Akcja Kolorujemy nabrała rozpędu

kolorujemyW kwietniu Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców – OZSK oraz serwis HabitatON wystartowali z akcją, której w dodatku pomysłodawcą jest jeden z kibiców Lecha Poznań. Od maja, czyli od momentu, kiedy ostatni raz o niej pisaliśmy akcja nabrała bardzo mocnego rozpędu.


Akcja „Pokolorujmy im przestrzeń!” jest akcją dzięki której kibice wspólnymi siłami pokolorują i wyremontują co najmniej trzy Domy Dziecka w 2013 roku. Do akcji przyłączyło się wiele Stowarzyszeń Kibicowskich w naszym kraju w tym także „Wiara Lecha”, która w kwestii pomocy innym osobom ma ogromne doświadczenie za sprawą choćby takiej akcji jak „Niebiesko-biały Mikołaj”.

Akcja „Pokolorujmy im przestrzeń!” ruszyła w pierwszej połowie kwietnia i z każdym tygodniem jest coraz bardziej popularna. Prócz Stowarzyszeń Kibiców do akcji włączyły się również niektóre kluby w tym np. Lech Poznań. Do akcji przyłączyło się też wiele znanych osobiści niekoniecznie związanych z Kolejorzem, a także sponsor naszego klubu – firma STS czy nawet Polski Związek Piłki Nożnej.

Dzięki tej akcji kibice z całego kraju wraz ze sponsorami chcą jesienią zacząć malować i remontować Domy Dziecka. Dzięki bardzo dobrej promocji akcja „Pokolorujmy im przestrzeń!” od wiosny nabrała rozgłosu w całej Polsce, zaś na wielu stadionach nie brakuje transparentów informujących o akcji. Każdy kto chce wesprzeć akcję może też kupić specjalną koszulkę w cenie 39 zł (link -> tutaj).

W akcję włączyło się już kilkanaście firm, a kibice Lecha Poznań wykonali nawet specjalny utwór, który można było usłyszeć choćby przed niedawnym meczem Kolejorza z Koroną Kielce. Więcej o wspólnej akcji kibiców i nie tylko można dowiedzieć się -> tutaj i tutaj lub na Facebookowej stronie akcji, którą polubiło już ponad 193 tysiące osób. Link -> tutaj.

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


5 komentarzy

 1. Mouze pisze:

  I bardzo dobrze, ale o tym w „opinio twórczych mediach” nie przeczytasz. No bo jak to tak żeby ci „bandyci” robili takie rzeczy. To nie pasuje do przyjętego modelu kibola.

 2. matiKKS pisze:

  Akcja jest niesamowita, za głupiego LIKE na facebooku można stworzyć dzieciom godne warunki. Każdy kto posiada to ścierwo niech wejdzie na profil i kliknie LUBIĘ TO. Nic nie kosztuje, a radość dzieci ogromna. Dodatkowo na prawdę polecam kupić koszulki. Oczywiście TVN o tym nie powie.

 3. darkoski pisze:

  To ja zapytam dlaczego w tym super serwisie pisano o akcji ostatni raz w maju.
  Na stronie Lecha i samej WL tez nic nie znalazłem a powinna ta akcja być stale widoczna w formie linku czy baneru reklamowego.
  Sami przyznacie, ze coś złego czy ludzka tragedia lepiej się sprzedaje niż jakiś dobry uczynek.
  Owsiak z orkiestra tez się przebijał kilka lat.
  Czy ten news w tym momencie to nie socjotechnika by zamazać efekt haniebnego napisu.
  Szkoda, żę o akcji tak mało się pisze w dostępnych mediach.

 4. 4o pisze:

  Super sprawa.
  Polubiłem akcję zaraz na początku i zaprosiłem do niej 45 moich znajomych.
  Fajnie pomóc w sumie tak nie wielkim czynem.

  Druga wersja koszulek, niestety ta droższa (choć cena nie powinna grać roli) jest zrobiona lepiej i wygląda bardzo dobrze.
  Przyłączam się do propozycji baneru.

 5. darkoski pisze:

  Baneru czy linku jednak nie będzie
  Zbieranie kasy zakończone 9 sierpnia