Trener Lecha przed meczem z Polonią

Jutro o 20:30 Lech Poznań zagra u siebie z Polonią Warszawa, a dziś po godzinie 15:30 w siedzibie klubu odbyła się przedmeczowa konferencja prasowa z udziałem Mariusza Rumaka. Oto co powiedział trener Kolejorza przed zbliżającym się spotkaniem.

> Party Poker < - „Mam pewne dylematy przed tym spotkaniem. Przede wszystkim czekamy na Luisa, który wczoraj trenował już ciężej i jeśli dziś będzie tak samo, to prawdopodobnie będzie brany przy ustalaniu składu. Rudnevs był ostatnio w dobrej formie, ale mamy innych napastników. Nie jest więc to tak duży problem, żeby sobie nim głowę zawracać.”

„Polonia na pewno nie ma na co czekać, bo jeśli chce grać w pucharach, to musi wygrać. My jednak mamy tyle samo punktów co Korona, ale mamy już metodę na ten mecz. Myślę, że stworzymy swoje sytuacje, które wykorzystamy i nie stracimy bramki. Taki jest nasz cel.”

„Poprzez wypowiedzi Pana Wojciechowskiego sytuacja w Polonii nie jest jasna. Zawodnicy Polonii na pewno podchodzą do tego indywidualne, ale to nie jest już mój problem tylko Michniewicza. My mamy swój cel i chcemy wygrać piątkowy mecz. Uważam jednak, że ich najgroźniejszą bronią jest atak, a jeśli złapie rytm, to Polonia może być groźna.”

>> Przeczytaj więcej w dziale Konferencje

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

12 komentarzy

 1. 4o pisze:

  No ciekaw jestem taktyki Rumaka…
  Nie mogę się doczekać jutra!

 2. Kizi pisze:

  Polonia bedzie chciala wykorzystac nasze obronne oslabenia dlatego trzeba byc czujnym. Zreszta Lech za wszelka cene nie musi wygrac

 3. Jahu pisze:

  Jak to nie musimy wygrac?

 4. Benat pisze:

  bo mamy nad nimi punkt przewagi, a Korona gra z GKS-em na wyjezdzie i na koncu z Legia

 5. kibic pisze:

  minimum wystarczy remis

 6. Karoloss pisze:

  Takie nastawienie to o dupe rozbic. Wygrac trzeba jutro, wygrac w czwartek i na Widzew jedziemy na wycieczke

 7. Pavvelinho pisze:

  Wszystko zależy od tego z jakim nastawieniem zagra Lech ale także Polonia W-wa (która jak wiadomo niezbyt dobrze gra na wyjazdach).

 8. Dawid pisze:

  jestem ciekaw tego meczu i taktyki Rumaka :) a co do wypowiedzi Karoloss’a to powiem jedno: konferencje prasowe to jest jedna wielka gra słów :) zakładając że Czesiu będzie chciał nas po tej wypowiedzi atakować od początku i odsłonić się a my możemy wtedy to boleśnie wykorzystać :) na skrzydłach ustawić 2 szybkich zawodników: Tonev, Możdżeń; zapomnieć o niesnaskach ze Stiliciem i wystawić go w środku za Ubiparipem bo świetnie Semir potrafi zagrać na wolne pole i moim zdaniem mamy wygrany mecz przy pomocy zaledwie 3-4 ofensywnych piłkarzy :) oglądając ostatnie mecze Polonii widać że w obronie się gubią a pomocnikom nie chce się wracać do obrony :)

 9. pyra fan kks z breslau pisze:

  mysle ze SEMEK powinin zagrac skauting tommorow bedzie czuwal

 10. Versoo pisze:

  pyra fan kks – naucz sie pisac po polsku

 11. pyra fan kks z breslau pisze:

  brak ci gosciu fantazji humorku itp a moze ty nie pyra

 12. kks janek pisze:

  Trzeba zrobić jeden z trzech kroków w stronę MP :D