Gramy z Kibicami – wspólna akcja STS i OZSK

Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców kilka miesięcy temu nawiązał współpracę z Star-Typ Sport Sp. z o.o. z której powstał następnie konkurs „Gramy z kibicami”. Zabawa polega na zdobywaniu punktów STS, które następnie zostają przypisane do dorobku całego klubu.


Trzy kluby z najwyższą sumą wśród dwudziestu najlepszych graczy mogą liczyć na pokaźne wsparcie działalności stowarzyszeń i opraw meczowych. Za pierwsze miejsce przewidziano 4 000 złotych, a za kolejne odpowiednio 2 000 i 1000 złotych. STS nagrodzi także jeden klub, który będzie miał najwięcej kibiców aktywnie bawiących się w zabawie.

„Bardzo mnie cieszy, że STS promuje świadome obstawianie. Najwięcej punktów zdobywa się za poprawnie wytypowany wynik, a nie za ilość postawionej gotówki.” – mówi Piotr Koszecki przedstawiciel OZSK. – „Warto też pamiętać, że w tych trudnych czasach dla nas kibiców STS nie tylko nie wycofał się ze współpracy z kibicami, ale jeszcze ją rozszerzył. Ciężko było zorganizować trasę KolorujeMY, ale właśnie dzięki tej firmie udało się to zrealizować. Co więcej na oficjalnym fan page STS nie raz pojawiają się artykuły, które bronią kibiców. Warto o tym pamiętać, bo to niestety rzadkość.” – powiedział Piotr Koszecki z OZSK.

Więcej informacji można znaleźć na stronie – gramyzkibicami.pl

Niedługo STS planuje kilka ciekawostek, które jeszcze bardziej uatrakcyjnią grę i rywalizację pomiędzy poszczególnymi klubami. Konkurs trwa do 22 grudnia, więc jeszcze wszystko może się zmienić w poszczególnych klasyfikacjach.

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


2 komentarze

  1. Jahu pisze:

    Male kwoty do wygrania. Zwlaszcza jesliby doliczyc do tego kary

  2. Flis pisze:

    Lepiej pasowaloby 10000 dla zwyciezcy, 6000 za miejsce drugie i 3000 za pierwsze, ale STS by sie troche wykosztowal 🙂