Zarząd Khazaru znów wściekły. Początek czystek w klubie

W lipcu przed czterema laty, czyli wtedy gdy Kolejorz wyeliminował z europejskich pucharów azerskich Khazar Lankaran właściciel tego klubu wpadł w szał i natychmiast po meczu wyrzucił trenera, Agasalima Mirjavadova.

> Party Poker <


Tym samym Azer nie przyszedł wtedy na konferencję prasową, bowiem wiedział, że zaraz po powrocie i tak zostanie zwolniony. Mirjavadov wysłał wówczas na spotkanie z dziennikarzami swojego asystenta, któremu oberwało się zaraz po powrocie do Azerbejdżanu. Cztery lata temu dostało się także innym członkom sztabu szkoleniowego oraz kilku piłkarzom, a wszystko przez brak wyeliminowania Lecha Poznań.

W tym roku tak gwałtownej czystki w Khazarze po boju z Kolejorzem jeszcze nie ma, choć władze klubu z Lankaranu podjęły już pewne decyzje. Na jej mocy doświadczony golkiper i reprezentant Azerbejdżanu, Karman Agayev trafił na listę transferową podobnie jak brazylijski pomocnik, Ricardo Gomes oraz kostarykański napastnik, Randal Brenes, który szczególnie zawiódł w pierwszym spotkaniu 19 lipca.

Wszyscy ci zawodnicy zostali wystawieni na listę transferową przez zarząd Khazaru Lankaran, który jest niezadowolony z odpadnięcia z Ligi Europy. Celem Azerów była jak najdalsza gra Khazaru w tej edycji europejskich pucharów, a wyeliminowanie Lecha Poznań było absolutnym minimum. Przed spotkaniem jeszcze aktualny trener Azerów (na zdjęciu) traktował Kolejorza na równi z Kalju Nomme, więc tym bardziej brak wygranej na Bułgarskiej jest dla Khazaru rozczarowaniem.

Warto również zaznaczyć, że tuż przed czwartkowym spotkaniem właściciel ekipy znad Morza Kaspijskiego, Mubariz Mansimov wykupił prawa i postanowił pokazać mecz na żywo na stronie swojego klubu. Bogaty biznesmen wyrzucił pieniądze w błoto, ponieważ Khazar odpadł, a z transmisji korzystali przede wszystkim Polacy. Dodatkowo w momencie pierwszego gwizdka sędziego w Azerbejdżanie była już godzina 23:00.

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com


13 komentarzy

 1. pedro pisze:

  Za transmisje dziękujemy.

 2. kks janek pisze:

  Czemu nie mogę dodać komentarza?!

 3. kks janek pisze:

  oo w końcu w poprzednim newsie nie mogłem dodać komentarza! Jak widać w takim Azerbejdżaninie też mają wysokie aspiracje.

 4. LoK pisze:

  Za czesto piszesz! Jak my wszyscy…. Zwolnij troszke, a najlepiej, nie pisz w ogole, bo lamiesz zawsze regulamin 😉

 5. 4o pisze:

  Transmisja się przydała, trzeba z nim pogadać to może nam wykupi od Szwedów w 3.rd.

  Khazar ma dużo pieniędzy, ale szczęścia do Nas już mniej.
  Fajnie byłoby na nich trafić jeszcze kiedyś.

 6. sedd pisze:

  dzieki za transmisje koles 🙂 Pozdro 🙂

 7. dido pisze:

  Nie wyobrażam sob ie by zabrakło transmisji ze Sztokholmu.Mamy olimpiadę i taki Polsat Sport musi czymś przyciągnąć widzów ,a nie po raz setny powtórką meczu finałowego z Ligi Światowej 🙂

 8. KKSLECH.com pisze:

  Szwedzi chcą pokazać oba mecze.

 9. Cabral pisze:

  To ok

 10. Kosi pisze:

  Jestem ciekaw czy jakas polska TV sie skusi

 11. qba pisze:

  na stadion !

 12. pyra fan kks z breslau pisze:

  BEDE NA PEWNO POZDRO

 13. skk pisze:

  nie dziwi mnie to