Ostatnie przygotowania obu drużyn do meczu

Już w czwartek Lech Poznań zmierzy się u siebie z AIK-iem Solna. Do rewanżowego spotkania III rundy kwal. LE zostało tylko kilkadziesiąt godzin, zatem oba zespoły są już na ostatnim etapie przygotowań.

> Party Poker <


Piłkarze poznańskiego Lecha wczoraj wrócili do Polski ze zgrupowania w Niemczech i od razu odbyli krótki trening regeneracyjny. Po ostatnich nie najlepszych meczach sparingowych i batach od Szwedów dziś lechici mają wolne, a swoje ostatnie zajęcia przed rewanżem odbędą w środę popołudniu.

Natomiast także jutro, lecz o godzinie 19:30 i na głównej płycie stadionu Miejskiego będą trenowali zawodnicy AIK-u Solna. Szwedzi są obecnie w trakcie sezonu, więc do Polski zamierzają przylecieć dopiero w środę i odlecieć stąd krótko po czwartkowej konfrontacji na Bułgarskiej.

Tymczasem środowe zajęcia obu drużyn przez pierwsze 15 minut będą mogli śledzić przedstawiciele mediów. Przeciwko Szwedom będzie mógł natomiast zagrać Kebba Ceesay. Lech miał prawo zgłosić dodatkowo jednego zawodnika i tym samym 25-latek został już uprawniony do gry.

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com


14 komentarzy

 1. Versoo pisze:

  do roboty nieroby!

 2. kksjanek pisze:

  Pewnie Ceesay zagra od pierwszej minuty zobaczymy na co go stać. i czy godnie zastąpi w Wojtkowiaka.

 3. 1 pisze:

  Jeśli Ceesay zagra od początku to będzie wyraz bezradności sztabu trenerskiego. Ze skrótu meczu z Augsburgiem w Lech TV wynika, że ponosi on znaczną odpowiedzialność za stracone gole nr 2 i 3. Eksperymenty z linią obrony w najważniejszym być może meczu tego roku niczego dobrego nie wróżą. Z 2 strony nie ma za bardzo alternatywy ale za to to już możemy podziękować synowi swojego ojca i jego ojcu 🙂 Wiara umiera ostatnia i ja wbrew wszystkiemu wierze, że w czwartek wieczorem będziemy na stadionie świętować awans do następnej rundy LE

 4. fresh pisze:

  Moje marzenie juz siega tylko jednego kupic napastnika!!!!

 5. Boro pisze:

  Co ci da sam napastnik jak ma 2 okazje w całym meczu najpierw musi ktos te piłki rozdawac.

 6. tomek27 pisze:

  1
  Czytalem wywiad z Rumakiem i wynikalo z niego ,ze Cassey bedzie gral i to od poczatku

 7. szamoni pisze:

  Oni maja wiecej odpoczynku niz treningow? Jak zespol ma byc zgrany jak ciadle graja w innym skladzie?

 8. bans pisze:

  Ponoć Cywka olał Lecha i wybrał Barnsley, miał się wstawic w Bawarii na zgrupowaniu. W czwartek bedzie ciezko odrobic, ale WIERZE!!

 9. WoodooOoo pisze:

  Fajne przygotowania. Mecz TSV, rowery, sparing w deszczu, trening regeneracyjny i wolne 😀

 10. KibicLecha pisze:

  Nic z tego nie bedzie. Za malo trenuja nieroby

 11. KoL pisze:

  Dziadka nigdy nie za wiele, bo dziadek jest dobry na wszystko…

 12. ArekCesar pisze:

  Mnie te treningi piłkarzy śmieszą od dawna. Powinni napierdzielać po 90 min po boisku na maxa, bez grania na wynik i próbować różnych akcji. To samo warianty rożnych, wolnych i wolnych w obronie np. wyjścia całą strefą. Nie ma nikogo kto dobrze by bił wolne bezpośrednie na bramkę. Nie ma nikogo z porządnym kopytem do strzałów z dystansu. Czy ktoś to widzi?

 13. Tadeo pisze:

  @ArekCesar,kto ma ich tego wszystkiego nauczyć? Rumak sam tego nie potrafi bo jest początkujący,więc robią sobie wolne,

 14. olos77 pisze:

  Trzeba było zostać kopaczem!Trening 3 razy w tygodniu po 2 godz. pyk pyk w dziadka i do chaty,raz,góra dwa razy 90min w tyg meczu i fajrant potem 3 miechy wakacji znów 3 miechy dziadka i znowu laba.Bajerka