500 kibiców Wisły przyjedzie do Poznania

Pojutrze na stadionie Miejskim mieszczącym się przy ul. Bułgarskiej 17, Lech Poznań rozegra drugi mecz tej wiosny na własnym boisku. Rywalem Kolejorza w jubileuszowym spotkaniu na 90-lecie będzie krakowska Wisła.

> Party Poker < Pojedynek w 1/4 finału piłkarskiego Pucharu Polski oznacza, że po raz drugi w tym roku do stolicy Wielkopolski przyjedzie zorganizowana grupa kibiców gości. Po lutowej wizycie sympatyków GKS-u Bełchatów, we wtorek na Bułgarskiej pojawią się fani Wisły Kraków. Ci na wyjazd zapisywali się już w zeszłym tygodniu i do Poznania przyjadą własnym transportem oraz zorganizowanym przez tamtejsze stowarzyszenie kibiców. Koszt wyjazdu dla fana "Białej Gwiazdy" to 75 zł, a biletu na wtorkowy mecz Pucharu Polski 30 zł. Pojutrze na stadionie Lecha Poznań pojawi się 500 wiślaków, a więc znacznie mniej niż podczas ich ostatniej wizyty na Bułgarskiej w październiku 2010 roku. Wtedy Wisłę w stolicy Wielkopolski wspierało 2100 kibiców, a Kolejorz rozbił krakowian aż 4:1. Ostatnia wizyta kibiców Wisły na Bułgarskiej w październiku 2010 roku:

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

15 komentarzy

 1. Versoo pisze:

  Czekamy, czekamy :))

 2. 4o pisze:

  Mam nadzieję, że 500 kibiców nic nie pomoże Wiśle. A do Krakowa pojedziemy po awans większą grupą…

 3. Markodi pisze:

  Gratuluje odwagi tym, ktorzy chca przyjechac samochodami

 4. xx pisze:

  Wyjazdu do Krakowa nie ma cały czas obowiązuje na wyjazdy na PP zakaz

 5. sedd pisze:

  Slaba liczba Wisly. No ale coz. nawet czolowka grup kibicowskich w polsce to nie jest i kazdy o tym wie

 6. hehe pisze:

  Jeżeli Wisła nie jest czołówką, to wy jesteście aktualnie chyba 2 ligą kibicowską. Pogódzcie się z tym marniejecie pizdeusze w oczach, koniec lecha.

 7. toja pisze:

  wszyscy na mecz!

 8. kks janek pisze:

  jedziemy z nimi! gdyby Możdżeń nie wyleciał to spokojnie byśmy wygrali!

 9. salada pisze:

  mecz jest we wtorek więc liczba nie dziwi.
  @hehe jeśli Wisła jest lepszą ekipą niż Lech to chyba coś w główce nie tak.

 10. Jahu pisze:

  do hehe – nas bylo w Krakowie 1600, a wy gdyby nie Slask i Lechia wszedzie byscie byli w liczbie w gora 500. Jestescie w czarnej dupie, ze nawet UEFA juz juz was zawiesila i gowno se pojezdzicie w przyszlosci

 11. Srk pisze:

  Wisła wyjazdy ma ,,mistrzowskie” nie od dzis :p boja sie wszystkich poza swoim obiektem :)

 12. stary kibol Lecha pisze:

  jestem od50 lat kibicem Lecha, ale wstyd mi za zachowanie naszych kibiców podczas ostatniego meczu – pamięć po zmarłym Włodku Smolarku WSTYD!!!!!!

 13. KKSLECH.com pisze:

  Przypominamy, że temat dotyczy wyjazdu Wisły na Lecha, a nie naszego na Wiśle.

 14. aaa pisze:

  Połowa jesli nie wiecej i tak przyjedzie ze Slaska. Nie zmienia to faktu ze wyjazd w srodku tygodnia w 500 osob nie jest zla liczba.

 15. babol pisze:

  Szkoda, że naszych nie będzie w Krakowie, ale w sumie 500 osób to niby nie tak małe wsparcie dla Krakowian, ale pewnie nic im to nie da bo nasi ich rozwalą we wtorek.