Lech analizował mecze. Także TSP

Pojutrze, piłkarzy poznańskiego Lecha czeka ostatni wyjazdowy mecz w tym roku kalendarzowym, a przeciwnikiem Kolejorza będzie Podbeskidzie Bielsko-Biała, które w tym sezonie umiało wygrać już m.in. z Legią Warszawa oraz z Wisłą Kraków i to na ich terenie.

> Party Poker < Tym samym jeśli "niebiesko-biali" myślą o zdobyciu trzech punktów i o dalszej walce o Mistrzostwo Polski, muszą podejść do konfrontacji z beniaminkiem ligi bardzo poważnie. Ostatnio natomiast, poznaniacy obejrzeli niedawny pojedynek z Polonią Warszawa, w starciu z którą lechici stracili punkty i na dodatek zagrali bardzo słabo. - „Cały czas analizujemy ostatnie mecze. Wczoraj na przykład oglądaliśmy nasze spotkanie z Polonią Warszawa i powiedzieliśmy sobie o tym, co wyglądało dobrze i to, czego nam brakowało.” – poinformował Jose Bakero.

Co ciekawe lechici zdążyli już także bliżej przyjrzeć się grze Podbeskidzia Bielsko-Biała i przede wszystkim dobrze przeanalizować drużynę spod czeskiej granicy. – „Zrobiliśmy już analizę Podbeskidzia i dzięki oglądaniu ich meczów, przygotowaliśmy strategię gry. Wiadomo jednak, że każdy mecz jest inny, a my potrzebujemy nieco więcej równowagi pomiędzy ładną piłką, a futbolem bardziej bezpośrednim.” – powiedział hiszpański trener Lecha Poznań, którego zespół dziś rano spotka się na treningu na bocznym boisku stadionu Miejskiego, a jutro uda się w kierunku Bielska-Białej.

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski

2 komentarze

  1. Kosi pisze:

    pozostaje czekac na efekty

  2. Versoo pisze:

    Zobaczymy co wyszo z ich analizy.. Wszystko pokaza pierwsze minuty, w torych najlepiej bedzie strzelic gola.