Kocioł w sezonie 12/13 (FOTO)

W minionym sezonie 2012/2013 kibice poznańskiego Lecha łącznie 18 razy (10 jesienią i 8 wiosną) przychodzili na oficjalne mecze na stadion Miejski mieszczący się przy ul. Bułgarskiej 17. Dziś w fotograficzny sposób ukazujemy, jak prezentowała się w ostatnich rozgrywkach trybuna fanatyków Kolejorza.

W ostatnich rozgrywkach Kocioł najlepiej prezentował się podczas meczów z Ruchem, Legią oraz pojedynków w LE. Wtedy bowiem II trybuna najbardziej pękała w szwach, a doping na tych spotkaniach też stał na bardzo dobrym poziomie. Wiosną najlepiej Kocioł wypadł za to podczas pojedynków z Wisłą, Widzewem i Koroną.

W sezonie 2012/2013 trybuna fanatyków Lecha Poznań na każdym meczu była „niebiesko-biała”. Na drugim poziomie nie zabrakło także wielu fan, flag, rozstąpień, opraw czy pirotechniki. Kocioł raz musiał przenieść się na bok III trybuny, ponieważ wojewoda na bój z Polonią Warszawa zamknął II trybunę.

Poniżej znajduje się galeria Kotła za sezon 2012/2013. Każda z 18 fotografii jest odpowiednio podpisana, a zdjęcia są ułożone w kolejności rozgrywania meczu. Wszystkich kibiców Kolejorza zapraszamy do przeglądania fotek II trybuny.

Tak prezentował się Kocioł w sezonie 2012/2013:

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

1 Odpowiedź

  1. cez pisze:

    z AIK-iem chyba najlepszy