Lechia zamówiła maksymalną pulę biletów

W najbliższą niedzielę, 15 kwietnia, o godzinie 14:30 piłkarze Lecha Poznań zagrają o zwycięstwo z Lechią Gdańsk. Kolejorz będzie mógł oczywiście liczyć na wsparcie licznej widowni, ale za cztery dni do stolicy Wielkopolski przyjadą także lechiści.

> Party Poker < W listopadzie 2010 roku do Poznania przybyło 2100 fanów Lechii, którzy byli wspierani m.in. przez kibiców Śląska. Ze względu jednak na ograniczoną pojemność stadionu Miejskiego do 30 tysięcy miejsc, gdańszczanie otrzymali teraz 1500 wejściówek, a więc maksymalną pulę. Lechiści na wyjazd do Poznania zapisują się już od 6 kwietnia. Najprawdopodobniej nie wykorzystają jednak pełnej liczby biletów, zatem część wejściówek w razie zapotrzebowania może trafić do sympatyków zaprzyjaźnionego z "biało-zielonymi" Śląska Wrocław. Dodajmy również, że wszyscy kibice z Gdańska dotrą do Poznania pociągiem specjalnym. Fan Lechii za bilet i za przejazd będzie musiał zapłacić w sumie 90 zł. Mecz Lecha Poznań z Lechią Gdańsk odbędzie się w niedzielę, 15 kwietnia, o 14:30 na Bułgarskiej. 2100 fanów Lechii Gdańsk w listopadzie 2010 roku:


Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

18 komentarzy

 1. hyena pisze:

  oj bedzie sie dzialo!

 2. Flis pisze:

  Zdjęcia w newsie nie dzialaja

 3. KKSLECH.com pisze:

  Już działają

 4. Anonim pisze:

  czemu ograniczony do 30tys? Pierwsze słyszę

 5. Versoo pisze:

  Po twoim nicku widac od razu ze nie chodzisz na mecze i gowno wiesz. Ograniczanie pojemnosci jest od poczatku tej rundy

 6. kks janek pisze:

  Trzeba przyznać, że pod względem kibicowskim Lechia jest czołową w Polsce ekipą, mimo marnych wyników, sporo ludzi chodzi na mecz, nie to co Wisła, wczoraj to kompletne dno!

 7. peter729 pisze:

  Zostało jeszcze 2077 biletów do Kotła, a w sumie 13485 na godz 17:15. Co daje na te chwile frekwencje 16515. Dane z systemy biletowego.

 8. ss pisze:

  40 Tyś – 16515 = 23485 Bedzie 30 tys

 9. lech kks pisze:

  musi byc pelny kociol zeby byla mozliwa oprawa więc wiara mobilizacja !

 10. Gorio pisze:

  System zawsze zle pokazywal nie ma sie co nim sugerowac

 11. zibi pisze:

  Taaa, system zawsze pokazuje tylu kibiców ilu zażyczy sobie księgowy… Swoją drogą ciekawe dlaczego ktoś ograniczył pojemność do 30 tysięcy?

 12. zibi pisze:

  KKS – wycofuję pytanie.

 13. kibic pisze:

  do ss: jak by bylo tyle biletow sprzedanych to dawno byla by informacja o ilosci sprzedanych biletow

 14. arek pisze:

  Kks janek, Lechia pod wzgledem kibicowskim plasuje sie gdzies w srodku tabeli i sa akurat za Wisla. W latach osiemdziesiatych i dziewiedziesiatych to byla scisla czolowka, teraz to ciut wyzej niz przecietnosc.

 15. kks janek pisze:

  arek
  Jeśli tak, to kto jest od nich lepszy, Lech, Legia, Widzew…? i kto, nie rozśmieszaj mnie z tą Wisłą!

 16. Tifos pisze:

  Lechia na pewno jest za Górnikiem, Ległą i nami. Jakby ludzie na zbiórkach byli hojniejsi to i całokształt naszego kibicowania by się zmienił, bo ludzie bardzo oceniają po oprawach, ich ilości i jakości. Co do jakości to nie ma się u nas do czego przyczepić, ale ilość już nie całkiem jest zadowalająca. No ale to już nie zależy całkiem od Nas…

 17. El Companero pisze:

  mam nadzieję że Lech przyczyni sie tym meczem do spadku gdańskich morszczuków z ligi

 18. BRAGA pisze:

  Ja się zastanawiam czy tu są prawdziwi kibole, czy kibice sukcesu i o klubie wiedzą tylko wtedy gdy wygrywa. Do jasnej cholery, stadion jest ograniczony do 30 tysiakow po to żeby zapełnić całe dolne rzędy bocznych trybun i mniej więcej połowę górnych. Jeżeli wszystkie bilety na te miejsca się sprzedadzą, wtedy klub zdejmuje taśmę odgradzającą i sprzedaję na miejsca ograniczone. Brawo dla znawców.