Sprzedaż biletów na mecz z Khazarem i karnetów

Wszystkim kibicom Kolejorza przypominamy, że w poniedziałek, 16 lipca rozpocznie się sprzedaż biletów na mecz II rundy kwalifikacyjnej piłkarskiej Ligi Europy sezonu 2012/2013, KKS Lech Poznań – FC Khazar Lankaran, który odbędzie się w czwartek, 26 lipca, o godzinie 20:00 na stadionie Miejskim mieszczącym się przy ul. Bułgarskiej 17.

> Party Poker <


* – Zniżka dla młodzieży uczącej się od 13 do 26 roku życia. Legitymacja studencka musi być ważna w momencie zakupu biletu.
** – Zniżka dla dzieci do 13 roku życia, kobiet i seniorów powyżej 65 roku życia. Wejściówki na I i II poziom II trybuny sprzedawane są tylko osobom powyżej 13 roku życia.
*** – Z biletów rodzinnych (sektor M3 na I trybunie) może korzystać opiekun wraz z maksymalnie dwójką dzieci do 13 roku życia, które też będą miały miejsca siedzące. Pojedynczy bilet dla dziecka kosztuje złotówkę.

Strefa A:
Bilet normalny: 50 zł (w dzień meczu w kasach) i 45 zł (w (przedsprzedaży)
Bilet szkolny*: 43 zł (w dzień meczu w kasach) i 38 zł (w (przedsprzedaży)
Bilet ulgowy**: 28 zł (w dzień meczu w kasach) i 23 zł (w (przedsprzedaży)

Strefa B:
Bilet normalny: 40 zł (w dzień meczu w kasach) i 35 zł (w (przedsprzedaży)
Bilet szkolny*: 35 zł (w dzień meczu w kasach) i 30 zł (w (przedsprzedaży)
Bilet ulgowy**: 23 zł (w dzień meczu w kasach) i 18 zł (w (przedsprzedaży)

Strefa C:
Bilet normalny: 30 zł (w dzień meczu w kasach) i 25 zł (w (przedsprzedaży)
Bilet szkolny*: 26 zł (w dzień meczu w kasach) i 21 zł (w (przedsprzedaży)
Bilet ulgowy**: 18 zł (w dzień meczu w kasach) i 13 zł (w (przedsprzedaży)

Tymczasem młodzież ucząca się między 13 a 26 rokiem życia ma prawo skorzystać z 15 procentowej zniżki, a kobiety, dzieci do 13 lat oraz seniorzy powyżej 65 lat z aż 50 procentowej zniżki. Tym samym wejściówki dla tych osób będą jeszcze tańsze. Bilety na trzeci poziom I, II i III trybuny nie będą sprzedawane.

Żeby nabyć bilet w punktach partnerskich należy mieć wyrobioną Kartę Kibica. Wejściówki na bój z Azerami można kupować we wszystkich punktach partnerskich Lecha Poznań w tym także w kasach stadionu. W tygodniu czynna jest kasa numer II i III.

Natomiast do 20 lipca posiadacze karnetów „Wiosna 2012″ mogą nabyć bilet na spotkanie z Khazarem Lankaran na to samo miejsce, które zajmowali w poprzedniej rundzie. Kasy pod stadionem będą czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 19:00 oraz w sobotę od 10:00 do 14:00.

Informujemy również, że od 6 lipca trwa sprzedaż karnetów na mecze Lecha Poznań w rundzie jesiennej, natomiast do 3 sierpnia posiadacze karnetów „Wiosna 2012″ mogą nabyć karnet na to samo miejsce, które zajmowali w poprzedniej rundzie. Karnety na trzeci poziom I, II i III trybuny nie będą sprzedawane. Karnet obejmuje siedem meczów ligowych oraz spotkanie w ramach 1/4 Pucharu Polski.

Najmłodsi kibice Kolejorza, czyli tacy, którzy nie ukończyli 5 lat wchodzą na mecz z opiekunem za darmo, ale muszą zająć to samo miejsce. Ponadto kupno karnetu na rundę jesienną pozwoli skorzystać z darmowych przejazdów MPK dwie godziny przed meczem i trzy godziny po. Dodatkowo da m.in. możliwość zaproszenia osoby nieposiadającej Karty Kibica na mecz z Pogonią Szczecin za złotówkę czy pierwszeństwo zakupu biletów na mecze w Lidze Europy w niższej cenie.

* – Zniżka dla młodzieży uczącej się od 13 do 26 roku życia. Legitymacja studencka musi być ważna w momencie zakupu biletu.
** – Zniżka dla dzieci do 13 roku życia, kobiet i seniorów powyżej 65 roku życia. Wejściówki na I i II poziom II trybuny sprzedawane są tylko osobom powyżej 13 roku życia.
*** – Z Karnetów rodzinnych może korzystać opiekun wraz z maksymalnie dwójką dzieci do 13 roku życia, które też będą miały miejsca siedzące.

Strefa A:
Normalny: 270 zł
Szkolny*: -15%
Ulgowy**: -50%
Rodzinny***: –

Strefa B:
Normalny: 210 zł
Szkolny*: -15%
Ulgowy**: -50%
Rodzinny***: 210 + 7 + 7 zł

Strefa C:
Normalny: 150 zł
Szkolny*: -15%
Ulgowy**: -50%
Rodzinny***: –

>> Przeczytaj więcej w dziale Bilety i Karnety

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com


30 komentarzy

 1. Specjal pisze:

  Jak oni chca stadion zapełnić z takimi cenami to ja nie wiem….na całe szczescie na lige wróca normalne ceny

 2. rawiczfc pisze:

  Poznaniacy powiedzą że ceny są okey – bo mają blisko na stadion, itd. Ale ja mam do stolicy Wielkopolski aż 110 km w jedną stronę – wiec biorąc na mecz żonę i dziecko trzeba doliczyć jeszcze choć ze 60 zł na paliwo.
  Może warto by ktoś w klubie się na tym zastanowił – skoro Lech jest klubem nie tyle miejskim co regionalnym, to może warto aby kibice kupujący bilet w takim Rawiczu czy Krotoszynie ( a więc daleko od Poznania) płacili za niego trochę mniej np. o 20%? Nie jest łatwo być kibolem Lecha z daleka w erze kryzysu!

 3. ArekCesar pisze:

  Mam to samo, koszt samego biletu to nie wszystko.

 4. Versoo pisze:

  Bilety sa drozsze o 5 zl niz ostatnio. Zarzad w ogole nie uczy sie na bledach bo frekwencja bedzie bankowo mniejsza niz ostatnio na Zhetysu

 5. Lechita pisze:

  Jesli mecz bedzie w tv to nie bedzie nawet 20000

 6. fanlech pisze:

  Bilety z kazda runda beda drożały o 10zł niezależnie od przeciwnika !!!!!!!!!1 To my lech Poznan to my!!!!!!!

 7. Gorio pisze:

  Bilety faktycznie sa za drogie i pewnie sporo wiary odpusci

 8. stef pisze:

  a mnie najbardziej wkurza bariera 13 lat.Mam syna lat 14 i córę lat 10 i nie zauważyłem żeby starszy już zarabiał a karnet rodzinny przechodzi nam koło nosa.Kto to ustala ,jakiś emeryt czy kapelan.

 9. Rahu pisze:

  Nie ide. Trzeba twardo zaprotestowac przeciwko polityce zarzadu, ktora znow jest nastawiona na golenie kasy z kibicow

 10. KibicLecha pisze:

  Drożyzna

 11. ArekCesar pisze:

  A mnie wkurza najbardziej karta kibica, która za każdym razem jest niewidoczna na bramkach. Bilet jest zapisany, ale co z tego jak wejść tak nie mogę i zawsze muszę iść z reklamacją. Mailowa korespondencja z klubem w sprawie reklamacji to jak pisanie na marsa z nadzieją, że ktoś odpisze, zero odzewu czy jakieś informacji.

 12. dixie pisze:

  @ArekCesar
  Jak to karta niewidoczna?

 13. omega pisze:

  Ludzie co wy chcecie ? Ceny biletów są ok.Uważam , że 5 zł droższe w każdej następnej rundzie to polityka godna naśladowania. Idąc ta drogą w lidze europy w fazie grupowej bilet na mecz będzie kosztował 60 zł to dużo.Przypomnijcie sobie ile kosztowały bilety na MC,Juve czy Salzburg.co do kibiców z regionu to faktycznie koszty takich wypraw są dość wysokie i pomysł z jakąś bonifikatą byłby trafiony.Co do karnetów rodzinnych to ja też mam synów w wieku 19 i 17 lat i też mógłbym korzystać z takiej ulgi w końcu jesteśmy rodziną.

 14. lechu pisze:

  Mogę wyrobić Kartę Kibica w dniu meczu i zakupić bilet na Chazar?

 15. stef pisze:

  do omega.No właśnie kiedyś bilety ulgowe były do końca liceum i nikt tego nie rozgraniczał myślę że można by to gdzieś „nagłośnić”

 16. MB pisze:

  Mam nadzieję że się zarząd przejedzie na tych cenach. Myślą że znaleźli jeleni co zawsze będą płacić. Te ceny to nieporozumienie, gramy z drużynami z Azji, gdzie chyba już nawet nasza liga jest ciekawsza. Wiadomo że Ci co mają przyjść i zawsze chodzą to przyjdą, ale żeby przyciągnąć nowych kibiców ( a o to chyba chodzi) nie ma najmniejszych szans.

 17. rawiczfc pisze:

  A ja byłem głupi i naiwny no i myślałem, że ze względu na sezon urlopowy i „range” przeciwników w pucharach zarząd zrobi jakąś akcje promocyjną, np. na lipcowe mecze w pucharach bilety będą trochę tańsze (np. odpowiednio po 10, 20 i 30 zł) po to aby zapełnić stadion i zachęcić ludzi do chodzenia na mecze w dalszej części sezonu. A tu podwyżki…

  Nigdy nie będzie pełnego stadionu bo przy tych cenach kibole z daleka, mający rodziny i obowiązki (jak ja) nie będą na każdym meczu i tyle. Ja np. planuje wybrać się (jeśli chodzi o ligę) tylko mecze z Ruchem, Pogonią, Legią i Śląskiem.

 18. 4o pisze:

  Nie sądze aby bilety na fazę grupową kosztowały 60zł.
  Skoro biletami średnio od 80-100 zł zapełnili 3x stadion 2 lata temu w LE.

  Co im szkodzi zrobić tańsze bilety. Co lepsze? – 20000 x 50zł, czy 35000 x 30zł.
  Mecz przy większej liczbie kibiców to lepsza reklama miasta, Lecha, sponsorów. Piłkarze mają większe wsparcie i przede wszystkim atmosfera na stadionie.
  Nikt nie potrafi się zająć polityką cen biletów pod względem frekwencji?

 19. LP pisze:

  Pomyślałeś człowieku, że wpuszczenie 20000 a 35000 ludzi za tą samą cenę to jednak różnica???
  Ty ze swoich dopłacisz za obsługę meczu? Za sprzątanie? Za zużycie wody?
  Chyba jasne jest, że 15000 tys ludzi więcej generuje DUŻO WIĘCEJ wydatków!!
  W takim razie wg Twojego rozumowania kasa z biletów ta sama, wydatków więcej ale wiadomo reklama miasta jest jak trzeba! Na pewno klubowi najbardziej na tym zależy pfff
  Uświadomcie sobie to ludzie, że klubowi zależy na zapełnieniu stadionu ale przede wszystkim zależy mu na zysku! Raz na ruski rok można zrobić mecz za 10 czy 15zł jak to było bodaj z Borussią ale to wszystko na co można liczyć. Na pucharach będą zdzierać bo popyt na piłkę w Poznaniu jest taki, że każdy mecz pucharowy będzie obfitował w niezłą frekwencję – z liga może być różnie – puchary to z kim byśmy nie grali WYDARZENIE

 20. rawiczfc pisze:

  To po ch.. było budować taki duży stadion – trzeba było zrobić taki stadionik jak na Łazienkowskiej – 30 tysiecy i zawsze wypełniony w 2/3 więc nieźle to wygląda… Pamiętam Bułgarską sprzed remontu w 2008 – przychodziło około 20 tysięcy i to był wtedy komplet! I stadion wspaniale wyglądał bo niemal zawsze pełen!
  Idąc tokiem rozumowania kolegi LP wtedy na trzeba było wpuszczać połowę – jakieś 10 tysięcy i podnieś ceny biletów. A może wprowadzimy to jako zasadę na każdym stadionie ekstraklasy – wpuszczajcie tylko połowę, będzie mnie wydatków, policji, karetek, itd…

  Bułgarska dużo traci ze swojego uroku gdy na meczu jest „ledwie” 18-20 tysięcy ludzi. Ale o tym trzeba było mysleć już podczas budowy – aha, słuchajcie – bedzie duży stadion, wiec trzeba go będzie zapełnić publiką z tanimi biletami. Ja nie każe wypełniac stadionu do oporu, ale czy naprawdę nie sądzicie, że 40 – tysięczny stadion powinien być wypełniony choć w 3/4 na każdym meczu? Przynajmniej 30 tysięcy na każdym meczu, zeby to jakoś wyglądało!

  Nie jesteśmy np. jakimś pieprzonym Wrocławiem, który ze względu na Lubin czy Wałbrzych nigdy nie bedzie miał dużej publiki na meczach ligowych. Tu jest Wielkopolska i poznańskie zdroworozsądkowe myślenie wymagałoby wypełniać stadion choć w 80%.

 21. 4o pisze:

  Na pewno dałoby się to jakoś lepiej zbalansować cenę itp.

 22. MB pisze:

  @rawiczfc – 100% racji, lepiej chyba nie dało się tego ująć.
  Ja pamiętam jak przy budowie stadionu mówiło się, że ceny będą zbliżone do cen biletów do kina. A z tego co wiem (mimo że do kina nie chodzę) to są niższe, bo jakby były takie jak na Lechu to też by pustki były.

 23. LP pisze:

  Jak stadion wypełniał się na meczach z Juve czy MC to też narzekaliście, że jest za duży?
  Klubowi zależy na zapełnieniu trybun ale przede wszystkim zależy im na zyskach.

  Argument, że zamiast 20000 tys można wpuścić 35000 za tą samą kwotę jest zwyczajnie debilny, bo Rutkowski na pewno nie stwierdzi, że dorzuci ze swoich ale będzie więcej ludzi i ładny obrazek w tv.

  Nie ma co liczyć na niższe ceny w pucharach. Przed meczem z Żetysu też był lament a wiary przyszło sporo, na Khazar też przyjdą – taka prawda.

  Tak dla jasności – jak każdy z Was chciałbym żeby bilety były tańsze – ale trochę realizmu..

 24. Poznaniak pisze:

  panie LP – realizmu to można życzyć jedynie panom z Wronek, bo niby chcą zapełnić stadion ale poza mówieniem o tym nic nie robią w tym kierunku.
  Poznań i Polska, a tym bardziej „Ekstraklasa” to nie Dortmund i Bundesliga.
  To że prezes mieszka u Szwabów i tam nosi portfel z Euro nie znaczy że taki noszą kibice Lecha.

  A na Żetysu wiary niby sporo a tylko 20tyś. Tyle przychodziło w porywach jak Lech grał w II lidze.

 25. LP pisze:

  Powtarzam – z punktu widzenia kibola Lecha – ZGODA.
  Z punktu widzenia klubu – nie ma się co łudzić, że bilety będą tańsze – PRZYKRE ALE PRAWDZIWE

 26. rawiczfc pisze:

  To jest dopiero argument debilny – tym bardziej że Rutek mieszka w Niemczech i podobno wzoruje się na Borussi Dortmund. To ile ludzi chodzi na przeciętny mecz ligowy w Dortmundzie – pół stadionu? A może ledwie 20 tysięcy A może jednak przychodzi prawie/lub komlet widzów?

  Budujemy wielki klub czy nie, do cholery? Na Westfalenstadion w zeszłym sezonie średnia wyniosła przeszło 80 tyś. (sic!) na ligowy mecz. Na innych stadionach (wliczając przeciętniaków i spadkowiczów) było też całkiem nieźle – 14 milionów widzów obejrzało ostatni sezon Bundesligi „live” na stadionie, co daje super średnią ponad 45 tyś. na mecz!

  Ale inni postulują wpuszczać mniej, ale drożej – bo w ich przekonaniu „Klub nie jest dla ludzi, ale ludzie dla klubu” A już zwłaszcza, gdy przynoszą swoje ciężko zarobione pieniądze….

 27. F.K. pisze:

  ZAGADKA!
  bilet normalny w strefie C kosztuje 25 zł. kobiety mają 50% zniżki. pytanie brzmi: ile wynosi bilet ulgowy na najbliższy mecz????

  nieeee, nieprawda. kosztuje on złotych 13.
  jak już musieli zaokrąglić, to mogli w dół! 😉

 28. omega pisze:

  Bilety na Borusie na trybunę stojącą kosztują 15 euro zaś na środkowe ok 60. Realia są taki , że na mecz nawet jeśli byś chciał to i tak tych biletów nie kupisz.Po prostu ich już nie ma.Iduna park mieści ok 80 tys. znaczy się , że bilety tam są tanie ok 1-4 godz pracy. Jak to się ma z naszymi zarobkami.Przeliczcie sobie sami.

 29. omega pisze:

  Bilet ulgowy kosztuje 21,25

 30. Anonim pisze:

  Z tego co się orientuję w Bundeslidze jest taki zapis, ze w dniu meczu połowa wejściówek musi być dostępna w kasach. tak aby każdy (zwłaszcza ktoś przyjezdny, chętny aby akurat obejrzeć mecz) miał szansę kupić bilet. I nie ma kart kibica!

  A nawet jeśli masz rację i coś się zmieniło w przepisach i tych biletów faktycznie już nie ma, to tylko dobrze świadczy o polityce cenowej klubu w stosunku do średnich zarobków. Ja zresztą chętnie nabyłbym bilet na Lecha 2-3 miesiące do przodu; gdyby primo: była taka możliwość; sekundo: szczegółowy terminarz byłby ustalony grubo do przodu (jak np. w Anglii) i nikt nie wpakowałby mi meczu w poniedziałek o 18.30….

  Ale tak nigdy nie będzie. Dlaczego? chłopcy z zarządu chcą nas wydoić jak najmocniej – Lech bedzie wygrywał, będzie na fotelu lidera to w październiku czy listopadzie znowu podciągną ceny biletów do gory. I tyle!