła się przedmeczowa konferencja prasowa z udziałem trenera Kolejorza, Jose Marii Bakero Escudero. Oto co powiedział Hiszpan przed zbliżającym się spotkaniem.

„Jesteśmy zadowoleni z obecnej sytuacji. Wydawało się, że Wojtkowiakowi będzie potrzebna operacja, a obecnie okazało się, że jednak nie. W tym tygodniu obciążenie treningowe rosło w górę i Wojtkowiak jest obecnie do gry. Jesteśmy więc dobrej myśli.”

„Górnik gra wysokim pressingiem, z którego jest ciężko wyjść. My jednak musimy wyjść na boisko z podobnym nastawieniem, jak na poprzednie pojedynki, czyli z determinacją, wolą walki i chęcią zwycięstwa. Trzeba jednak podejść do rywala z szacunkiem, ale Lech jest takim klubem, że zawsze powinien wygrywać.”

„Górnik to drużyna, która pracuje z trenerem od dłuższego czasu. Mimo odejścia trzech podstawowych graczy nadal są niebezpieczną drużyną. Dobrze grają w powietrzu i na pewno będą groźni.”

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

10 komentarzy

 1. Fan Lecha pisze:

  W górę serca :-) Damy radę. Byle nie zabrakło koncentracji a w drugiej polowie Górnik będzie oddychał rękawami. Obstawiam 3:1 dla Lecha Poznań.

 2. Tom pisze:

  Ja pier…. po co wypożyczają Kiełba. Redakcjo wejdźcie na E-maila

 3. 07 pisze:

  Dobrze powiedziane – szacun dla rywala , ale 3 punkty majá jechac do Poznania. ostatni mecz przed reprezentacjá musi byc zwyciéski. Dobrze , ze od poczátku sezonu Lech postawil sobie wysoko poprzeczké, bo Kolejorz w tym roku ma uciekac , a nie gonic!!!

 4. TOMO pisze:

  nie ma co tu dlugo dybagowac! tylko zwyciestwo

 5. Emiliano1991 pisze:

  co tydzien gada wlasciwie z ta sama, z ta roznica, ze w zeszym sezonie jego pierdzielnie nie dawalo efektow, a teraz wygrywamy

 6. Lechita pisze:

  Fan Lecha – Oddychac rekawami beda obie druzyny bo mecz w duchocie o 18:00 do najmilszych nienalezy

 7. sedd pisze:

  przynajmniej zobaczymy jak mocno jest Lech przygotowany fzyicznie

 8. LoK pisze:

  Strzaly z dystansu…

 9. do TOMO pisze:

  Sam jesteś taką „dyBagacją” sprawdź w słowniku zanim napiszesz.

 10. Fan Lecha pisze:

  @Lechita – tak ale warunki będą takie same dla obu drużyn. Lecz my ostatnio dużo gramy podaniami z pierwszej piłki a rywal ją gonią. To daje nam przewagę którą widać w 2-giej połowie.