Dwa dni wolnego. Przygotowania od środy

trening2Lech Poznań ostatnich osiem meczów rozgrywał co trzy dni, ale teraz Kolejorza czeka siedmiodniowa przerwa, gdyż w tygodniu odbędą się spotkania reprezentacji narodowych.


Na zgrupowania kadr pojechało pięciu zawodników z pierwszej drużyny, a pozostali piłkarze będą teraz odpoczywać. Sztab szkoleniowy postanowił dać lechitom dwa dni urlopu, a zatem poniedziałek i wtorek jest dla poznaniaków wolny.

Wielkopolanie powrócą do treningów w środę i wtedy też rozpoczną przygotowania do kolejnego meczu o stawkę. Tego dnia Lech będzie ćwiczył rano i tak samo będzie także w czwartek. Z kolei w piątek poznaniacy swój trening odbędą popołudniu.

Natomiast w sobotę po 10:00 gracze Kolejorza wyjadą autokarem w kierunku Niecieczy. Mecz 1/16 PP z Termaliką odbędzie się w niedzielę, 18 sierpnia, o godzinie 13:00. O awansie którejś z drużyn zadecyduje tylko jedno spotkanie. Najbliższy bój „niebiesko-białych” pokaże stacja Orange Sport.

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


19 komentarzy

 1. resef pisze:

  Żadnych urlopów. Zamiast tego powinni trenować stałe fragmenty gry, rzuty rożne i wolne w naszym wykonaniu wołają o pomstę do nieba.

 2. Pavvelinho pisze:

  Za litewką kompromitacje nie powinni mieć wolnego co najmniej do świąt. Owszem wygrali z Koroną ale tak czy inaczej nie zasłużyli na to aby tak często odpoczywać między meczami.

 3. inoroz pisze:

  to dzisiaj szukacie ich na mieście skoro jutro mają wolne

 4. garson47 pisze:

  tylko praca praca i jeszcze raz praca

 5. KibicLecha pisze:

  Dzisiaj ale sie nastukaja. Maja problem w pn wiele klubow jest nieczynnych

 6. leszek pisze:

  to tylko pokazuje że nasi zawodowi piłkarze nie są przygotowani do meczów o stawki co trzy dni…

 7. Pawlik pisze:

  ku..a w jakiej robocie ma się tyle wolnego…Jest przerwa na kadre Rumak zamiast to wykorzystać i zagonić grajków do treningów to im i sobie robi wolne za co sie pytam ?

 8. Mysław pisze:

  Niedawno trener Rumak stwierdził, iż „gorsze wyniki drużyny spowodowane są mniejszą ilością jednostek treningowych, których brakowało w okresie przygotowawczym”. Jeżeli ma teraz możliwość nadrobienia tych „jednostek” to daje wolne. Paranoja.

 9. 07 pisze:

  Napisze to raz jeszcze, bo piszecie bzdury. Organizmu ludzkiego nie da się oszukać. Musi odpocząć. Jak odpoczną to przełoży się to na zajęcia – treningi. Do meczu w P.P. jest sporo czasu kilka jednostek zrobią. To wystarczy , aby przejść dalej w pucharze i przywieść z Reymonta 3 punkty. Jestem przekonany, że z meczu na mecz gra będzie wyglądała lepiej.

 10. Stowoda pisze:

  07 – masz rację. Piłka nożna to nie maraoto i piłkarzy łatwo zmęczyć. Potem biegają jak oczafziali i nic z tego nie wynika. Inna sprawa że w czasie „wolnym” mogą być zajęcia z fizjoterapeutą, zajęcia zwibbosciowe, nie wytrzymałosciowe. Spotkania w celu omówienia taktyki.

 11. Ferion pisze:

  Jestem pewien, że Smuda żadnych przerw nie robiłby. Niestety przygotowanie fizyczne to jedna z rzeczy, które szwankują. 2 dni wolnego po rozegranym meczu na początku sezonu to nieporozumienia. Jeśli teraz do regeneracji potrzebują 2 dni to pod koniec rundy wogóle nie będzie treningów. Naszy piłkarzyką potrzebny jest ostry wycisk, a nie kolejne wolne.

 12. Pavvelinho pisze:

  07

  Dla mnie to nie jest argument owszem piłkarze męczą się ale z drugiej strony jak patrze i oglądam Bundesligę czy Premier League to tam nie mają takich luksusów jak w Polsce owszem jest inny poziom ale jeśli chcemy dążyć do najlepszych to bierzmy przykład z najlepszych. Poza tym w czasie wolnym mogliby poćwiczyć stałe fragmenty gry bo ten element z tego co ja się orientuje nie wymaga aż tak wielkiego fizycznego wysiłku u zawodnika zawodowego u amatora i owszem ale nie u profesjonalisty.

 13. Pawlik pisze:

  07@ sam piszesz bzdury w Niemczech mają lige Puchar Niemiec ,Puchar ligi ,LM trenują codzienie po pare godzin i oni nie muszą odpoczywać ? Moim zdaniem przez takie lenistwo nasza liga jest taka słaba , bo piłkarze zamiast trenować wolą chodzić po galeriach handlowych ,Co jest do poprawy było widać w meczu z Korona …

 14. Pavvelinho pisze:

  07

  Dla mnie to nie jest argument owszem piłkarze męczą się ale z drugiej strony jak patrze i oglądam Bundesligę czy Premier League to tam nie mają takich luksusów jak w Polsce owszem jest inny poziom ale jeśli chcemy dążyć do najlepszych to bierzmy przykład z najlepszych tam piłkarze nie mają czasu na odpoczynek bo grają co dwa/trzy dni. Więc wg sam piszesz bzdury albo nie masz pojęcie o tym co piszesz.

 15. Pavvelinho pisze:

  Pawlik

  Dokładnie mam takie same zdanie jak ty odnośnie zbyt dużej ilości wolnego jakie dostają polscy biegacze-amatorzy znaczy piłkarze.

 16. Pavvelinho pisze:

  *Więc wg mnie sam…

 17. a pisze:

  Rumak w Bakero sie bawi?

 18. oko pisze:

  Jak mozna dac tele wolnego takim niudacznikom? i za chwile kolejny mecz przegrany, bo jedne z drugim wykazał się indolencją piłkarską

 19. 07 pisze:

  Problem w tym ,że w Niemczech dużo lepiej płacą i to Euro przez co stać ich na lepszych grojków. Sami widzicie, że na dziś Lech może zebrać no najwyżej 11 grojków , a reszta to bardziej pasuje do I ligi….. lub do oldboyów Niestety robią atmosferę w szatni przez co nadal grają…. w Lechu.