Oceny użytkowników za mecz z Wisłą

ocenyZgodnie z niedzielną zapowiedzią przy okazji publikacji naszych ocen piłkarzy w meczu z Wisłą Kraków dziś prezentujemy wyniki głosowania przez kibiców Lecha Poznań.


Użytkownicy serwisu KKSLECH.com ocenili grę piłkarzy podobnie jak my z tą różnicą, że Gergo Lovrencsics dostał od nas trójkę, a od kibiców dwójkę. Ponadto mocne jedynki otrzymali Luis Henriquez i Mateusz Możdżeń.

Krótko grał w niedzielę za to Szymon Drewniak, zatem my nie wystawiliśmy jemu oceny, ale fani Kolejorza wlepili mu mocną jedynkę pokazując, że 20-latek nie jest ulubieńcem internautów.

Jedynkę od kibiców dostał też Mariusz Rumak. Użytkownikom nie podobała się chwalona jeszcze do niedawna taktyka, choć zapewne wielu uznało także trenera jako głównego winowajcę porażki i stąd ta ocena.

Krzysztof Kotorowski – nasza ocena: 4
1 – 9%
2 – 7%
3 – 28%
4 – 44%
5 – 9%
6 – 2%

Mateusz Możdżeń – nasza ocena: 1
1 – 81%
2 – 14%
3 – 2%
4 – 1%
5 – 0%
6 – 2%

Hubert Wołąkiewicz – nasza ocena: 3
1 – 9%
2 – 32%
3 – 38%
4 – 18%
5 – 1%
6 – 1%

Marcin Kamiński – nasza ocena: 2
1 – 18%
2 – 34%
3 – 33%
4 – 12%
5 – 2%
6 – 1%

Luis Henriquez – nasza ocena: 1
1 – 63%
2 – 27%
3 – 8%
4 – 0%
5 – 0%
6 – 2%

Łukasz Trałka – nasza ocena: 4
1 – 5%
2 – 8%
3 – 30%
4 – 44%
5 – 11%
6 – 1%

Gergo Lovrencscis – nasza ocena: 3
1 – 23%
2 – 39%
3 – 29%
4 – 7%
5 – 0%
6 – 2%

Kasper Hamalainen – nasza ocena: 3
1 – 11%
2 – 26%
3 – 45%
4 – 14%
5 – 2%
6 – 1%

Szymon Pawłowski – nasza ocena: 2
1 – 20%
2 – 38%
3 – 33%
4 – 7%
5 – 1%
6 – 2%

Vojo Ubiparip – nasza ocena: 2
1 – 37%
2 – 40%
3 – 19%
4 – 3%
5 – 0%
6 – 2%

Łukasz Teodorczyk – nasza ocena: 3
1 – 14%
2 – 27%
3 – 43%
4 – 12%
5 – 2%
6 – 2%

Zmiennicy:

Bartosz Ślusarski – nasza ocena: 2
1 – 26%
2 – 41%
3 – 26%
4 – 4%
5 – 0%
6 – 3%

Szymon Drewniak – nasza ocena: brak oceny
1 – 66%
2 – 13%
3 – 13%
4 – 3%
5 – 0%
6 – 4%

Mariusz Rumak podczas meczu Wisła – Lech (nasza ocena: 3)

1 – fatalnie, zła taktyka na mecz
2 – słabo, za późne zmiany i zła taktyka
3 – przeciętnie
4 – dobrze, mecz bez historii
5 – bardzo dobrze, zmiany były trafione
6 – świetnie, rezerwowi nie zawiedli i taktyka była odpowiednia

1 – 39%
2 – 33%
3 – 19%
4 – 5%
5 – 1%
6 – 3%

Sędzia Szymon Marciniak, Płock – (nasza ocena: 1)

1 – fatalnie, sędziował pod rywala
2 – słabo, był zbyt drobiazgowy
3 – przeciętnie, gubił się na boisku
4 – dobrze, nie popełnił większych błędów
5 – bardzo dobrze, rzadko używał gwizdka
6 – świetnie, był kompletnie niewidoczny

1 – 51%
2 – 21%
3 – 15%
4 – 4%
5 – 5%
6 – 4%

Trzech piłkarzy na których głosowało najwięcej osób:

Mateusz Możdżeń
Krzysztof Kotorowski
Luis Henriquez

Trzech piłkarzy na których głosowało najmniej osób:

Szymon Drewniak
Bartosz Ślusarski
Łukasz Teodorczyk

Piłkarz najpewniej oceniony przez kibiców:

Mateusz Możdżeń – 81%

Piłkarz najmniej pewnie oceniony przez kibiców:

Marcin Kamiński – 34%

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


11 komentarzy

 1. Stachu pisze:

  Podsumujmy bo to co zobaczylem jest dowodem na to jak tutaj na tym forum ocenia sie gre poszczegolnych graczy. Hamalainen dostaje 45% na ocenę 3 choć przez cale sporkanie tylko dwa razy włączyl sie do ofensywy a tak wciąz gubil pilkę , żle podawał , lub podawal tylko do tyłu a ofensywny gracz chyba tego nie powinien robić , Teodorczyk 43%na ocene również 3 choc napastnika rolziczać sie powinno z bramek a nie zchęci , Ubiparip 40 % na ocene 2 choc uaważm że wlasnie On gral calkiem niezle , czasem mógł zagrywac szybciej do kolegów ale to chyba jego największy jego mankament w tym meczu , Drewniak bedąc na boisku 12 minut z kolei wygrywa pojedynek w srodku pola i po kiwnięciu rywala natychmiast podaje do swojego kolegi ktory z kolei podaje do Slusarskiego , ktory to zkolei mógl strzelic z tego bramkę a jej niestety nie strzelił . Gdyby jednak pilka wpadla do siatki rywala to Drewniak mialby asystę drugiego stopnia a tutaj za 12 minut gry jakieś malolaty glosowaly aż na 66 % na ocenę 1. Kamiński ktory gral na alibi , ktory boi się wejśc bark w bark z rywalem i który ogląda sie na swoich starszych kolegów żeby wykonali za niego czarna robotę dostaje od uzytkowników prawie ocenę 3 ? To jakis żart. Ilu zz Was panowie zna się faktycznie na pilce ? Kaminski juz nie pierwszy raz popelnia dziecinne błędy a ktos kto juz gra 4 sezony w seniorskiej pilce to chyba aż takie ” babole ” nie powinny sie zdarzać. Henriguez bez formy , Pawlowski wciąż wychwalany a na razie tylko żle podaje i żle dośrodkowuje bo to że kimus coś wyjdzie raz czy dwa na caly mecz to chyba nie robi z takiegi zawodnika osoby ktora rozegrala dobry mecz >? Naprawde niektorych spraw nie idzie przemilczec chociaż moi synowie są przeciwni temu żebym wdawał sie w róznego rodzaju konwenanse i jak kto woli ” konfrontację ” Pozdrawiam wszystkich znawców futbolu.

 2. tomek27 pisze:

  Stachu
  No człowieku ,to sa oceny subiektywne .Weź do reki PS i PN i z tego samego meczu masz zupełnie inne noty piłkarzy ,a oceniają tzw eksperci. Poza tym gadanie „mialby ” „gdyby” i to jeszcze asyste drugiego stopnia …Ocen po swojemu i tyle ,a skoro od kilkuset osob gość dostaje taka ,a nie inna note ,no to pomysl ,ze może to ty jeden jesteś w bledzie ,a nei te kilkaset osob?
  Generalnie LEch dostal baty ,wiec ciężko o dobre noty . Mowisz o Pawlowskim .Lusie,Kamieniu ,no ale oni dostali note 2,a Luis nawet 1 ,no przecież to jest slaba nota ,wiec o co ci chodzi?

 3. road pisze:

  @Stachu moge się podpisac pod tym co napisałeś.Jest jednak pewna kwestia. Oceny internatuów odbywają się na zasadzie weryfikacji jak dany zawodnik potrafił grać do tego jak zagrał. Stąd np. Vojo ma taką same ocenę jak Szymek Pawłowski. Stąd też nie raczej nie są to oceny co dany zawodnik wniósł do zespołu a bardziej jaką formę na dany moment prezentuje (tak w mojej ocenie wyszło choc nie taka pewnie była intencja)

 4. slavus pisze:

  wynik zawsze rzutuje na oceny, ale w przypadku Rumaka ocena 1 jet po prostu niesprawiedliwa. Gdyby strzał Teodorczyka w pierwszej połowei wpadł do siatki, wówczas wszyscy chwaliliby go za dobrą taktykę. Tymczasem on nie miał pola manewru. Słabo zagrali Możdżeń i Henriquez, ale cieszę się bardzo, że nie wpuścił Kędziory albo Douglasa, którzy tylko odnowiliby kontuzje. Głupotą było tylko nie dowołanie w pośpiechu Wolskiego, Formelli czy choćby Kownackiego, skoro było jedno wolne miejce na ławce. Gdyby Rumak miał pole manewru, można by na nim wieszać psy. Ale go nie ma. Jedyne co mnie wkurza, to wciąż wolne i wolne. Skoro są ciągle złe wybory (a te były przyczyną porażki), to trzebna siedzieć na boisku i wyrabiać automatyzmy. Piłkarze muszą odpocząć? OK, niech mają zajęcia taktyczne.
  Sędzia akurat mi się podobał, bo mało gwizdał. Zgadzam się, że powinien być karny za faul na Finie, ale również mógł gwizdnąć w drugiej połowie karnego dla Wisły po starciu Fina z Gargułą.

 5. road pisze:

  no i można dodać iż oceny były dużo niższe niz np. po meczu z Termalicą czy Koroną mimo iż wydaje sie iż Lech zagrał faktycznie najlepszy mecz z dotychczasowych ( co nie znaczy zarazem iż zagrał tak jakbyśmy tego oczekiwali)

 6. StivnyHooy pisze:

  Redakcjo, macie w planie zmienić coś aby można było łatwiej znaleźć oceny z poprzednich meczów? Jakąś kategorie czy coś dodać po lewej stronie? Ciężko się szuka ocen z poprzednich meczów, a szukam, bo odnoszę wrażenie, że w każdym meczu tego sezonu Możdżeń był najsłabszym piłkarzem Lecha. (Może w jednym meczu był Kotor najniżej oceniony)

 7. KKSLECH.com pisze:

  Jest do tego dział „Analizy i oceny”. Tam wszystko jest z wyjątkiem ostatnich spotkań. Przed Zawiszą wszystko w końcu uaktualnimy.

 8. ekspert pisze:

  wszedzie oceniono wysoko sedziego tylko tutaj jak zwykle jak przegrana to, ze sedziowal pod rywala, dno…

 9. El Companero pisze:

  proponuję (wzorem sedziow w skokach narciarskich) tylko dla warszawiakow oceniajacych pilkarzy wprowadzic dwie skrajne noty, ktore sie odrzuca i nie zalicza (1 i 6) bo wiadomo ze te miernoty te dwie noty tylko tu wprowadzają.

 10. Czytelnik pisze:

  Stachu co to jest asysta drugiego stopnia ? Za moich czasów były bramki , asysty , obrony nie przypominam sobie sformułowania asysta drugiego stopnia . I dlaczego gdyby Drewniak miał takową asystę drugiego stopnia miałbym go chwalić ? Drewniak niestety jest tylko drewniakiem .

 11. Pszczółka pisze:

  Stachu to Drewniak albo jego tata.Poczytajcie wszystkie jego wpisy.Najlepszy w Lechu jest Drewniak hehehehehe.Ja już go nie czytam ponieważ potrafi wypisać każdą minutę w której Drewno było przy piłce i celnie podało.To już jest nudne wszyscy mówią że jest białe a Stachu że jest czarne.Żenada…