Na stadionie: Cisza w chłodzie

Przerwa na mecze reprezentacji narodowych jakoś specjalnie nie wynudziła kibiców, bo w chłodny, piątkowy wieczór frekwencja na Bułgarskiej nie zachwyciła. Było więc smutno, szaro i ponuro, ale za to wynik mógł ucieszyć wszystkich tych, którzy wczoraj zdecydowali się przyjść.

> Party Poker < Pojedyncze próby

Przed meczem próbę dopingu podjęli kibice z IV oraz III trybuny. W pewnym momencie zwłaszcza ci drudzy byli całkiem dobrze słyszalni, ale niedługo po rozpoczęciu spotkania odpuścili sobie dopingowanie.

Stypa

Stypa, to najlepsze słowo do tego, co działo się wczoraj na trybunach. Próby dopingu kibiców nieuznających protestu wypadły słabiej niż na meczu z Jagiellonią i momentami dobrze było słychać to, co krzyczą do siebie piłkarze na boisku. W piątek rzadziej mogliśmy usłyszeć także śpiewy z sektora dziecięcego.

Pochowali się

Policja wczoraj była obecna, ale po pierwsze – wokół stadionu zaparkowali swe radiowozy bardzo dyskretnie, tak aby nie rzucały się w oczy, a po drugie – w trakcie spotkania wielu funkcjonariuszy pochowało się we wnętrzach trybun.

Znów słaba frekwencja

Na wczorajszy mecz przybyło niewiele więcej osób aniżeli na wcześniejszy, wrześniowy pojedynek z Jagiellonią. Na nic zdaje się zatem wysoka pozycja w lidze piłkarzy Lecha Poznań, bo kibice i tak nie przychodzą na stadion, aby oglądać Kolejorza walczącego o najwyższe cele. Ogółem na Bułgarskiej zjawiło się w piątek około 16000 widzów, natomiast według systemu nieco ponad 13000.

Zawisła fana

Przed meczem na dole I trybuny zostały wywieszone dwie fany. Jedna z nich została wywieszona przez kibiców z Kostrzyna nad Odrą, z miasta którego pochodzi m.in. Grzegorz Wojtkowiak. Zdjęcie tej fany znajduje się -> tutaj.

Było czarno

Na II trybunie było jeszcze mniej kibiców aniżeli na meczu z Jagiellonią. Zgodnie z oświadczeniem dopingu nie było przez całe spotkanie, a kibice, którzy zjawili się wczoraj w Kotle obejrzeli mecz na siedząco.

Ostatni raz?

Jeszcze przed meczem z Koroną Kielce Grupy Kibicowskie Lecha Poznań postanowiły na próbę zawiesić protest i jeśli podczas spotkania z Lechią i z Legią służby mundurowe nie odstawią żadnej szopki, to być może doping powróci na stałe. Na razie piłkarze Lecha Poznań będą jednak mogli liczyć na wsparcie swoich kibiców podczas dwóch najbliższych ligowych pojedynków.

> Tak wyglądała wczoraj III trybuna
> Tak prezentował się Kocioł
> Pustki na I trybunie
> W miarę dobra frekwencja na IV trybunie

Protest kibiców Lecha Poznań podczas meczu z Koroną Kielce 1:0 – (14.10.2011):

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

14 komentarzy

 1. ss pisze:

  KOLEJORZ

 2. Dżoker pisze:

  szoda gadać co się porobiło (i z jakiej przyczyny) z NAJLEPSZYMI KIBICAMI W POLSCE, z których przykład brał m. in. Man City:/ :/ :/

 3. TOMO pisze:

  trzeba liczyc, ze psy nie beda prowokowac, to niedlugo wszystko wroci do normy

 4. lewcio pisze:

  Ciekawe czemu wczoraj nie przyszla?? Niektorym sie chyba w dupie poprzewracalo, zwlaszcza tym piknikom, co III trybune zajmuja. Co wam nie pasuje? styl gry? wyniki? a moze pozycja w tabeli??

 5. alessio pisze:

  szkły siedzialy wczoraj w radiowozie pod IV trybuna i wypatrywaly podejrzana dla nich wiare, ich kumpelka z ochroniarzami tez jest na wysokim poziomie dlatego radze uwazac

 6. DŻEJO1 pisze:

  Czy dzieci w wieku 13 lat mogą iść na II trybunę czy nie?

 7. Versoo pisze:

  Nie. Regulamin jest ogolnie znany, zero 0 dzieci w Kotle, masz sektor dzieciecy na I trybunie

 8. jokke pisze:

  Mam pytanie: Czy wiadomo już kto może zastąpić prezesa Andrzeja Kadzińskiego?
  A na II mogą wejść osoby powyżej 13 roku życia.

 9. qwez pisze:

  Zastapi go Arkadiusz Szymanowski

 10. KibicLecha pisze:

  Miejmy nadzieje, ze po raz ostatni czulem sie na meczu Lecha Poznan jak na sparingu okregowki

 11. slavus pisze:

  DŻEJ01: dzieci mogą wchodzić na III kondygnację II trybuny
  Jeżeli chodzi o frekwencję i doping – nigdy już nie będzie jak kiedyś. Teraz wszyscy będą inaczej patrzyć na II trybunę – na osoby, które z uwagi na niezdefiniowane cele przestały dopingować swoją drużynę i w ogóle nie przyszły sobie na mecze. Nawet najgłośniejszy doping nie przekona mnie, że śpiewamy dla Lecha – będzie to śpiew dla siebie, dla swojego przekonania, jacy to wspaniali jesteśmy, dla pokazania, że bez nas to nic ciekawego na stadionie nie będzie się działo a zarząd klubu musi się z nami liczyć, bo bez nas nie będzie frekwencji.

 12. pyra fan kks z breslau pisze:

  dobrze ze to juz KONIEC TEGO PROTESTU

 13. ?? pisze:

  Prowadzący doping powraca po zakazie i dlatego jest zawieszony protest na dwa mecze jesli znow prowadzacy bedzie mial zakaz to dopingu nie bedzie.

 14. Zuzka14 pisze:

  Zajebiście by było jak był by doping na mecz z Legią !!! 😀