I edycja konkursu – Wygraj grę FM 2012

Już jutro w największym nieoficjalnym serwisie Lecha Poznań odbędzie się konkurs wiedzy o poznańskim Lechu. W pierwszej jego edycji zwycięzca zgarnie grę Football Manager 2012. W konkursie może wziąć udział każdy kibic Kolejorza i użytkownik serwisu KKSLECH.com. Więcej poniżej.

W sobotę, o godzinie 20:00 na głównej stronie serwisu KKSLECH.com zostanie opublikowanych 20 pytań na temat Lecha Poznań. Będą one rozmaite i będą dotyczyły zarówno ostatnich lat, jak i tych nieco starszych. Jednocześnie informujemy, że kibic, u którego historia Kolejorza zaczyna się od meczu z Austrią Wiedeń albo nie daj boże jeszcze później np. od spotkania z Manchesterem City, nie ma żadnych szans na wygranie naszego konkursu.

Konkurs serwisu KKSLECH.com jest bowiem konkursem wiedzy o Lechu Poznań, a wygra w nim kibic, który najszybciej odpowie na 20 pytań. Tak jak już wcześniej informowaliśmy, pytania pojawią się jutro, o godzinie 20:00. Po ich opublikowaniu otwierasz swoją pocztę e-mail i na adres: konkurs@kkslech.com wysyłasz 20 prawidłowych odpowiedzi. Im szybciej odpowiesz, tym większe prawdopodobieństwo, że zgarniesz grę Football Manager 2012!

Otóż w naszym konkursie wiedzy o Lechu Poznań wygra ten kibic, który na adres e-mail: konkurs@kkslech.com najszybciej prześle poprawne odpowiedzi. Zapamiętaj zatem dokładnie! Jutro, o 20:00 pojawi się 20 pytań związanych z Lechem Poznań. Wtedy otwierasz meila i wysyłasz do nas w jednej wiadomości komplet odpowiedzi. Gdy będziesz pierwszy, wygrasz pierwszą edycję konkursu KKSLECH.com.

Wówczas gdy jednak sprężysz się, ale ktoś inny Ciebie wyprzedzi, wtedy będziesz miał szansę wygrać grę Football Manager 2012, lecz w II edycji naszego konkursu. Nasze zasady są więc jasne i przejrzyste jak ten tekst. Wygrywa ten, kto zna odpowiedzi na zadane przez nas pytania i ten, kto najszybciej je do nas prześle. A więc kibicu… masz nieco ponad 20 godzin na dokształcanie się! potem okaże się, co wiesz o Kolejorzu.

10 komentarzy

 1. Franky pisze:

  Nie trzeba bylo az tak tlumaczyc :PP wszystko rozumiem, jutro punkt 20:00 :))

 2. manutd&lech pisze:

  Powodzenia wszystkim, ja już FM mam :D

 3. pedro pisze:

  Ja nawet nie próbuje bo gra mi nie pójdzie a poza tym niestety nie czuje się na tyle kompetentny by znać odp. na wszystkie pytania jestem stosunkowo młodym kibicem (zresztą człowiekiem też) w końcu każdy kiedyś zaczynał i nie znam dokładnie historii aczkolwiek wiem o Lechu więcej a niżeli historia od meczu z austrią ale jak wcześniej wspomniałem udziału nie biorę ale wszystkim życzę powodzenia. Niech wygra najlepszy pozdrawiam

 4. KKSLECH.com pisze:

  Wiek jest nieistotny, a przewaga pytań będzie jednak tych z czasów nowożytnych dla niektórych. Nie ma się co bać. Warto spróbować po zobaczeniu pytań. Pierwsza edycja konkursu będzie łatwiejsza aniżeli ta druga, która będzie później.

 5. kks janek pisze:

  Ja spróbuję choć też jestem tym kibicem młodego pokolenia, wygrac niewygram ale swoją wiedzę sprawdzę ;)

 6. pedro pisze:

  nieno na pytania sobie spróbuje odpowiedzieć ale to sobie prywatnie raczej ich nie będę wysyłał ale kto wie co mi się do jutra odmieni ala raczej nie mam zamiaru chciałem jeszcze dodać bo często mówi się że kibice od austri to cą tacy o ale tak naprawde właśnie takimi meczami Lech zyskiwał kibiców powiem szczerze że włąśnie w tamtym pamiętnym roku zacząłem interesować się piłką bo u mnie w domu nikt nie oglądał tego sportu a mnie nim zaraził kolega a Lechem zaraziłem się chyba głównie dzięki Peszce bo pochodze z tego regionu z kąd on i tak zostało że peszko z lecha odszedł ale miłosc moja do Lecha nie a wręcz przeciwnie każdy kto mnie zna wie jakiego bzika mam na punkcie Wielkiego Lecha pozdrawiam

 7. KKSLECH.com pisze:

  W I edycji konkursu pytania będą mieszane. Mianowice na niektóre będzie trzeba odpowiedzieć samemu, a do niektórych będą możliwości do wyboru, czyli a, b i c. Będzie 10 takich i 10 takich.

 8. Pavvelinho pisze:

  Przynajmniej każdy sprawdzi swoją wiedzę o Lecha.

 9. Adriero pisze:

  ja kibicuje lechowi gdzies od 2 lat ale wezmę udział w konkursie

 10. Rahu pisze:

  Ja takze sprobuje, zobaczymy co z tego wyjdzie