Wypowiedzi trenerów po meczu:

Wypowiedzi obu trenerów po meczu. Szkoleniowca gości, Adama Nawałki i opiekuna gospodarzy, Mariusza Rumaka na pomeczowej konferencji prasowej po zaległym spotkaniu 20. kolejki piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy sezonu 2011/2012, KKS Lech Poznań – Górnik Zabrze.

> Party Poker < Adam Nawałka (trener Górnika):„Gratuluje Lechowi wygranej, ale moi zawodnicy byli dziś przez wiele momentów stroną przeważającą. Przyjechaliśmy tutaj po punkty, lecz wygrał ten, który strzelił bramki. Lech był dziś skuteczny po wejściu Murawskiego i to on przeważył. Moi zawodnicy włożyli dziś jednak wiele sił, ale teraz myślimy już tylko o kolejnym meczu.”

Mariusz Rumak (trener Lecha):„Dzisiaj zmieniliśmy system na 4-4-2 i na grę długim podaniem. Wiedzieliśmy, że możemy wygrać pojedynki główkowe i rzeczywiście tak było. Wszyscy zawodnicy Lecha wykonali dziś swoje zadanie i po fajnej akcji Kikuta mamy trzy punkty.”

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

10 komentarzy

 1. kks janek pisze:

  Podoba mi się to, że Rumak stawia na Drewniaka, rozegrał już 2 mecze w pełnym wymiarze czasowym, myślę, że jeśli w jakimś meczu wyjdziemy szybko na prowadzenie 2-0 i będziemy dominować, to swoje szansę dostaną Wolski i Kędziora :)

 2. Mouze pisze:

  I na to czekam z niecierpliwością,szczególnie jestem ciekawy Wolskiego.Dobra gra Drewniaka może zmotywować do lepszej gry Mozdzenia,który nie będzie chciał być gorszy.

 3. dave861 pisze:

  twoj stary podpisal kontakt z dolczane zabki chyba

 4. ss pisze:

  cravioa jest slaba wiec Kedizora i Woslki jakies 15 min moze

 5. Wiaduktor pisze:

  @dugi marna prowokacja.

 6. prawdziwyLechita pisze:

  a kiki podpisal z jednoscia Dopiewo, wojtkowiak z orkanem, ibuprom w sportingu gijon, dugi w ubikacji warszawa

 7. 4o pisze:

  Gdyby Arboleda nie kopał tyle piłki na pałe w przód (choć stan murawy nie pomagał) to postawiłbym go na równi z Buriciem – brawo! Ale ten Maniek to był ten Maniek sprzed podpisania wysokiego kontraktu. Bezbłędny, może przegrał max 3 pojedynki, a piłki w walce z ,Prezesem’ brał na banie jak profesor!

  Tonew, Kiki i Muraś zrobili akcję meczu i chwała im za to. Oby więcej takiej współpracy tych zawodników.
  Injac z Wojtkowiakiem i Stiliciem idą w zapomnienie powoli…
  Brakowało jeszcze Krivtsa i kto by pomyślał, że ta ,czwórka’ grała jeszcze niedawno w ,11′ , a bez nich dzisiaj chłopaki-walczaki dali radę!

 8. leniu_KKS pisze:

  Rumak wygral, ale chyba traci pewnosc siebie…

 9. Kosi pisze:

  drewniak akurat nic dzis nie gral, mam nadzieje, ze zarzad to widzil i wie, ze Lech potrzebuje wzmocnien

 10. Lechita pisze:

  Gratulacje dla Trenera, ale jego zespol gra na razie jak za Bakera