Jutro kolejny konkurs KKSLECH.com & STS. Do wygrania bilety na mecz z Koroną

stsTego lata Lecha Poznań czeka wiele meczów, ale nie trzeba płacić za bilety, aby je oglądać. Wystarczyć mieć konto na Twitterze, śledzić profil KKSLECH.com i STS, a można wygrać darmowe bilety na domowe spotkania Kolejorza. Już jutro kolejna szansa!


W czwartek punktualnie o godzinie 20:00 na profilu KKSLECH.com na Twitterze zadamy szybkie pytanie na temat meczu Lecha z Koroną. Pytanie będzie nieco łatwiejsze niż te przy okazji spotkań z FC Basel i Lechią. Tym razem trzeba jednak odpowiedzieć trafnie i szybko, aby zgarnąć bilety. Do zdobycia jest tradycyjnie 5 podwójnych zaproszeń na najbliższe spotkanie ufundowane przez strategicznego sponsora Mistrza Polski, firmę STS.

W konkursie obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy! Prosimy, aby udział w konkursie wzięli tylko ci kibice, którzy wiedzą, że w sobotę na pewno będą mogli pojawić się na Bułgarskiej i mają z kim iść na mecz. Prosimy, żeby na siłę nie zgadywać odpowiedzi skoro nie ma się pojęcia na zadane przez nas pytanie i nie pisać/nie pytać po złym udzieleniu odpowiedzi, gdzie mój bilet? O kolejności zwycięzców decydujemy my.

Konkurs skierowany jest tylko dla kibiców Lecha Poznań i użytkowników KKSLECH.com posiadających konto na Twitterze. Tylko na TT należy udzielić odpowiedzi na zadane przez nas pytanie, które pojawi się na koncie @KKSLECHcom w czwartek punktualnie o godzinie 20:00. Tego typu konkursy będą przeprowadzane regularnie dzięki firmie STS. Przez całą jesień w konkursach KKSLECH.com & STS będzie można więc wygrywać wejściówki na domowe spotkania Lecha Poznań.

Pamiętajcie! Już jutro o 20:00 konkurs! 5 podwójnych biletów na Lech – Korona czeka!

ststt

>> Mistrzowski Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<
komentarze 2

  1. Marcel pisze:

    Mam do oddania za symboliczne 2 zimne piwka ;-) przed meczem bilet na IV trybunę, kto pierwszy ten ma ;-)

  2. Marcel pisze:

    Już nieaktualne.