Efektowna prezentacja piłkarzy

Dwa i jedne z największych stadionowych telebimów w Polsce, które są zamontowane odpowiednio nad II i IV trybuną mają wiele możliwości, bo prócz wyświetlania aktualnego czasu, wyniku meczu czy przebiegu spotkania służą też do innych rzeczy.


Kibice przychodzący na domowe mecze Kolejorza dzięki telebimom mogą się również dowiedzieć m.in. jaka jest oficjalna frekwencja na stadionie, zobaczyć przed spotkaniami ciekawe ujęcia trybun, a także obejrzeć rozmaite reklamy, materiały extra klubowej telewizji, zobaczyć przedmeczowe wywiady z trenerami lub przyjazd zespołu na stadion.

Od niedawna telebimy pokazują też to co dzieje się przed stadionem i tym samym dzięki nim kibice siedzący grubo przed pierwszym gwizdkiem sędziego na trybunach mogli obejrzeć ostatnio choćby idący przemarsz fanów Kolejorza w kierunku stadionu. Bardzo ciekawa, a właściwie efektowna jest natomiast prezentacja piłkarzy Lecha Poznań.

Prócz tradycyjnej listy zawodników, którzy są desygnowani do gry przez trenera Kolejorza na telebimach można obejrzeć efektowną prezentację piłkarzy. Kiedy spiker czyta skład na telebimach pojawia się dany gracz, który odwraca się z boku do przodu oraz podstawowe informacje o nim. Każdy z zawodników odwraca się bardzo pewnie, a niektórzy również dynamicznie.

Podczas dwóch ostatnich meczów Kolejorza postanowiliśmy nakręcić więc specjalny klip z przedmeczową prezentacją piłkarzy Lecha Poznań na telebimach. Efekty możecie obejrzeć na poniżej załączonym i trochę ponad dwuminutowym filmiku. Video ukazuje efektowną prezentację zawodników, którzy wyszli w pierwszym składzie na niedawny bój z Wisłą Kraków oraz z Widzewem Łódź.

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


11 komentarzy

 1. fan pisze:

  Profesjonalnie i efektownie to wygląda, nie powiem :) Ale trochę nie podoba mnie się to, że nazwiska Hamalainena i Lovrencsicsa nie są zapisane w oryginalnej pisowni (z lierami „ä”, „ő”), „Tonew” jeszcze ujdzie.

 2. inoroz pisze:

  Każdy telebim, monitor to potrafi. Kwestia stworzenia odpowiedniego pliku i puszczenia go na ekran.

 3. Mak pisze:

  @inoroz to żeś błysnął inteligencją bystrzaku. Prezentacje bardzo fajne.

 4. mól pisze:

  O wiele lepiej teraz niż poprzednio, gdzue się odwracali i prezentowali postawę…zamkniętą. Z założonymi rękoma przed sobą.

 5. wewe pisze:

  Telebimy owszem, ale czystość nagłosnienia stadionu woła o pomstę do nieba. Czy nikt z zarządu tego nie słyszy. To co mówi spiker nie jest wogóle zrozumiałe.Skandal!!!!!

 6. kibicinowroclaw pisze:

  najfajniej wygladal Linetty hehe, wedlug mnie kazdy powinien byc bokiem i sie odwracac, ale ogolnie to swietny pomysl i racja ze troche slabo slychac

 7. Kolejorz! pisze:

  No właśnie! Czy ktoś nie mógłby o to zapytać co stało się z nagłośnieniem?
  Przed Euro nagłośnienie to była bajka. Kryształ. A teraz nie da dię nic zrozumieć, bolą aż uszy. Jakaś masakra!
  Czy po Euro wymienili nagłośnienie czy jakiś kretyn nie potrafi po prostu tego ustawić?
  Czy redakcja nie może zainterwieniować w tej sprawie?

 8. KKSLECH.com pisze:

  Nikt nigdy nie skarżył się na stadionowe nagłośnienie. Komunikaty spikera słychać doskonale. To samo jak muzykę. Jedynie kitowo słychać te filmiki Lech.TV, które bezsensu puszczają ostatnio.

 9. Kubala pisze:

  @fan Hamalainen i Lovrencsics są teraz w Polsce, gdzie w alfabecie nie na żadnych ö i ä, a i nikt tego nie wymówi, więc muszą się przystosować. Aczkolwiek wydaje mi się, że oni nie maja z tym problemu ;)

 10. c pisze:

  KKSLECH.COM najwyrażniej wszystko zależy od miejsca, bo na IV na górze, przy łączeniu z III nie słychać kompletnie nic co spiker mówi, poza głośnym, że aż uszy bolą bełkotem, z którego da się zrozumieć co piąte słowo

 11. chris1818 pisze:

  KKSLECH.COM – potwierdzam spory problem. Na IV (góra) oraz III (dół) gdzie ostatnio bywałem nie słychać nic. Jeden wielki bełkot i to faktycznie jest nie do zaakceptowania.Czy naprawdę nie ma w klubie nikogo kto by to zauważał?