Cała Polska Koloruje

Miesiąc temu Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców – OZSK oraz serwis HabitatON wystartowali z nową akcją, której w dodatku pomysłodawcą jest jeden z kibiców Lecha Poznań.


Akcja „Pokolorujmy im przestrzeń!” jest akcją dzięki której kibice wspólnymi siłami pokolorują i wyremontują co najmniej trzy Domy Dziecka. Do akcji przyłączyło się wiele Stowarzyszeń Kibicowskich w naszym kraju w tym także „Wiara Lecha”, która w kwestii pomocy innym osobom ma ogromne doświadczenie za sprawą choćby takiej akcji jak „Niebiesko-biały Mikołaj”.

Akcja „Pokolorujmy im przestrzeń!” ruszyła w pierwszej połowie kwietnia i z każdym tygodniem jest coraz bardziej popularna. Prócz Stowarzyszeń Kibiców do akcji włączyły się również niektóre kluby w tym np. Lech Poznań. Do akcji przyłączył się też m.in. piłkarz Arkadiusz Milik czy Polski Związek Piłki Nożnej.

Dzięki tej akcji kibice z całego kraju wraz ze sponsorami chcą jesienią zacząć malować i remontować Domy Dziecka. Póki co akcja „Pokolorujmy im przestrzeń!” nabiera rozgłosu w całej Polsce, zaś na wielu stadionach nie brakuje transparentów informujących o akcji. Chociażby na ostatnim meczu Lecha Poznań z Wisłą Kraków zawisł w Kotle specjalny trans.

Więcej o wspólnej akcji kibiców i nie tylko można dowiedzieć się -> tutaj lub na Facebookowej stronie akcji pod linkiem -> tutaj.

null

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


3 komentarze

 1. inoroz pisze:

  bardzo fajna inicjatywa, ale to powinno robić państwo ( wspierać finansowo )

 2. 4o pisze:

  Warto dołożyć cegiełkę.
  Fajna akcja.

 3. wielkikks pisze:

  Bardzo fajny pomysł i szczytny cel. Miejmy nadzieję, że uda się na dużą skalę przeprowadzić tę akcję.