Nasze zdjęcie zdobi strefę foto

Pod koniec sierpnia pod IV trybuną im. Edmunda Białasa w miejscu w którym niegdyś zbierali się piłkarze i sędziowie przed wyjściem z tunelu na murawę powstała odnowiona „Strefa FOTO” dla fotoreporetów pracujących podczas meczów Lecha Poznań przy Bułgarskiej.


Nowa Strefa FOTO powstała dzięki firmom Canon i Digital24 i jest ozdobiona kilkunastoma zdjęciami fotoreporterów. Nowa Strefa FOTO oficjalnie została otwarta przed wrześniowym meczem z bydgoskim Zawiszą, a podczas otwarcia odbyła się też prezentacja i testy najnowszego sprzętu firmy Canon.

Poznańscy fotoreporterzy jak i ci przyjeżdżający na Bułgarską za swoimi drużynami z całego kraju mogą natknąć się w Strefie FOTO także na zdjęcie fotografa serwisu KKSLECH.com widoczne w poniżej załączonej galerii. Nasza fotka w strefie FOTO Lecha Poznań pochodzi z 13 listopada 2010 roku.

Jest uwieczniona na niej radość piłkarzy Kolejorza (Artjomsa Rudnevsa, Sławomira Peszki i Jakuba Wilka) po strzeleniu gola w meczu z Lechią Gdańsk, który zakończył się wygraną „niebiesko-białych” wynikiem 2:0 (całą galerię z tamtego spotkania można znaleźć -> tutaj).

Natomiast według pierwotnych założeń fotografie zdobiące w tej chwili Strefę FOTO na Inea Stadionie mają za parę miesięcy wrócić do ich autorów wraz z autografami piłkarzy Lecha Poznań. Jeśli tak się stanie jest pomysł, aby KKSLECH.com przeznaczyło to zdjęcie na jedną z nagród dla stałych użytkowników w jednym z przyszłych konkursów.

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


5 komentarzy

 1. Tytan pisze:

  Stara ekipa, wydaje sie, ze to bylo tak dawno.

 2. road pisze:

  jak widzę to jeszcze kilka zdjeć by się tam zmieściło

 3. 4o pisze:

  Gratki za te Wasze zdjęcia.
  Oby w przyszłości więcej takich akcentów KKSLECH.COM w klubie, a nawet na stałe.
  Szkoda tylko, że Redakcja przekazując to na konkurs ”pozbędzie” się fajnej pamiątki.
  Jednak muszę przyznać, że fajny pomysł i z niecierpliwością czekam na rozwój tego planu.

 4. kibic pisze:

  Droga redakcjo a jak wyglada sprawa z budowa muzeum na stadionie?

 5. dido pisze:

  Zajmijcie się tez tematem remontu na czwórce.Juz chyba skończyli prace ?