Czyściej przed stadionem + FOTO

Już za kilka miesięcy Poznań i stadion Miejski mieszczący się przy ul. Bułgarskiej 17 będzie gościł uczestników Euro 2012, a za nieco ponad miesiąc na swój obiekt znów zawitają kibice Kolejorza. Każdy, kto przyjdzie na spotkanie z GKS-em zobaczy na szczęście ład i porządek.

> Party Poker < Od strony ul. Bułgarskiej czyli przed III trybuną trwają już ostatnie prace wykończeniowe. Ponadto gotowe są już chodniki i drogi rowerowe, a także wyrównany jest teren, który wiosną będzie zielony. Powoli znika także błoto, w którym musieli się taplać wszyscy odwiedzający w ostatnich miesiącach stadion. W oczy rzuca się jednak srebrny płot, który został rozstawiony dookoła obiektu. Wygląda on jak Pancernik Potiomkin i jeszcze mocniej szpeci i tak mocno już oszpecony stadion. Niebawem ukażemy zdjęcia nieprzemyślanego ogrodzenia. Dziś natomiast, prezentujemy kilka fotografii terenu przed obiektem. Tereny przed stadionem od ul. Bułgarskiej (8 zdjęć):

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Autor zdjęć: Krzysztof Krause

20 komentarzy

 1. ksych pisze:

  Pancernik Potiomkin – w kiepskich to było :D Ferdek nazwał tak Paździocha w jednym odcinku jak ten zalozyl na siebie jakies ochraniacze :D

 2. ArekCesar pisze:

  Ta droga dla rowerów to jest niezła, aż wstyd patrzeć. Mam nadzieję, że ją dopracują jakoś. Mogliby z czerwonej kostki zrobić albo jakoś tak. Poza tym ta kostka, ta taka falowana jakby z dziurami to będzie udręka ludzi. Mam taką przy moim bloku i gdy idę po niej to muszę uważać by o nią nie zahaczyć i nie zrobić sobie coś w nogę. W planach te otwory w niej miały być zarośnięte trawą, ale to fikcja. Wracając wieczorkiem z meczu i idąc po niej to będzie istna „poezja”.

 3. BRAGA pisze:

  ArekCesar@ na tą drogę rowerową jeszcze pójdzie jedna warstwa asfaltu. Chociaż masz rację, droga rowerowa powinna być z czerwonej kostki i tyle w temacie.

 4. sali pisze:

  całkiem niezle to wygląda..:D

 5. Andrzej pisze:

  A jakies parkingii wogule będą bo już mam dość parkowania na mieście

 6. TOMO pisze:

  haha jakie parking? jak chcesz mozesz sobie zaparkowac na ulicy. Przeciez sam widzisz, ze tam miejsca na nie ma na to i nigdy nie bedzie

 7. mario pisze:

  Całe te otoczenie razem z stadionem to taki bubel z lat głebokiej komuny nic nie jest zrobione jak trzeba a szkoda bo jakby wybudowali nowy stadion od podstaw to i otoczenie by zyskało a tak mamy co mamy:))

 8. MatiWałcz pisze:

  Teraz to najwięcej za granicą jest asfaltowych dróg rowerowych.W sumie lepiej się jeździ i fajnie wygląda, a tiry po tym nie jeżdżą:)Cieszy to, że wreszcie będzie czysto.

 9. MatiWałcz pisze:

  Parking ma być po euro.W miejscu placu ewakuacyjnego.

 10. kks janek pisze:

  No w końcu to jakoś pomału zaczyna dobrze wyglądać :)

 11. Gniezno fan pisze:

  może nareszcie membrany wyczyszczą!?

 12. Pyra pisze:

  a kiedy beda zrobione w srodku stanowiska gastronomiczne i inne tego typu pierdoly??

 13. lewcio pisze:

  przydalby sie zdjecia placu i okolicy stadionu od drugiej strony

 14. KKSLECH.com pisze:

  Pyra – Będzie o tym niebawem specjalny artykuł
  lewcio – Będą w drugiej połowie miesiąca

 15. babol pisze:

  Jak dla mnie to nadal jest jeden wielki syf i brud, który panuje wokół tego stadionu oraz w jego samym centrum. Mam tylko jedną nadzieję, że kiedyś to tak poukładają, że będzie czystko i pięknie bo jak tak patrze to wygląda jakby stadion był użytkowany od kilkunastu lat, a ponoć 1,5 roku istnieje/istnieją przynajmniej 2 nowe trybuny, a wygląda to średnio co najwyżej.

 16. boczek pisze:

  Podobno zaczelirobic robic te stoiska gastronomiczne.

 17. darek pisze:

  Na ścieżce rowerowej będzie jeszcze jedna warstw asfaltu, membranę i stadion maja czyścic przed turniejem . Co do boksów gastronomicznych , będzie ich 34 i już zaczęły się prace , oddane będą jeszcze przed Euro

 18. Bad boy pisze:

  Ciekawe ,czy trawa wokól stadionu do Euro urośnie …..

 19. jens pisze:

  A gdzie parkingi. Kompletna bezmyślność projektantów, wykonawców i innych nieudaczników biorących udział w tworzeniu tego bubla!!!

 20. arek pisze:

  Jest biednie ale na pocieszenie powiem, ze wokol wielu zachodnich stadionow nie jest wcale lepiej a na niektorych jeszcze gorzej. Widzialem wiele i wiem co mowie.