Trener Lecha przed meczem z Wisłą

rumakPojutrze o 18:00 Lech Poznań zagra na wyjeździe z krakowską Wisłą, a dziś po godzinie 15:00 w siedzibie klubu odbyła się przedmeczowa konferencja prasowa z udziałem trenera Kolejorza, Mariusza Rumaka. Oto co powiedział przed zbliżającym się spotkaniem.


Mariusz Rumak (trener Lecha):”Wisła zagrała do tej pory cztery spotkania, a my dziewięć. Jest to kolosalna różnica, ale przyjdzie nam zagrać z zespołem najlepszym do tej pory. Wisła ma najwięcej jakości z tych wszystkich rywali z którymi ostatnio graliśmy. Będzie to bardzo trudne spotkanie.”

”Wisła to zespół, który gra z historią. Zdobył punkty z Koroną w końcówce, ale z Jagą je stracił. Wisła od sparingu z nami na pewno zrobiła jednak postęp. Znam zasady pracy trenera Smudy i to w jaki sposób prowadzi zespoły na treningach. Nie wiem jednak jak Smuda rozmawia w szatni i jak motywuje graczy.”

”Z Wisłą grałem już pięć razy. Ostatnio wygraliśmy dwa mecze z tą drużyną, ale po 1:0. Było wtedy bardzo trudno i teraz na pewno będzie tak samo. Zdrowotnie zespół wygląda tak jak w zeszłym tygodniu. Nic się pod tym względem nie zmieniło.”

>> Przeczytaj więcej w dziale Konferencje

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


19 komentarzy

 1. true pisze:

  A Hamalainen?? nie umiecie Angielskiego? hahahahahaha

 2. Lechu17 pisze:

  Rumak sam ? Dlaczego ?

 3. Maniek pisze:

  tłumaczyc sie kurwa nie chiało na konferencji

 4. true – Hamalainena to ty możesz sobie obejrzeć co najwyżej na obrazku. Będzie osobno według harmonogramu jakoś po 19:00.

 5. chateaux pisze:

  I trener drużyny deklarującej otwarcie walkę o mistrzostwo kraju, już przed meczem z upadłą drużyną, kryguje się jakby już z nią przegrał. Jak zwykle zresztą, bo w zeszłym sezonie przed meczami z zespołami z dwóch ostatnich miejsc w tabeli – przegrywających z niemal wszystkimi, tez opowiadał bajki o i ich „swojej jakości”

 6. inoroz pisze:

  „”Wisła zagrała do tej pory cztery spotkania, a my dziewięć. ” zaczyna się tłumaczenie. A tym zdaniem Rumak pokazuje, że nie potrafi przygotować zespołu go rytmu meczowego co 3 dni.

 7. Krzysiek pisze:

  Upadłą drużyną? Nie nazwałbym tak na pewno drużyny, która prawie przez 10 ostatnich lat panowała w kraju, a ostatnie sezony kończy w środku stawki. Widzę, że te górnolotne myśli przechodzą z trenera na Januszów z Poznania. Dodatkowo uważałbym na jakiekolwiek złośliwe bądź ironiczne nazwy pamiętając o historii Lecha i Wronek i ich fuzji. Do zobaczenia w niedzielę na stadionie pyry

 8. Stowoda pisze:

  Czepiacie się słów jak baby. Jest przymus konferencji przed meczem, są idiotyczne pytania więc co opowiadać? Deklamować „Pana Tadeusza”? Najlepiej gdyby takiego debilnego przymusu nie było. Przypominam : w tym sezonie jeszcze Lech nie zagarał swoim najlepszym składem. Co rusz pospolite ruszenie i kuracjusze. Dajcie więc spokój i cisza !!!

 9. daffi pisze:

  inoroz – gdzie ty widzisz tlumaczenie? raczej zwrocenie uwagi na fakt

 10. Zyga76 pisze:

  Jeszcze będziecie wychwalac Rumaka kibice sukcesu:/

 11. kibic. pisze:

  Rumak nawet jak wygra 10 meczów to i tak nic nie zmieni zawalił 2 lata w pucharach i jak zostanie to będzie klops 3 lala bez pucharów.

 12. tom pisze:

  Jak czytam te jego przemądrzałe opowieści „Wisła gra z historią itp” to mi sie wymiotować chce! Zespół bez żadnego stylu z tego Lecha, a filozofią tego pana co go nazywają trenerem jest gra na tzw. „udo” : Albo się udo (i strzelimy jedną bramkę i potem murujemy) albo się nie udo!

 13. Konferanser pisze:

  Kurwa niech ten Koń mówi coś od siebie a nie czyta z kartki co mu napiszecie,Przeciez to jest sztuczne

 14. darkoski pisze:

  Będzie dużo jakości w trudnym meczu co przejdzie do historii

 15. inoroz pisze:

  daffi

  Bo zamiast powiedzieć, tak jedziemy wygrać, mamy 9 meczy za sobą i jesteśmy świetnie przygotowaniu do meczu. jesteśmy w rytmie meczowym co nam pozwoli zwycięsko wyjechać z Krakowa to takie słowa, które przytoczyłem Rumaka są trochę szykowaniem gruntu przy ewentualnej porażce.

 16. Jarecki pisze:

  Zyga76 co Ty pitolisz ?? Obrażasz mnie nazywając kibicem sukcesu !!
  Jestem z Kolejorzem od 37 lat na dobre i na złe i mam prawo jak i wszyscy tu powiedzieć swoje zdanie na temat Rumaka jak i każdy inny temat ! Więc nie pitol ! Prawda jest taka że to g…nie dobry trener i dwa lata mamy już w plecy przez niego i nic tego nie zmieni.
  I chciałbym go wychwalać i będę wychwalał jak osiągnie jakiś sukces ! Tymczasem przez niego tylko się wstydzimy i nie tylko w kraju ale już w Europie „(

 17. gruh pisze:

  Ja się nie wstydzę. Ja jestem zły, ale za Lecha się nie wstydzę.

 18. marcin pisze:

  Jarecki masz racje Rumaka nie powinno być już dawno w lechu gra od dwuch lat taka sama lipa .

 19. wlkp pisze:

  Przy Rumaku nie widze żadnej jasnej perspektywy dla LECHA!!!!!!!!!