Lech ukarany za… jedną petardę

Dziś popołudniu w Warszawie odbyło się posiedzenie Komisji Ligi Ekstraklasy SA, na którym ustalono, że pięć klubów zostanie ukaranych karami finansowymi. Wśród nich niespodziewanie jest także KKS Lech Poznań, który będzie musiał zapłacić władzom ligi 1 tys. złotych.

Podczas 16. kolejki piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy sezonu 2011/2012, fani Korony Kielce, Legii Warszawa i GKS-u Bełchatów użyli rac świetlnych i władzom tych klubów przyjdzie teraz zapłacić kary od 3 do 5 tysięcy złotych. Pieniądze musi szykować także Ruch Chorzów, bowiem Ekstraklasie SA nie spodobał się doping kibiców.

Tymczasem w trakcie pierwszej połowy meczu Lech Poznań – ŁKS Łódź w Kotle wybuchła jedna petarda hukowa i za to Kolejorz będzie musiał zapłacić tysiąc złotych. Dodajmy również, że na wcześniejszym spotkaniu z Widzewem też wybuchła petarda, ale za pojedynek z łodzianami klub nie został ukarany.

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

13 komentarzy

 1. alessio pisze:

  ale bezsens wynika z tego, ze lepiej byloby odpalic pare rac bo kara i tak bylaby taka sama jak za jednego achtunga …

 2. Gorio pisze:

  po*ebany narod z po*ebanymi szkopami z warszawy, beda teraz lesne dziady mialy za co wyprawic swoja wigilie urzadzic, w dzien zgarna sobie grubo ponad 10 tys. zl

 3. Franky pisze:

  a co jest za odpalenie trotylu pod siedzibia Ekstraklasy SA?

 4. Markodi pisze:

  Teoretycznie 500 zl za zagluszanie ciszy czyli wychodzi taniej :))

 5. Karoloss pisze:

  Dziady z Warszawie zbieraja nie tylko na wigilie, ale tez na sylwestra,. Zostala jeszcze jedna kolejka i na pewno z kogos kase wydra

 6. LP pisze:

  1 tys a nie 3

 7. Janusz pisze:

  Na meczu Korona-Legia fani z Warszawy tych petard odpalili ok. 3 jak widać są pod ligową „ochroną”

 8. Wysłannik ligowy pisze:

  Drodzy kibice,

  Nie zbieramy na wigilie i sylwestra tylko na nowe opony zimowe do naszych jaguarów. Czekamy na wasze pieniężki.

 9. ole pisze:

  oraz 25 zł kary za odpalenie 5 ćmików w loży VIP :)

 10. cez pisze:

  ździerstwo lesnych dziadow i to w bialy dzien, hwdp

 11. Wiaduktor pisze:

  @cez a co ma policja z tym wspólnego? Oprócz tego jak już chcesz pisać ten wyświechtany slogan, pisz go zgodnie z ortografią, przez „ch”.

  Kara to kara. Jest wykroczenie, jest mandat. Cieszyć się może ten kto rzucił, bo jakby go przyłapali to by dostał zakaz stadionowy. Z dwojga złego lepiej zapłacić 1000 niż stracić „kolegę”.

 12. tomek27 pisze:

  Dokladnie ,nie wiem czego sie tu wiara piekli. Jedna petarda ,wiadomo smieszna sprawa ,ale kara w postacii 1 tys zl tez smieszna .

 13. LPU pisze:

  za tysiąc złoty można kupić karton achtungów :)