Nasz stadion w google

Stadion Miejski mieszczący się przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu zmieniał się w ostatnich latach nie do poznania, a przyczyną tego była jego poważna przebudowa. Teraz obiekt Lecha jest już w stu procentach ukończony, zatem jego wygląd przez wiele kolejnych miesięcy nie powinien się zbytnio zmieniać.

> Party Poker <


Tymczasem przed Mistrzostwami w Polsce i na Ukrainie google raz jeszcze fotografowało centra miast będących gospodarzami Euro 2012. Tym samym w maju sfotografowano także stadion Miejski oraz tereny, które znajdują się wokół niego.

Ogromnym plusem jest z pewnością możliwość przybliżania mapy google tak, aby widzieć stadion nie tylko z góry, ale również z boku. Jakość zdjęć google jest bardzo dobra, więc na najnowszych zdjęciach z maja 2012 roku zobaczyć wiele ciekawych szczegółów.

Z boku idzie bez żadnego problemu dostrzec nowo wybudowane ulice, a także biały pawilon medyczny oraz medialny, który powstał na Euro 2012, ale po mistrzostwach obie konstrukcje zostały rozebrane. Dodatkowo widać m.in. parkingi, ogrodzenia czy inne wokół stadionowe elementy.

Zdjęcia w mapie google z pewnością dla wielu kibiców Kolejorza będą ciekawostką, a szczególnie dla tych fanów, którzy są spoza Wielkopolski i nie mieli jeszcze okazji być na nowym stadionie Miejskim mieszczącym się przy ul. Bułgarskiej 17.

>> Klikając tutaj samemu obejrzysz sobie z góry stadion Lecha Poznań

Ogólny widok z góry na stadion i teren dookoła:
null

Widok na boiska treningowe, pętlę dla fanów gości oraz plac ewakuacyjny:
null

Widok na teren za I trybuną (niebieskie kontenery i biały pawilon dla mediów został już rozebrany):
null

Teren za IV trybuną:
null

Teren między III trybuną a Bułgarską (widać nowo wybudowaną ulicę oraz fort):
null

Źródło: inf. własna
Fot: google


11 komentarzy

 1. kriss pisze:

  a tu link gdzie na bieżąco mozna ogladac murawe stadionu Lecha http://www.europoznan2012.pl/stadion_kamera

 2. LoK pisze:

  Slyszalem cos, ze te zdjecia z Gugli sa z rocznym opoznieniem, ze wzgledu na terrorystow. Czy to stare czy najnowsze, bo moze jestem „pomylony” ?
  Np. jakos tandetnie wyglada ta czesc boisk treningowych.

 3. WoodooOoo pisze:

  Umiesz czytac? z maja

 4. inoroz pisze:

  zdjęcia są już od dłuższego czasu naszego stadionu. A co do opóźnień w przekazie zdjęć to zależy od miejsc

 5. lechita65 pisze:

  Mam pytanie do Redakcji, Kiedy operator stadionu zamierza zrobić coś w sprawie parkingów dla kibiców ? Czy zamierza tylko doić kasę od naiwnego motłochu. Z góry dziękuje za odpowiedz.

 6. KKSLECH.com pisze:

  Od początku nie było w planach parkingów dla kibiców. Samo miasto zachęca do korzystania z MPK i zostawiać samochody przy większych centrach handlowych.

 7. lechita65 pisze:

  Bardzo dziękuje za odpowiedz, ale myślę że wielu kibiców kupujących karnety chciało by takiego rozwiązania. Na przykład kupisz karnet, masz bezpłatne miejsce na parkingu, ot zwykły marketing, ale naszym zarządzającym trudno co kol wiek wytłomaczyć. Nie chcę rozwijać tej dyskusji, bo to akurat nie miejsce na ten temat.

 8. Bolek pisze:

  Powinni jakieś centrum rekreacyjne obok postawić, żeby miejsce ożyło dla osób dotychczas niezainteresowanych piłką, wtedy magia Bułgarskiej ich przyciągnie…

 9. LTSK pisze:

  Jesli urzędnicy miejscy tak to sobie wymyslili to po co parkingi przed centrami handlowymi i multipleksami kinowymi przecież samochody klienci mogą parkować w okolicznych uliczkach lub gdzie kolwiek,

 10. Paweł zawsze KKS pisze:

  LTSK – dobry komentarz! popieram

 11. Poznaniak pisze:

  Pewnie wymyślili tak bo tak taniej… nie trzeba było parkingu budować, nie trzeba go sprzątać i pilnować. Porażka.