Rumak i Linetty przed meczem ze Śląskiem

rumakJutro o 18:00 Lech Poznań zagra na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław, a dziś po godzinie 13:00 w siedzibie klubu odbyła się przedmeczowa konferencja prasowa z udziałem trenera Kolejorza, Mariusza Rumaka i Karola Linettego. Oto co powiedzieli przed zbliżającym się spotkaniem.


Mariusz Rumak (trener Lecha):”Zdrowie to w tej chwili najważniejsza sprawa. Z pięciu urazów, które pojawiły się ostatnio jest bardzo duży znak zapytania w przypadku Mateusza Możdżenia. Grać mogą za to Szymon Pawłowski, Łukasz Teodorczyk i Hubert Wołąkiewicz. Luis wrócił wieczorem i przespał całą noc. Zobaczymy jak dziś będzie wyglądał i wtedy podejmiemy decyzję, czy zagra. Dima Injać narzeka na ból kolana, choć badania pokazują,że jest w porządku. Jest on jednak gotowy do gry.”

”Waldemar Sobota był dla Śląska podstawowym piłkarzem. Strzelał gole i był kluczową postacią. Nie wiem jak to teraz trener poukłada. Większość piłkarzy Śląska w przerwie na kadrę nie pojechało na reprezentacje, dlatego mogli ze spokojem potrenować. Śląsk bardzo dobrze wykonuje stałe fragmenty gry. Trzeba też uważać na wysokich zawodników, którzy dobrze grają w powietrzu.”

Karol Linetty (pomocnik Lecha):”Z moim zdrowiem jest wszystko w porządku. Z moją nogą jest dobrze i jestem do dyspozycji trenera. Do Wrocławia jedziemy po trzy punkty i pojedziemy tam powalczyć. Nikt się u nas nie poddaje, dlatego będzie to ciekawy mecz. Musimy grać swoje i wykonywać założenia taktyczne trenera.”

>> Przeczytaj więcej w dziale Konferencje

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


11 komentarzy

 1. slavus pisze:

  ciekawe, kto będzie w 18, w szczególności, czy zdecydują się zaryzykować zdrowie Pawłowskiego i Wołąkiewicza

 2. qwerty pisze:

  Jeśli Rumak mówi, że mogą grać, tzn. że ryzyka odnowienia kontuzji nie ma, albo jest naprawdę minimalne

 3. bolec pisze:

  śląsk – lech 1-4 (3xclaasen 1xszymek)

 4. undertheskin pisze:

  @bolec Na ekranie taki wynik prezentuje się miodzio. Nie miałbym nic przeciwko temu, żeby się to jutro stało faktem :).

 5. kufel4 pisze:

  Czyli nie jest tak źle, jak 2 dni temu uff.

 6. alfred pisze:

  znaczy znowu baty

 7. Czytelnik pisze:

  Linetty na konferencji to znak , że w końcu zagra i to pewnie od początku , dawaj Rumak tą młodzież niech się ogrywają . Przejebane na tej stronie będzię mieć Arboleda bo udzielił wywiadu..warszawskiemu portalowi weszło .

 8. angelo pisze:

  Arboleda – pewnie zbliża się koniec kontraktu dlatego te wypociny ale moim zdaniem bez obniżenia sumy pozbędziemy się tego pana , a co do meczu moim zdaniem żal ale patela .

 9. Gorio pisze:

  Linetty wejdzie pewnie z lawki. W pierwszym Claasen i Hama, na lawce te Szymek i sila ofensywna Ekstraklasowa

 10. Lechita pisze:

  Injac to dziadek. Nie wiem po co go sciagneli chyba jako slupek na treningu

 11. Oldi pisze:

  nareszcie liga; walczyć Kolejorz walczyć !!!!